Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.08.2024?  

169 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.08.2024? (голосование будет закрыто 10 июля)

    • Менее 38,00
      0
    • 38,00-38,50
      0
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,50
      0
    • 39,50-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,30
    • 41,30-41,70
    • 41,70-42,00
    • 42,00-42,50
    • 42,50-43,00
    • Более 43,00


Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Кремень сказал:

Це ж під який такий відсоток річних ви вклалися у військові ОВДП? Чи від якого курсу рахуєте що у Вас такий зазор вийшов? :shock: бо щось дуже високий курс беззбитковості у вас вийшов як мені здається :scratch_one-s_head:

Але якщо дійсно такий виходить то думаю що такого курсу наступного літа ми ще не побачимо, тим більше що нас ну прямо обіцяють засипати грошима наші партнери ще навіть в цьому році. Але прогнозувати на такий великий термін курс валюти воюючої країні - то справа невдячна і ризикована. Тому просто будемо мати такі сподівання і вірити в те, що ЗВР маємо і надалі будемо мати достатньо щоб НБУ міг контролювати ситуацію на ринку.

По 39,3 вийшов у гривню на три місяці під 15,5 брудними на три місяці, і потім гривню разом з процентами на рік під 15,3 чистими на овдп

  • Лайк 2
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, valutominyailo сказав:

По 39,3 вийшов у гривню на три місяці під 15,5 брудними на три місяці, і потім гривню разом з процентами на рік під 15,3 чистими на овдп

може я і помиляюся  в розрахунках (не маю всієї інформації), але вийшло в районі 46.36, нехай 46.5

з першої частини на три місяці - 3.1%

п.с. це все за умови, що не підвищать до 5% військовий збір, в т.ч. і на вікриті раніше депо:hi:

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, adykevuch сказал:

не протухне 

тобто поки що краще купувати гривню за доллар? або краще купувати $ за гривню? 

Змінено користувачем candida

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, valutominyailo сказав:

Може пропустив, чи задавали Вам питання - а чому не в ОВДП? Там же ставки більші? 

Ну а для себе вирішив - не буду фіксувати збиток  від зливу бакса три місяці тому (десь 30 коп на бакс) і вкладу в військові ОВДП до наступного літа. Моя точка беззбитковості  таким чином буде десь 47,1 за долар, якщо нижче - то навар. Ну а якщо вище - то все одно хоч на мої гроші в тому числі Україна профінансує військові потреби. Але все ж думаю, що шанс побачити наступного червня курс більше 47,1 - менше 50%. А форумчани як вважають? 

 

Хто керується більше логікою (математикою) ніж емоціями - вас підтримує. Але як показує практика на рік перекладають від третини до максимум половини того, що вже було на депозитах чи ОВДП. Із рештою хеджують ризики намагаючись конвертувати у валюту. Це разом із "свіжою" гривнею (якщо така є)

Для всіх решти навіть в 2019 комфортніше було у валюті 🙂

Якщо втримають гривню в районі 40,2-40,8, то (думаю) і вовки будуть ситі і вівці цілі (с).

Непогано було б зафіксуватись на цьому рівні до осені щоб призвичаїтись та освоїтись.

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, Кремень сказав:

Це ж під який такий відсоток річних ви вклалися у військові ОВДП? Чи від якого курсу рахуєте що у Вас такий зазор вийшов? :shock: бо щось дуже високий курс беззбитковості у вас вийшов як мені здається :scratch_one-s_head:

Але якщо дійсно такий виходить то думаю що такого курсу наступного літа ми ще не побачимо, тим більше що нас ну прямо обіцяють засипати грошима наші партнери ще навіть в цьому році. Але прогнозувати на такий великий термін курс валюти воюючої країні - то справа невдячна і ризикована. Тому просто будемо мати такі сподівання і вірити в те, що ЗВР маємо і надалі будемо мати достатньо щоб НБУ міг контролювати ситуацію на ринку.

Підтверджую.

Мої розрахунки (по моїх операціях) дають курс беззбитковості біля 46,60 на початок літа 25 року або біля 45,5 якщо як альтернативу закинути куплений за долар на ті ж ОВДП.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сьогодні п'ятниця, але курс $ знижується, не прямо таки суттєво (поки що), але сам факт, евро так ще суттєвіше (1,0687 і це ще не вечір)

маю таку думку, що НБУ не випустить курс $ за 41 в найближчий час (місяць так точно, може трохи більше) і ТА тут ні до чого при ручному на факту міжбанку

наслідків зростання курсу з 38 до 41 за кілька останніх місяців для пересічного і так достатньо, якщо відразу ж буде 41+, а потім захцянки деяких на рівні 43-45 до осені, - то різьбу зірве мало не буде (скільки є гарячої гривні на поточних рахунках / картах / коротких депозитах кому треба і так знають)

банально, але 3х місячні депозити під 19-18-17 % річних виявилися збитковими, про менші % ставки годі і казати (а при збільшенні податку на доходи фіз. осіб і військового збору з 1,5 до 5 % тим паче), ОВДП більше менш цікаві це річні, буде курс 46-47 через рік ? ну якщо і надалі буде така тенденція по зростанню валюти по 10-20 копійок в день з періодичними відкатами - та запросто буде і не через рік

тому "давити" курс будуть і надалі, але досить аккуратно щоб не переборщити

 

  • Дякую 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16.05.2024 в 05:27, 8222222 сказал:

 

первый тейк есть...

Змінено користувачем 8222222
  • Дякую 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Moskit сказал:

може я і помиляюся  в розрахунках (не маю всієї інформації), але вийшло в районі 46.36, нехай 46.5

з першої частини на три місяці - 3.1%

п.с. це все за умови, що не підвищать до 5% військовий збір, в т.ч. і на вікриті раніше депо:hi:

З кожного поміняного долара в березні 24го отримав через три місяці (в червні 24го):

39,3+39,3*0,155*0,805/365*93=40,85

Потім те, що отримав, кладу на овдп до червня наступного року:

40,85+40,85*0,153=47,10

Якщо не так рахую - виправляйте.

Змінено користувачем valutominyailo
  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×