Перейти до змісту

Каким будет курс 01.07.2026?  

128 проголосували

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.07.2026? (голосование будет закрыто 15 июня)

    • Менее 42,00
      0
    • 42,00-42,50
      0
    • 42,50-43,00
    • 43,00-43,40
      0
    • 43,40-43,70
    • 43,70-44,00
    • 44,00-44,30
    • 44,30-44,60
    • 44,60-45,00
    • 45,00-46,00
    • Более 46,00

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

Опубліковано
2 часа назад, Moskit сказал:

загалом все вірно, але розширю межі періоду з 2-х до 2.5 років (з 01.01.2024 року).

44.91/38 = 1.181 (18%)

51.46/41.99 = 1.225 (22%)

"Віртуальні" цифри, який в них сенс?  Хто більше в твердій валюті, тільки дивляться на курс та втрачають заначку із-за інфляції долара.

Є непугані,що бавляться в рулетку ОВДП...(тут сенс мабуть влазити від 1 млн ), ну як-то кажуть не вчились на чужих, навчаться на своїх. То вибір кожного.

Нікого не засуджую 🤐

Реальних інструментів немає, що заробити підробіток без "ньюансів" як раніше( 10+років тому), треба збивати кеди до дірок. "Обложили демони" (с)- якщо знаєте звідки фраза. 

Imho

2 часа назад, Moskit сказал:

П.С. На Вашу думку, з якої суми має стартувати "вільна гривня" для купівлі ОВДП?

вище написав

Опубліковано (змінено)
1 час назад, Digger сказал:

"Завтра уровень 45 грн будет в очередной раз проходить проверку на крепость. Как поступит Национальный банк? Будет ли он все так же тратить ресурсы, удерживая курс ниже психологического уровня, позволит ли доллару укрепиться? Это пока никому неизвестно.

45 "психологический" ничем не лучше тех же 44 и 46... если не следить за курсом каждую минуту (если этого требует основное место зароботка)

Для большинства так оно и есть. Цены - вот это критерий, их сравнить любой может "сегодня со вчера" и сделать выводы о скорости роста цен.

НБУ "стрижет" всех по полной... такая работа 😂

Imho

Змінено користувачем AlexM
Опубліковано
1 годину тому, AlexM сказав:

"Віртуальні" цифри, який в них сенс?  Хто більше в твердій валюті, тільки дивляться на курс та втрачають заначку із-за інфляції долара.

 

imho

сенс є , коли виробив певну стратерію зберігання заробленого, тобто, як мінімум, не втратив, в т.ч. і через валютну та товарну інфляції. Для цього замало купити "пачку під матрац" і спати спокійно)

"Віртуальні" цифри - це база для прийняття рішень, принаймі для мене.

Читаю майже всіх дописувачів, деколи ретроспективно оцінюю прогнози і Гігантів, і простих форумчан - на скільки вони були точними.  Таким чином формується певна група авторів, на чию думку орієнтуюся (можливо підсвідомо, але не стовідсотково) при прийнятті рішень. 

Звичайно, кожний самостійно (бажано усвідомлено, а не емоційно) має вирішувати куди прилаштувати сотню/тисячу/валізку  гривнень: купити валюту, ОВДП, шмат нікому не потрібної землі чи мішок гречки. Особливо зараз(

:hi:

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.
Примітка: Ваш пост буде перевірено модератором, перш ніж стане видимим.

Гість
Відповісти на цю тему...

×   Вставлено із форматуванням.   Вставити як звичайний текст

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудована.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

Завантаження...
×
×
  • Створити...