Перейти до вмісту
benderr

Ни хвоста, ни чешуи!

Рекомендовані повідомлення

51 минуту назад, Кремень сказал:

Если соберемся у Нирваны то места там 100% рыбные!!!

Про какие места говорим? Я как то пропустил информацию.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 хвилин тому, benderr сказав:

Про какие места говорим? Я как то пропустил информацию.

Про Черкаси мова!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Jurist сказал:

Ну спортивна так спортивна:) Сом 4.6 кг. річка Дністер, Івано-Франківщина, липень 2015р. на воблер+блешня (задній гачок воблера знімаю, і туди взамін чепляю блешню):)

Блешню замість трійника???:blink: Володя! Я щось не так прочитав, чи ти не так написав??? Адже якщо до воблера причипити БУДЬ ЩО ( а тим більше цілу блешню)  то він просто перестане бути воблером бо втратить свою гру.... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Кремень сказал:

Блешню замість трійника???:blink: Володя! Я щось не так прочитав, чи ти не так написав??? Адже якщо до воблера причипити БУДЬ ЩО ( а тим більше цілу блешню)  то він просто перестане бути воблером бо втратить свою гру.... 

Пошли разборки спиннингистов :D

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, Кремень сказав:

Блешню замість трійника??? Володя! Я щось не так прочитав, чи ти не так написав??? Адже якщо до воблера причипити БУДЬ ЩО ( а тим більше цілу блешню)  то він просто перестане бути воблером бо втратить свою гру.... 

Я чекав від вас, саме такої реакції:) мене це зовсім не здивувало, майже ніхто не вірить, поки не побачить на свої очі..... 

Якось з другом поїхали, не клювало взагалі, я почав експериментувати як завжди, і він стояв в штопорі, питав що я таке роблю. Я тоді на такі снасті, взяв 5 щук і він ніодної!

І цього Сома я так взяв, хлопці що були зі мною не вірили, я за чаркою другою, розказував і показував на, що зараз буду ловити, а вони тільки хі хі та ха ха :) вірив тільки кум, бо бачив це не вперше.....

Після кількох чарок, десь близько 2-гої ночі, я взяв спініг і пішов вздовж берега, йти прийшлось довго, бо вони вже майже добу сиділи на тому Дністрі, весь берег в два боки заставлений їхніми спінінгами (пружини і фідери), а бліснили вони із лодки і то тільки вдень. Коли закінчились їхні спінінги, я почав кидати оцей воблер з блісною, за разом третім клюнув Сом, я без фонарика, тільки телефон, довго кричав і нарешті вони почули і прибігли всі зараз, то й хто був першим, заскочив у воду по коліна і найперше, що зроби це відкрив рота моєму Сомові, і крикнув, Бял тут дійсно воблер з блісною:o і як він тільки на це клюнув:) пізніше я ще на те саме взяв щуку.... а вони так і поїхали додому із трьома окунями на лодошку:)

Отакої.... я завжди експериментую і це приносить результати:) а може я просто фартовий....хто ж його знає....

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Володя! для мене це РЕАЛЬНО ШОК!!! :blink: Я не перший рік ловлю на воблери і теж багато експериментую АЛЕ... блешня замість трійника - це за межами мого розуміння і протирічить і законам фізики і воблеротворення, адже кожен воблер має свою неповторну гру і спеціально в басейнах тестується виробниками,  доки ті не доведуть тіло воблера до того стану коли його гра нагадує живу рибку.  Навіть зміна тріників!!! змінює як гру воблера так і глибину його занурення через зміну його ваги. а тут цілий якор на нього чіпляєш :blink: :o. Хоча можливо ти знайшов то, до чого ніяк не допетрають виробники аби їхні приманки були найкращими і найвловішими :rolleyes:. Тому в мене немає поводу тобі не вірити АЛЕ ... поки я на свої очі цього не побачу я на 100% не повірю і не зрозумію ЗА РАХУНОК ЧОГО рибі може подобатися саме такий варіант блешнєвоблера :huh:

Змінено користувачем Кремень
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Кремень сказал:

А РАХУНОК ЧОГО рибі може подобатися саме такий варіант блешнєвоблера

Я встречал упоминания о подобных монтажах приманок. Правда речь шла точно не о воблерах. Создаётся имитация атаки рыбки другим хищником. И это работает. Пищевая конкуренция.

Совершенно не обязательно, чтоб ведущим был воблер. Сойдёт и силиконка.

Змінено користувачем benderr
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, benderr сказал:

Я встречал упоминания о подобных монтажах приманок. Правда речь шла точно не о воблерах. Создаётся имитация атаки рыбки другим хищником. И это работает. Пищевая конкуренция.

Совершенно не обязательно, чтоб ведущим был воблер. Сойдёт и силиконка.

Согласен что ловят на так называемые ТАНДЕМЫ когда на одном шнуре висит по 2-3 приманки как-то силиконина или вертушка, или козья бородка и действительно создается иммитация либо стайки рыб, либо иммитация что одна рыбка гонится за другой (я сам иногда применяю нечто подобное) , НО ... там совершенно другой монтаж. Меня убило наповал именно жесткое соединение воедино воблера и блесны! :blink:

Змінено користувачем Кремень
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 хвилину тому, Кремень сказав:

Володя! для мене це РЕАЛЬНО ШОК!!! :blink: Я не перший рік ловлю на воблери і теж багато експериментую АЛЕ... блешня замість трійника - це за межами мого розуміння і протирічить і законам фізики і воблеротворення, адже кожен воблер має свою неповторну гру і спеціально в басейнах тестується виробниками,  доки ті не доведуть тіло воблера до того стану коли його гра нагадує живу рибку.  Навіть зміна тріників!!! змінює як гру воблера так і глибину його занурення через зміну його ваги. а тут цілий якор на нього чіпляєш :blink: :o. Хоча можливо ти знайшов то, до чого ніяк не допетрають виробники аби їхні приманки були найкращими і найвловішими :rolleyes:. Тому в мене немає поводу тобі не вірити АЛЕ ... поки я на свої очі цього не побачу я на 100% не повірю і не зрозумію ЗА РАХУНОК ЧОГО рибі може подобатися саме такий варіант блешнєвоблера :huh:

Всі свої трофеї я впіймав саме на таку бадягу:P воблер самий дешевий який є в магазині, в районі 40 грн. (найліпше працює із червоною окраскою) і замість гачка блісна мепс тройка срібний.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Jurist сказал:

Всі свої трофеї я впіймав саме на таку бадягу:P воблер самий дешевий який є в магазині, в районі 40 грн. (найліпше працює із червоною окраскою) і замість гачка блісна мепс тройка срібний.

СТОП!!! Володя так таки блесна чи вертушка??? Це суттєва різниця у вазі приманки хоча якщо замість трійника не блешня а самє вертушка тоді я ще якось це розумію бо сам на такий ТАНДЕМ пробував ловити але в мене вертушка йде на пів метра вище воблера на поводку і тоді складається враження що воблер (більш велика риба) женеться за більш малою (вертушка) але там ж свої нюанси з тим що часто трава чіпляється тому я не полюбляю цей тандем. Його можна тягати лише на руслі річки де течія і вимиває траву...

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×