Перейти до змісту

Каким будет курс 01.07.2026?  

128 проголосували

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.07.2026? (голосование будет закрыто 15 июня)

    • Менее 42,00
      0
    • 42,00-42,50
      0
    • 42,50-43,00
    • 43,00-43,40
      0
    • 43,40-43,70
    • 43,70-44,00
    • 44,00-44,30
    • 44,30-44,60
    • 44,60-45,00
    • 45,00-46,00
    • Более 46,00


Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Morgan Stanley зазначає, що падіння долара з початку року стало несподіванкою для багатьох інвесторів, і дехто вважає, що основний рух уже позаду 

Проте банк із цим не погоджується: рівень 1.17 у парі EUR/USD не є фіналом, а радше «антрактом». У Morgan Stanley очікують подальше зростання до 1.27 до кінця 2027 року,  що пояснюється поступовим зниженням розриву між відсотковими ставками та економічним зростанням у США й решті світу, а також вищою премією за ризик.

  • Лайк 1
  • Дякую 4
  • Хаха 1
Опубліковано

Долар підскочив на 0,5 % після заяв Трампа про можливі мита до країн, що “підтримують антиевропейську політику БРІКС” (до введення нових тарифів США може перейти вже 1 серпня).

Знову невизначеність...

Опубліковано

Тарифна війна також підігріла інфляційні страхи, тож впали не лише акції, а й облігації.

А ось долар залишився стабільним на відміну від першого акту тарифної війни. Це хороший сигнал для USD.

Опубліковано
В 07.07.2025 в 09:52, asti сказал:

Так, дивно. Це щось нове. Хоча я відслідкував - у минулому році теж декілька разів курсопад був у нетрадиційну дату - у жовтні, наприклад, 18 числа. Натомість пропонують 'акцію' - депозити у гривні від 3х місяців під 9-10 відсотків річних. Цікаво хто понесе їм гривню під такий відсоток коли держбанки дають від 14 і вище... 🤷‍♂️🤷‍♂️

Вероятно из-за выходного дня в штатах на прошлой неделе «акцию» от Райфа перенесли… Это предположение 

Опубліковано

12:12Пропозиція валюти вдвічі перевищує попит неї. Обсяг заявок на купівлю – 2.5 млн. дол., на продаж – 4.55 млн. дол.

  • Лайк 5
  • Не розумію 1
  • Сумно 2
Опубліковано
57 минут назад, 8222222 сказал:

12:12Пропозиція валюти вдвічі перевищує попит неї. Обсяг заявок на купівлю – 2.5 млн. дол., на продаж – 4.55 млн. дол.

готують грунт для акції від Райфу ☺️

Опубліковано

Согласно исследовательской записке от 30 июня 2025 года, Bank of America выявил усиливающийся сигнал разворота тренда в пользу укрепления доллара США по отношению к основным валютам G10.

Анализ банка теперь показывает явные сигналы разворота тренда, поддерживающие укрепление доллара США по отношению к евро, японской иене, британскому фунту, канадскому доллару и новозеландскому доллару после выхода устойчивых данных по занятости в США, которые спровоцировали рост доллара.

BofA отмечает, что потоки опционов на форвардном рынке больше не предвидят дальнейшего краткосрочного снижения доллара США, в то время как волатильность роста/падения стала бычьей по отношению к доллару на уровнях, которые банк считает перепроданными спотовыми.

Исследовательская фирма заняла тактически оптимистичную позицию в отношении доллара США по отношению к канадскому доллару, ожидая чистых потерь рабочих мест в Канаде после четырех последовательных месяцев слабых данных по труду, и отмечая, что пара USD/CAD обычно претерпевает значительные изменения, когда данные по занятости в Канаде публикуются в разные дни с данными по заработной плате в США.

  • Лайк 1
  • Дякую 4
  • Хаха 1
  • Подобається 3

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.
Примітка: Ваш пост буде перевірено модератором, перш ніж стане видимим.

Гість
Відповісти на цю тему...

×   Вставлено із форматуванням.   Вставити як звичайний текст

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудована.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

Завантаження...
×
×
  • Створити...