Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

136 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

32 минуты назад, Gennadiy08 сказал:

Можете сказати, для чого тоді НБУ згородив курс 39,50 за 2 дні (50 коп.) при низьких об'ємах міжбанку ( 8 квітня 229 ) ? На графіку все видно. Підказка - 10 квітня, ввечері стався обвал євро на фінансових ринках. Думаю, треба уважно спостерігати за рівнем 42,00 по курсу гривня -євро, бо підходів зверху було  5 разів за квітень.

Знімок екрана 2024-04-23 074754.jpg

Запитайте це у НБУ. Телефон погугліть. Я - не НБУ... 
Я розумію Ваше невичерпне бажання "натягнути сову на глобус", але... не виходить :) 
Корреляції - нуль, і Ви мене в протилежному не переконаєте.

  • Не розумію 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, кеволеч сказал:

багато бачу чекає мегазниження. хіба нацбанку вигідно продавати допомогу/кредитні кошти задешево? тільки мабуть своїм.  якщо звісно в нього зараз не тактична ціль- відкуп на прийнятних низьких цифрах

Там зовсім інший механізм і інші підходи :) Та й продавати цю допомогу ніхто не буде, там власне грошових коштів не так багато... 

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
55 минут назад, Mozart сказал:

Корреляції - нуль, і Ви мене в протилежному не переконаєте.

Було б добре, як би так було). Мені головне, попередити... Може той стрибок на 50коп. і не пов'язаний з євро, може НБУ на малих об'ємах вирішив підняти курс для своїх задач. Відповідь дала б розуміння наступних дій. Ви ж писали про колективний разум, от і намагаюсь).

Змінено користувачем Gennadiy08
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Даже Сенат ще незатвердив пакет допомоги, 💰 гроші в казну ше непоступили ,а вже з "тріском" литимо вниз,я б даже сказав "тріщим"........Ехххх....а шо буде коли гроші поступлять?🤔

 

 

 

 

 

Змінено користувачем lutsak.oleg@ukr.net
  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Не розумію 2
  • Не подобається 14

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

 Даже Сенат ще незатвердив пакет допомоги, 💰 гроші в казну ше непоступили ,а вже з "тріском" литимо вниз,я б даже сказав "тріщим"........Ехххх....а шо буде коли гроші поступлять?🤔

 

 

 

 

 

Нічого такого не буде. Там ще знайти грощі на доплати війсковим десь потрібно

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минут назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

а шо буде коли гроші поступлять?

а що має статися як гроші поступлять? і яка сума - 8 ярдів? 
є нагальні процеси, і є ще рішення по суті. Якби не було зараз допомоги США (яка по факту відкрила ще безліч допомог від Європи і Британії), то до осені курс у 50-60 гривень був би ще гарним варіантом. 
Зараз допомога є, але тут є 2 питання - або Україна буде далі залежати від США і курс втримається на рівні до 45 грн, або Україна почне робити виробляти сама собі допомогу і тоді требі робити невелику девальвацію або ж іншими інструментами покрити можливість закупити зброї і тп на 20 ярдів всередині країни. Плюс треба робити виплати військовим, на які зовнішні кошти не можна викоритовувати апріорі.
Тут або пружина, або і поступовий курс в 50-60 може виявитися благом у перспективі пари років. 

  • Лайк 2
  • Дякую 3
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 хвилин тому, Ashuprox сказав:

Ви чекаєте в казну всі 60 лярдів? 

Я "чекаю" як ви виразились,сигнал іноземним інвесторам,шо можна вкладати доллари в Україну,а вкладати є в шо,бо пізніше можна получити надприбутки,бо ніхто не збирається ї ї здавати Україну,а це чіткий сигнал тим же інвесторам шо їхній бізнес-капітал буде захищений.......а в казну будуть вкладатись податки з тих же холдингів міжнародного капіталу.......

Змінено користувачем lutsak.oleg@ukr.net
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 10
  • Не розумію 1
  • Сумно 1
  • Не подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×