Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

Да ничего никого не ударит. Все мои знакомые импортеры трубят о том, что товар завезенный по курсу 20-25 никому не нужен в принципе ( хоз группа. Посуда и др). А экспортеры жрать то хотят. И будут возить и будут сдавать баксы по 21. Смысл сидеть и не работать? Если бы я мог свой товар возить в Европу за евро, я был бы счастлив сливать полученные еврики на Межбанке по 23-25. 1 еденица моей продукции в эпицентре стоит 0.66€, а в Европе 3,2€. Абсолютно идентичны.

Нет не будут  :( , экспорт к сожалению сократился почти на столько на сколько и импорт :( . А кто вам мешает возить свой товар в европу :) , а неокажется ли потом после оформления всех бумаг по белому, да и зарплаты и аренды по европейски что станет вам невыгодно продавать ваши заработаные евро по 25 на межбанке :) .

  • Подобається 5
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

слухайте только дорожатєлі...

Назвіть хоть один великий бізнес в нас який пішов? (Крім криму і донбасу) хоть один? А прийшов? Воєнний коплекс як ніколи ожив! Курс на 50% зараз політика, 20% війна і лише 30% ті що тяжче різко повернути в іньшу сторону це віджаті частини України.

Що спровокувало підйом?

1. Відтік депозитів. Які перейшли в долар і лежать під матрасом.

2. Причина відтоку війна

3. Після віджатого криму бакс піднявся лише на 2 грн.

4. Погіршення ситуації на фронті і збільшення паніки загнали курс до 25 грн

Так немаєроботи, це зараз заставило виробника заробляти не 25% прибутку а як і всі порядні країни лише 6-10%, і перейти на вітчизняну сировину...

А тепер просто на хвилину представте що відпаде пункт "війна", і політика розвернеться на 180 градусів... Я розумію що тяжко. Але бабло ніде не ділося, відтік бізнесу це басні. На мою думку нам перекрили надлишок кисню спеціально щоб ми навчилися "і дали вудку замість риби".

Без страшних подій на фронті і коректної политики будемо іти тільки вниз. Немає зараз конкретних причин іти вверх.

  • Подобається 14
  • Не подобається 65

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Місяць на форумі і тільки нагнітання паніки ! тільки і чути все останій день відкупитися, далі тільки вверх. Все стоїть, вернулись 90-ті.   Насправді стало гірше, але вже прямо 90-ті, одне нагнітання. Я не вірю в бакс по 17, думаю реально він буде 25-27. Але не 50 і немає дна.

 мінусуйте :P

  • Подобається 26
  • Не подобається 21

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Mozart

Вам, дуже дякую за коментарі вони виважені і зрозумілі. Навіть якщо пишите про тільки вверх, наводите аргументи і розставляєте по місцям.

 

 

"Коpнeт - Вы жeнщина?" Ви вже мене якось питали чи я Алена.

Змінено користувачем Восход
  • Подобається 6
  • Не подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×