Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

53 минуты назад, kalawrat сказал:

Получается китайцы строят себе завод с применением украинских технологий. Зачем китайцам инвестировать в украинский завод если они его у себя построят?

Сегодня в компании прокомментировали для Delo.UA эти заявления. Председатель наблюдательного совета, директор по связям с общественностью "Мотор Сич" Анатолий Малыш рассказал, что строительство предприятия в КНР началось в 2016 году. Ожидается, что поэтапный ввод в эксплуатацию начнется в 2018 году. "Там (в Китае) будет производство. Возможно, сервис. Протокол о намерениях подписан по ряду двигателей. Из этого ряда в последующем будет выбираться та номенклатура, которая будет производиться на лицензионной основе", — пояснил А. Малыш.
По его словам, все расходы по инвестициям несет китайская сторона. "Мотор Сич" курирует строительство, а также параллельно проектирует китайское предприятие совместно с ЮжгипроНИИавиапром (Харьков). Вероятнее всего производство будет осваиваться поэтапно: сначала сборка из готовых узлов, позже — выпуск деталей и производство двигателей на месте.
Что касается рисков относительно возможного копирования технологии китайской стороной, то Анатолий Малыш сказал: "У нас есть юридическая служба, которая этим занимается". По его словам, продукцию украинских авиастроителей достаточно сложно скопировать.
Помнению главы набсовета "Мотор Сич", основное ожидание от китайского проекта — расширение рынков сбыта. "Если одни рынки закрываются, то нужно искать другие рынки сбыта", — пояснил он. Завод будет работать в основном на китайский рынок.
Относительно возможного инвестирования в запорожское предприятие А. Малыш сказал, что только от Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co Ltd зависят сроки, объемы и другие параметры инвестиций. "Мы ведем переговоры, — подтвердил он, — но пока рано говорить о конкретике."

"Сегодня будет еще информация, Кубив поедет в Чунцин", — предположил Анатолий Малыш.

(с) Дело

  • Подобається 3
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, FAFNIR сказал:

Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co Ltd

https://www.google.com.ua/search?q=beijing+skyrizon+aviation+industry+investment+co+ltd&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjcgYCH6PfTAhVnIJoKHRFzBcMQ_AUICSgA&biw=1195&bih=659&dpr=1#q=beijing+skyrizon+aviation+industry+investment+co+ltd&start=0

 

Такая известная шо про нее ничего нет?

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co., Ltd. was established in October, 2009 in Haidian District, Beijing with a registered capital of RMB 1 billion

Все что смог про них найти.. Капитал при открытии в 2009 около 145 млн $. Подозрительная компания, даже веб сайта своего походу нету. Странно с инвестициями по 250 млн $ то..

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, FAFNIR сказал:

"Мотор Січ" планує побудувати завод авіадвигунів у Китаї

Китайська Skyrizon та українська "Мотор Січ" планують побудувати завод у місті Чунцін (Центральна частина Китаю), де будуть виробляти та обслуговувати авіадвигуни за українськими технологіями. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів. "А ще компанія (Skyrizon) планує інвестувати 250 млн доларів у модернізацію українських виробничих та проектних потужностей "Мотор Січ", - написав він.

(с) Економiчна правда

В переводе на русский язык Мотор-Сич хочет частично (как минимум) переехать в китай.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Харьковской области запустили новый завод

В городе Дергачи Харьковской области состоялось открытие нового завода по производству ветеринарных препаратов и кормовых добавок ООО «АТ Биофарм», — сообщила пресс-служба комитета Верховной Рады Украины по вопросам аграрной политики и земельных отношений.

Как отмечается в сообщении, новый завод построен в соответствии с требованиями GMP — международного стандарта качества, что должно позволить предприятию производить высококачественную конкурентоспособную продукцию в больших объемах и с широком ассортиментом не только на отечественном рынке, но и за его пределами.

На заводе размещена микробиологическая и химико-аналитическая лаборатории, аттестованные по стандарту менеджмента качества лабораторий ISO 17025, и оборудованы современным оборудованием, которое позволяет контролировать качество производимой продукции. Объем инвестиций в новое предприятие в комитете Рады не уточняют.

(c) Hubs

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Крюківський завод збільшив виробництво вантажних вагонів на 70%

Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук, Полтавська область) у січні-квітні збільшив виробництво вантажних вагонів на 69,8%, або на 299 штук порівняно з відповідним періодом 2016 року - до 727 вагонів. Про це заявили в управлінні економіки Кременчуцького міськвиконкому.

За їх даними, в січні-квітні підприємство виробило 13 пасажирських вагонів, тоді як у січні-квітні 2016 року – жодного. Також у січні-квітні цього року модернізовано 15 пасажирських вагонів.

(с) УНIАН

  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За підсумками I кварталу імпорт легкових авто зріс майже на 80 відсотків

У першому кварталі поточного року на територію України в режимі імпорту було ввезено 39046 автотранспортних засобів на 588,5 млн доларів США. Найбільшу частку в цьому імпорті охопили легкові автомобілі, повідомляє асоціація «Укравтопром».

За три місяці на придбання 28,9 тис. легкових авто імпортери витратили $416,9 млн. Таким чином, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року імпорт легкових автомобілів збільшився майже на 80%, а відтік валюти на його придбання виріс на $145,7 млн. При цьому середня митна вартість одного ввезеного автомобіля знизилася в порівнянні з торішнім показником більш ніж на $2 тис. і становила $14,4 тис.

Причиною зниження середньої вартості ввезеної іномарки стала істотна зміна співвідношення нових і вживаних автомобілів. Так, у порівнянні з першим кварталом минулого року в імпорті легкових автомобілів сильно зросла частка машин, що були в експлуатації. Якщо в 2016 році в загальному обсязі імпорту вони охоплювали лише 27%, то в цьому році – 42 відсотки.

Найчастіше за звітний період в нашу країну легкові іномарки завозилися з Німеччини – 7141 шт. За три місяці на поставках в Україну німці заробили $101,2 млн. Однак частка нових машин в імпорті з ФРН становила всього лише 27 відсотків.

Японія, що відвантажила в Україну 3208 легкових авто, загальна митна вартість яких становила $74,3 млн, стала постачальником №2. Але при цьому в імпорті з Японії левова частка – 92% належала новим автомобілям. В результаті ця країна за підсумками першого кварталу посіла лідируючу позицію в частині поставок нових легкових автомобілів з результатом 2937 авто, а Німеччина опинилась на другому місці з показником 1927 нових машин.

(с) УкрАвтопром

 

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сонячна енергетика демонструє позитивну динаміку розвитку в Україні

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи 16 травня у Києві Другу міжнародну конференцію «Зелена модернізація економіки: виклики та можливості розвитку сонячної енергетики». Як повідомив Сергій Савчук, пожвавленню ринку виробництва «чистої» електроенергії, у тому числі з енергії сонця, сприяв прийнятий у 2015 році Закон України № 514-VIII, яким удосконалено систему «зелених» тарифів. Безпосередню роль у розробці цього Закону відіграло Держенергоефективності.

У результаті у 2016 році з-поміж 120,6 МВт нових встановлених потужностей об’єктів відновлюваної електроенергетики, які працюють за «зеленим» тарифом, 99,1 МВт – це об’єкти сонячної енергетики. «У 2017 році кількість впроваджених проектів зростає. Так, у I кварталі цього року введено 66,1 МВт об’єктів, що виробляють «чисту» електроенергію. Фактично лише за три місяці маємо вже половину потужностей, які було введено у 2016 році. Більша частина з них, а саме – 60 МВт, це сонячні електростанції», - наголосив С. Савчук.

Значний інтерес до енергії сонця проявляють і приватні домогосподарства. Їх до цього стимулює запроваджений «зелений» тариф, який прив’язано до курсу євро і за яким можна реалізовувати надлишок електроенергії у мережу. Так, у І кварталі 2017 року кількість домогосподарств, що встановили сонячні панелі, збільшилася більш ніж у 5 разів порівняно з початком 2016 року, а саме – з 244 до 1309 домогосподарств. Обсяг потужностей сонячних панелей зріс більш ніж у 10 разів: з 2,2 МВт станом на початок 2016 року до 20 МВт у І кварталі 2017 року.

«Сьогодні наше завдання – продовжувати розкривати весь потенціал сонячної енергетики в країні та сприяти залученню інвестицій у цю сферу», – підсумував  Сергій Савчук та додав, що участь у таких конференціях дозволяє врахувати іноземний досвід впровадження проектів «чистої» енергетики. Державну політику розвитку відновлюваної енергетики в Україні також презентував Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності. Загалом, у конференції, організованій Торгово-промисловою палатою України у співпраці з Держенергоефективності, взяло участь близько 100 представників бізнесу, міжнародних організацій, експертного середовища.

(с) Урядовий портал

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Единственный фрегат Украины внезапно сломался

Флагман ВМС Украины вышел из строя сразу после ремонта
https://www.obozrevatel.com/crime/70685-odin-iz-luchshih-fregatov-ukrainyi-vnezapno-slomalsya-vozbuzhdeno-delo.htm

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

http://biz.nv.ua/ukr/markets/v-ukrajini-obvalilosja-virobnitstvo-stali-i-chavunu-1171452.html

В Україні обвалилося виробництво сталі і чавуну

вот они долгоиграющие последствия блокады.

  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×