Перейти до вмісту
benderr

Ни хвоста, ни чешуи!

Рекомендовані повідомлення

Ну то ти красава!!! (нажаль немає смайлу  "СУПЕР") що ще потрібно для щастя рибалці... Я ось як знайду час  закрити сезон можливо теж чимось похвастаюсь ;)

Скажи лишень НА ЩО злапав таких гарних щук?

Змінено користувачем Кремень
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

0_48ec0_88ebf6f3_S.gif

"Кто хочет - тот ищет возможности... Кто не хочет - тот ищет причины" (с) Моя Теща 

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Серага ты ПРОФИ а я аматор-любитель в этом и разница ;):P

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Кремень сказал:

Серага ты ПРОФИ а я аматор-любитель в этом и разница :P

Юра, в рыболовле ПРОФИ именно ты. Я до сих пор вспоминаю рыбку, которой ты меня угощал... так что не нужно ложной скромности.
Насчет рыбалки именно ты, Jurist, Benderr и Simpson и есть те самые настоящие Гиганты Рыбаки! Искренне восхищаюсь вашему умению и терпению. 

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, KPECT сказал:

Юра, в рыболовле ПРОФИ именно ты. Я до сих пор вспоминаю рыбку, которой ты меня угощал... так что не нужно ложной скромности.
Насчет рыбалки именно ты, Jurist, Benderr и Simpson и есть те самые настоящие Гиганты Рыбаки! Искренне восхищаюсь вашему умению и терпению. 

Спасибо Сережа за лестные отзывы. Ну до Гиганта рыбалки мне еще далеко, зато есть к чему стремиться ;)

А вообще неплохо бы устроить что-то типа соревнований рыбаков нашего сайта с отдыхом в душевной компании (можно даже тотализатор устроить для азартных болельщиков) ну а рыба и НАСТОЯЩАЯ УХА с меня :P (кроме случая если мы соберемся на водоеме в котором просто нет рыбы :lol: в любом другом случае на уху мы с коллегами по увлечению непременно наковыряем на казан ухи ;))

P.S. Если соберемся у Нирваны то места там 100% рыбные!!! У меня тоже рыбные, но Нирванночка ближе к центру Украины.

Змінено користувачем Кремень
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Кремень сказав:

Ну то ти красава!!! (нажаль немає смайлу  "СУПЕР") що ще потрібно для щастя рибалці... Я ось як знайду час  закрити сезон можливо теж чимось похвастаюсь

Скажи лишень НА ЩО злапав таких гарних щук?

Сьогодні поїхав на щуку, перший раз цієї осені, а ще на минулих вихідних ловив карпа, я би це дивно не звучало, карп клював.....

А от щука сьогодні, повний ноль.... ні одного удара на спінінс, і ніодної покльовки на "живця" тре напевно було сьогодні ще карпа їхати:)

п.с. ті щуки, що на фото вище, впіймані цієї весни, 17.04.2016р. тоді поїхав на карпа, але він не "брав" того пошуріку перемотав патики на щуку, вчепив впійманого карасика і вже за 5-10 хвилин, перша (та що більша) щука була на гачку:) 

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Jurist сказал:

п.с. ті щуки, що на фото вище, впіймані цієї весни, 17.04.2016р. тоді поїхав на карпа, але він не "брав" того пошуріку перемотав патики на щуку, вчепив впійманого карасика і вже за 5-10 хвилин, перша (та що більша) щука була на гачку 

А я вуха розвісив думав що це осінні щуки та ще й на блешню або на воблер... А виявляється що це весінні та ще й на живця... :( це  звичайно трохи не спортивна рибалка, але все одно красава!  А я от більше  полюбляю і віддаю перевагу саме спортивній риболовлі...

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×