Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Modestus сказал:

Це сталося з моїм клієнтом у 2020 році і сума переказу складала близько 30 тис. грн. Картка була розблокована протягом двох днів після походу у відділення А-банку. Однак нещодавно цей випадок повторився у цьому ж банку з іншою особою і сума переказу у неї не перевищувала 10 тис. грн.  В обох випадках А-банк вимагав підтвердження переказів через вайбер, якого не було у вкладників. 

ну хз...

я пару месяцев назад слал р2р или 26 или 29 тыс. (не помню) абсолютно нормально. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

03.09.2022 в 18:14, Odin1 сказал:

ну скажу честно, то после жалобы в НБУ все отделение просто было закрыто. Хотя мне всё равно на само отделение, но сам банк решил стойко поддерживать идею того, что они правы. Как пример, на вопрос открытия счетов ФОПа без моего ведома/согласия - запросил в чате поддержки мое заявление на открытие счета. Ответ в официальном чате поддержки - выдадим только правоохранительным органам после возбуждения уголовного дела. То есть я прекрасно понимаю что они не правы, они понимают то же самое - но НБУ их поддерживает. 
Вопрос изначально был как раз кто они такие, что даже НБУ не хочет влезать туда?...
Если я правильно понял их позицию, то если у человека открыт ФОП - они самовольно открывают счета и проводят операции. Я например о счетах ФОПа в А-банке узнал в кабинете налоговой - ни в приложении, ни в банке, нигде об этом информации как бы нет. 

Какая жесть. У меня тоже ФОП в другой банке и если бы со мной произошло подобное, я бы сделал все возможное, чтобы их натянуть. Приходите в банк, видите, что на месте сотрудник, который вас обслуживал, а значит, может быть причастен. Вызываете полицию, говорите, что стали жертвой мошенничества - показываете пальцем на сотрудника и стол обслуживания корпоративных клиентов. Основной упор на то, что они в сговоре открыли вам счет и взяли на него кредит с целью махинаций, сговор группы лиц. Они там так обосрутся, вот увидите.

При себе паспорт, вытяг с налоговой с указанием счетов, а также все бумажки, которые подписывали. Если сами боитесь, найдите юриста.

Змінено користувачем glory
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, D.M. сказал:
15 минут назад, Modestus сказал:

Це сталося з моїм клієнтом у 2020 році і сума переказу складала близько 30 тис. грн. Картка була розблокована протягом двох днів після походу у відділення А-банку. Однак нещодавно цей випадок повторився у цьому ж банку з іншою особою і сума переказу у неї не перевищувала 10 тис. грн.  В обох випадках А-банк вимагав підтвердження переказів через вайбер, якого не було у вкладників. 

я пару месяцев назад слал р2р или 26 или 29 тыс. (не помню) абсолютно нормально. 

Нарешті, після розблокування карток, обидві вкладники забрали кошти у касах А-банку і ці операції підтверджувалися, як вони мені казали, вже кодами у звичайних СМС.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нещодавно я спробував перевести з дол. карти А-банку на долар карту іншого банку між рідними, та й навіть між своїми картками була спроба це зробити,теж в інший банк. Але коли мені озвучили суму комісії, я був шокований. Мені сказали, що Свіфт переказ саме по Україні в А-банку має 5%+12 доларів з суми переказу. Неприємно здивували. Бо по іншому а ніж, як через додаток я наразі не маю фізичної можливості це зробити.

Саме цікаве, що готівка нам не потрібна. Просто хотілося б перевести гроші туди наприклад, з чого зміг би купити військові облігації, і мені було б корисно(4% річних чистими), і користь принесе ще й країні. А так наразі наші долари приносять користь тільки самому А-банку. Бо інших пропозицій, а ніж депо під 0,1%, чи під навіть 0,01% в них немає.

Єдине, що радує, так це те, що ми ще на початку весни ці долари купували в Херсоні саме в касі ще по 29,54 наче б то. Але була умова, що фізично зелень ми отримаємо хоча б через відкритий в той же день місячний депо у доларах. Ми погодилися, бо тоді як в принципі і зараз мати немаленькі суми навіть вдома, було небезпечно. Ну і + по непоганому курсу вклали немало гривні.

Ну як є так і є. Просто вирішив написати свою історію. Можливо комусь згодиться, чи просто стане у нагоді. Ну і звичайно шкода, що такі немаленькі банки-старожили, мають так мало пропозицій для нашіх грошей.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это банк как бы и есть немаленьким и давним, а толку от него становится все меньше. Стареет что ли. Развиваться не хотят вообще. Странно если честно.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видали конвертаційний валютний депозит  без проблем в день закінчення без предзаказів👍

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Также снял 1330 долларов з депозита без проблем и без предзаказа.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А-банк пошел "ва-банк" и предлагает гривневый вклад "Рантье" сроком на три месяца (с лонгацией) под ставку, которая привязана к ставке депозитных сертификатов НБУ сроком на три месяца, однако минимальная сумма вклада зашкаливает  - от 2 млн.грн.:

https://a-bank.com.ua/static/deposit/rentier_terms.pdf

  • Дякую 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если кто внезапно хочет взять "оплату частями" в абанке - лучше не надо.
Они при снятии платежа с кредитных берут 4%, в отличии от Привата и моно.
Хотя на словах в отделении говорили, что продукт абсолютно идентичен.

  • Дякую 6
  • Не розумію 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17.11.2023 в 14:09, mahatm сказал:

Если кто внезапно хочет взять "оплату частями" в абанке - лучше не надо.
Они при снятии платежа с кредитных берут 4%, в отличии от Привата и моно.
Хотя на словах в отделении говорили, что продукт абсолютно идентичен.

У Привата зняття з кредитних без комісії - то тимчасова акція (поки до кінця грудня), раніше також брали.

  • Дякую 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×