Перейти до вмісту
benderr

Ни хвоста, ни чешуи!

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Кремень сказал:

Володя так таки блесна чи вертушка???

Точно. Упоминание Мэпс несколько меняет ситуацию.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, Кремень сказав:

СТОП!!! Володя так таки блесна чи вертушка??? Це суттєва різниця у вазі приманки хоча якщо замість трійника не блешня а самє вертушка тоді я ще якось це розумію бо сам на такий ТАНДЕМ пробував ловити але в мене вертушка йде на пів метра вище воблера на поводку і тоді складається враження що воблер (більш велика риба) женеться за більш малою (вертушка) але там ж свої нюанси з тим що часто трава чіпляється тому я не полюбляю цей тандем. Його можна тягати лише на руслі річки де течія і вимиває траву...

різне парував, і на різне ловилось..... але трофеї все ж таки запам'ятались на вертушку, і зараз (два останні роки) саме її чіпаю, той самий Мепс чи щось друге в тому роді, деколи кладу вертушки навіть з двома лепестками..

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Jurist сказал:

різне парував, і на різне ловилось..... але трофеї все ж таки запам'ятались на вертушку, і зараз (два останні роки) саме її чіпаю, той самий Мепс чи щось друге в тому роді, деколи кладу вертушки навіть з двома лепестками..

Блін ну обов'язково спробую на наступній рибалці таке чудо. Можливо так здивую нашу Дніпрову рибу, що якщо і не злапаю жодної то думаю що хоч одна вилізе до мене в лодку щоб сказати мені "Старий! Ти що сказився? Ти таки визначись ти тролінгуєш на воблер чи на вертушку, бо ми не знаємо що за диво плаває у воді і за що його хватати зубами? :lol:

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Тільки що, Кремень сказав:

Блін ну обов'язково спробую на наступній рибалці таке чудо. Можливо так здивую нашу Дніпрову рибу, що якщо і не злапаю жодної то думаю що хоч одна вилізе до мене в лодку щоб сказати мені "Старий! Ти що сказився? Ти таки визначись ти тролінгуєш на воблер чи на вертушку, бо ми не знаємо що за диво плаває у воді і за що його хватати зубами? :lol:

Знімете на відео. я би хотів то бачити:lol:

От такий мепс

мепс.jpg

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене в фаворитах N3  розкрас "Окунь" якщо тягати ТАНДЕМ. Саме цей розкрас найбільш уловистий... Тільки я тягаю не МЕПС, а ВІБРАКС з погремушкою

Змінено користувачем Кремень

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У друга отец вытянул сома 16 кг, р. Коломак (в черте города Полтава) 27.11.16. Вытянул через лунку сам после 40 минут борьбы + три штуки 7, 4 і 3 кг. 

ih8iwfDhdKQ.jpg

  • Подобається 10
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На драч наверняка ловил? :angry: По другому сома зимой не взять...

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Кремень сказал:

На драч наверняка ловил? По другому сома зимой не взять...

Даже не знаю на что ловил. 

Охотники-подводники говорят что там ещё бОльшие брёвна лежат.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×