Перейти до вмісту
заDOOMчивый

Покупка бытовой техники.

Рекомендовані повідомлення

По TV - Samsung зі Smart TV, окремі суперові віджети є FS.TO та EX.UA - http://wiget.pp.ua/- ставляться з ноута по WiFi відразу.
А по будь-якому TV беріть з вбудованим WiFi - менше проводів буде.
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По поводу wifi- только провод.

40гиг фильм в норм качестве по воздуху нереально.

Проверено. менее 7-9 гб рипы не смотрю. телек: плазма лыжи 50" + wdtv live с правильной прошивкой. кабельное даже не подключено , платное iptv , с оплатой только за просмотр, т.е без абонплаты.

Змінено користувачем diz646
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вера хотел купит 3д смарт тв 40* за 14грв,причём можно было частично и в рассрочку,дело было перед закрытием,поехал взял часть денег,остальные думал картой добавить,но картой не получилось на кассе,а снять с банкомата уже времени не было,маг закрывался,думал,что на след день куплю,а цена уже на 3грв дороже.Теперь жду может отрегулируют и хоть на пару гривн опустится,там в Комфи цены плавающие.Короче такой вот облом.

хочу диагональ 42 чтоб вай фай поддержка,а что там ещё надо?..чтоб норм семье молодой ,я не пенсионер,я мадам 30 с маленьким крючком

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

почему 42" ?

возьмите "голые" 50 , а на разницу в цене - медиа-плеер.

Змінено користувачем diz646

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вера хотел купит 3д смарт тв 40* за 14грв,причём можно было частично и в рассрочку,дело было перед закрытием,поехал взял часть денег,остальные думал картой добавить,но картой не получилось на кассе,а снять с банкомата уже времени не было,маг закрывался,думал,что на след день куплю,а цена уже на 3грв дороже.Теперь жду может отрегулируют и хоть на пару гривн опустится,там в Комфи цены плавающие.Короче такой вот облом.

comfy - не дорого? як правило там ціни завищені (хоча може якраз "акція" була) я останнім часом на ельдорадо дещо скуплявся (через нет-магаз заказую в офлайн-маг забираю). А взагалі через hotline дивлюся ціни спочатку, а потім вирішую.

p.s. правда останнього разу коли брав кофеварку то бракована попалась... поміняв на другу з доплатою. Можливо з цим в Комфі краще - менше браку.

 

по темі, то в основному читаю відгуки, дивлюсь характеристики і підбираю по $. Чіткої приверженості до певного бренду немаю (Samsung, Zelmer, Philips, Vitek (бувають дійсно "практично неубіваємі моделі").

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хочу диагональ 42 чтоб вай фай поддержка,а что там ещё надо?..чтоб норм семье молодой ,я не пенсионер,я мадам 30 с маленьким крючком

знайомий недавно купив собі  Samsung модель точно непам'ятаю, він був чимало різних форумів перечитав то там радили Samsung ( LG - гірше ( в магаз якраз LG "радять")). Вай фай - як Смарт - річ гарна, але дійсно 40 Гб фільм дивитись через вай-фай "мабуть зло".

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

знайомий недавно купив собі  Samsung модель точно непам'ятаю, він був чимало різних форумів перечитав то там радили Samsung ( LG - гірше ( в магаз якраз LG "радять")). Вай фай - як Смарт - річ гарна, але дійсно 40 Гб фільм дивитись через вай-фай "мабуть зло".

почему зло?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

comfy - не дорого? як правило там ціни завищені (хоча може якраз "акція" була) я останнім часом на ельдорадо дещо скуплявся (через нет-магаз заказую в офлайн-маг забираю). А взагалі через hotline дивлюся ціни спочатку, а потім вирішую.

p.s. правда останнього разу коли брав кофеварку то бракована попалась... поміняв на другу з доплатою. Можливо з цим в Комфі краще - менше браку.

 

по темі, то в основному читаю відгуки, дивлюсь характеристики і підбираю по $. Чіткої приверженості до певного бренду немаю (Samsung, Zelmer, Philips, Vitek (бувають дійсно "практично неубіваємі моделі").

сейчас инет Комфи выгодней Эльдорадо и возможность расчёта оплатой частями,т е рассрочкой.Короче тв подорожал на 3грв,но с падением бакса думаю,что цену подкорректируют...

Насчёт приверженства к бренду нет,но конечно покупать Эленберг особого желания нет.Обычно смотрю функционал,цену,бренд дизайн.Наример стиралка у меня вирпул и варочная поверхность,духовка  холод и микруха - Самсунг,бойлер Горение и тому подобное....Насчёт брака,так это не исключение,но мне брак товар не попадался,слава Богу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

почему зло?

 

не потянет весь фильм, я пробовал, через каждые 20 минут фильм вырубается. и нужно все заново загружать

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

почему зло?

а какой лимит по суме у вас?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×