Перейти до змісту

Каким будет курс 01.07.2026?  

128 проголосували

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.07.2026? (голосование будет закрыто 15 июня)

    • Менее 42,00
      0
    • 42,00-42,50
      0
    • 42,50-43,00
    • 43,00-43,40
      0
    • 43,40-43,70
    • 43,70-44,00
    • 44,00-44,30
    • 44,30-44,60
    • 44,60-45,00
    • 45,00-46,00
    • Более 46,00

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

Опубліковано (змінено)

Остап Бендер,, Ударим автопромом по бездорожью, покупайте облигации от автодора". Начинается очередная акция по зажатия (загона) нац. Валюты в ОВГЗ. Курс держать и немного упускать ставку поднимать.

Змінено користувачем Rusvinn
Опубліковано (змінено)

Продолжение фарса, согласно СМИ, иранская делегация покинула место проведения переговоров в знак протеста против угрозы Трампа атаковать Иран, если тот не обуздает Хизбаллу.

Даже причмокивание Вэнса не помогло. Чмокал без должного уважения....в Швейцарії 

Новини з Ізраїлю 

Долар до верху!

Змінено користувачем Укріп
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1
Опубліковано (змінено)
44 минуты назад, Укріп сказал:

Долар до верху!

То, что "доллар вверх", тут все осознали...

Насколько и когда "доллар вверх" понять бы ещё 

 

Змінено користувачем Digger
Опубліковано
1 годину тому, Digger сказав:

То, что "доллар вверх", тут все осознали...

Насколько и когда "доллар вверх" понять бы ещё 

 

1.Пока средний ход вверх на МБ 40-60 копеек/месяц за $.2.Больше вероятность не на следующей неделе(конец полугодия),а во второй декаде июля.P.S.Главное чтобы "пупок не развязался"и"поливалка не сломалась".🤣🤣🤣

  • Лайк 2
  • Дякую 5
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Опубліковано (змінено)
15 годин назад, Rusvinn сказав:

Остап Бендер,, Ударим автопромом по бездорожью, покупайте облигации от автодора". Начинается очередная акция по зажатия (загона) нац. Валюты в ОВГЗ. Курс держать и немного упускать ставку поднимать.

Давайте порахуємо, що програли чи виграли тримачі ОВДП? Давайте з початку року 42.5грн. за $ і на ставку на рік чи на пів року як вам зручно це 14.5 чи 16% відповідно, щоб бути в мінусі потрібно що курс був 48.5-49грн. Рахуйте далі самі, а щоб прилетів чорний лебідь тоді всім буде весірвно, бо думаю у тримачів ОВДП є корзинка і вони не на останні кровні купляли/вкладалися, як і більшість читачів форуму, напевно всі примножили свій скарб на 14% з початку року?

Змінено користувачем ІгорVarash
  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 3
Опубліковано
9 часов назад, елкга сказал:

во второй декаде июля.P.S.Главное чтобы "пупок не развязался"и"поливалка не сломалась".🤣🤣🤣

Думаю чуть иначе и следующую ступеньку сделаем до 15 июля с.г. Цифра на мб выше 45 высокая вероятность  ,например 45.20 (на глазок )и наличка / 45.40.

 

  • Лайк 3
  • Дякую 3
  • Сумно 1
  • Не подобається 1
Опубліковано
10 часов назад, ІгорVarash сказал:

Давайте порахуємо, що програли чи виграли тримачі ОВДП? Давайте з початку року 42.5грн. за $ і на ставку на рік чи на пів року як вам зручно це 14.5 чи 16% відповідно, щоб бути в мінусі потрібно що курс був 48.5-49грн. Рахуйте далі самі, а щоб прилетів чорний лебідь тоді всім буде весірвно, бо думаю у тримачів ОВДП є корзинка і вони не на останні кровні купляли/вкладалися, як і більшість читачів форуму, напевно всі примножили свій скарб на 14% з початку року?

Купите газету. Нет не хочу. Вы что не хотите помочь детям Германии. В МММ не играем в принципе.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Не подобається 1
Опубліковано (змінено)

Краткосрочные и среднесрочные овгз (до 1 года): ~14,00% – 14,50% годовых.

Например: слил доллар по 42.25/ ( конец декабря - начало января)в обменке и купил овгз 

Через год(+14.5%) безубыток составит по курсу /48.66 (минус возможные комиссии) 

Впритык 

Змінено користувачем Digger
Опубліковано
50 минут назад, 0672101455 сказал:

Народ вкладайте всі гроші в овгз ,бо держава не має за що виплатити мені кешбек)

Та мне только ваши деньги только и надо а не ваша Приська. Да да ато держите эти ненужные доллары. Если серьёзно будем держать курс доллара сейчас очень нужны ваши деньги.

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.
Примітка: Ваш пост буде перевірено модератором, перш ніж стане видимим.

Гість
Відповісти на цю тему...

×   Вставлено із форматуванням.   Вставити як звичайний текст

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудована.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

Завантаження...
×
×
  • Створити...