Перейти до змісту

Каким будет курс 01.07.2026?  

128 проголосували

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.07.2026? (голосование будет закрыто 15 июня)

    • Менее 42,00
      0
    • 42,00-42,50
      0
    • 42,50-43,00
    • 43,00-43,40
      0
    • 43,40-43,70
    • 43,70-44,00
    • 44,00-44,30
    • 44,30-44,60
    • 44,60-45,00
    • 45,00-46,00
    • Более 46,00

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

Опубліковано (змінено)

Остап Бендер,, Ударим автопромом по бездорожью, покупайте облигации от автодора". Начинается очередная акция по зажатия (загона) нац. Валюты в ОВГЗ. Курс держать и немного упускать ставку поднимать.

Змінено користувачем Rusvinn
Опубліковано (змінено)

Продолжение фарса, согласно СМИ, иранская делегация покинула место проведения переговоров в знак протеста против угрозы Трампа атаковать Иран, если тот не обуздает Хизбаллу.

Даже причмокивание Вэнса не помогло. Чмокал без должного уважения....в Швейцарії 

Новини з Ізраїлю 

Долар до верху!

Змінено користувачем Укріп
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1
Опубліковано (змінено)
44 минуты назад, Укріп сказал:

Долар до верху!

То, что "доллар вверх", тут все осознали...

Насколько и когда "доллар вверх" понять бы ещё 

 

Змінено користувачем Digger
Опубліковано
1 годину тому, Digger сказав:

То, что "доллар вверх", тут все осознали...

Насколько и когда "доллар вверх" понять бы ещё 

 

1.Пока средний ход вверх на МБ 40-60 копеек/месяц за $.2.Больше вероятность не на следующей неделе(конец полугодия),а во второй декаде июля.P.S.Главное чтобы "пупок не развязался"и"поливалка не сломалась".🤣🤣🤣

  • Лайк 2
  • Дякую 5
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Опубліковано (змінено)
15 годин назад, Rusvinn сказав:

Остап Бендер,, Ударим автопромом по бездорожью, покупайте облигации от автодора". Начинается очередная акция по зажатия (загона) нац. Валюты в ОВГЗ. Курс держать и немного упускать ставку поднимать.

Давайте порахуємо, що програли чи виграли тримачі ОВДП? Давайте з початку року 42.5грн. за $ і на ставку на рік чи на пів року як вам зручно це 14.5 чи 16% відповідно, щоб бути в мінусі потрібно що курс був 48.5-49грн. Рахуйте далі самі, а щоб прилетів чорний лебідь тоді всім буде весірвно, бо думаю у тримачів ОВДП є корзинка і вони не на останні кровні купляли/вкладалися, як і більшість читачів форуму, напевно всі примножили свій скарб на 14% з початку року?

Змінено користувачем ІгорVarash
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 3
Опубліковано
9 часов назад, елкга сказал:

во второй декаде июля.P.S.Главное чтобы "пупок не развязался"и"поливалка не сломалась".🤣🤣🤣

Думаю чуть иначе и следующую ступеньку сделаем до 15 июля с.г. Цифра на мб выше 45 высокая вероятность  ,например 45.20 (на глазок )и наличка / 45.40.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 3
  • Сумно 1
Опубліковано
10 часов назад, ІгорVarash сказал:

Давайте порахуємо, що програли чи виграли тримачі ОВДП? Давайте з початку року 42.5грн. за $ і на ставку на рік чи на пів року як вам зручно це 14.5 чи 16% відповідно, щоб бути в мінусі потрібно що курс був 48.5-49грн. Рахуйте далі самі, а щоб прилетів чорний лебідь тоді всім буде весірвно, бо думаю у тримачів ОВДП є корзинка і вони не на останні кровні купляли/вкладалися, як і більшість читачів форуму, напевно всі примножили свій скарб на 14% з початку року?

Купите газету. Нет не хочу. Вы что не хотите помочь детям Германии. В МММ не играем в принципе.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Не подобається 1
Опубліковано (змінено)

Краткосрочные и среднесрочные овгз (до 1 года): ~14,00% – 14,50% годовых.

Например: слил доллар по 42.25/ ( конец декабря - начало января)в обменке и купил овгз 

Через год(+14.5%) безубыток составит по курсу /48.66 (минус возможные комиссии) 

Впритык 

Змінено користувачем Digger

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.
Примітка: Ваш пост буде перевірено модератором, перш ніж стане видимим.

Гість
Відповісти на цю тему...

×   Вставлено із форматуванням.   Вставити як звичайний текст

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудована.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

Завантаження...
×
×
  • Створити...