Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

Сам слился сегодня немножко  24.25 (на тот момент было 24,2/24,4). На след. неделе или через жду снижения на 24- после спада "предвыборного ажиотажа" + наведения порядка на межбанке - сбивание на 22+-.

По курсу сдачи я явно поторопился - в 17,20 были варианты сдать по 24,45, но в среду в аналогичной ситуации банально не успел - после 24,35 мгновенно снизились до 24, а потом и до 23,8.

Сигналов на разворот, откат и т.д. на этом сайте не заметил...

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Сигналов на разворот, откат и т.д. на этом сайте не заметил...

Вот вам один из сигналов

https://obmenka.kharkov.ua/USD-UAH

Роза резко опустила прием до 23.6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Роза сидит на Розе Ветров :) Считаю её направление не показательным.

З.Ы. Сегодня 23-е число, МБ тоже 23, вот это показатель :)

Змінено користувачем Lan
  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажите это людям, которые держали очень большие дэпо в Дельте, например. 

Каждый кузнец своему счастью. Когда я в начале 2013 узнал, что знакомому - безработному дали кредит в Дельте на 50000 грн я охренел и Дельта навсегда исчезла из моих списков нормальных банков.

Но если вернуть опять к ней, то я опять таки знаю людей которые хорошо подняли на разнице валютных вкладов с ВА введением.

  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розкрутили з пятничного подорожчання (причому стандартного) що все пропало і тільки вверх...

Шановні панове "після виборів тільки вверх", готуйтеся до розчарувань, ви рівняєте ці вибори з парламентськими менулого року, але ніхто ні на секунду не згадує "штучне" тримання НБУ курсу 13 грн, і відпуск валюти після. А тут не то. Тут щей обмеження які діяли рік зняли!!!

Також всі хто мав борги в валюті зубами хочуть вигризти до виборів валюту і закрити інвойси, бо ж більшість рахує що буде тільки вверх.

Іде ажіотаж, пересічний скупляє навіть бакс бо памятає "після виборів подорожчає"...

Тай по суті, 1.5 грн на ЧР качнулося дуже круто, майже за день-два. А до позначки 23 лізли чуть не 3 тижня... До 23 вернемся точно, чи буде нижче? Час покаже...

Радує те шо немає привязки до нафта-рубль, хіба її ретельно маскують і покажуть тоді лише коли "прібліжонниє" будуть всі готові..

  • Подобається 6
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Но если вернуть опять к ней, то я опять таки знаю людей которые хорошо подняли на разнице валютных вкладов с ВА введением.

Не смешите мои тапки. Хорошо подняли на вкладах ниже 7,7 килобаксов? Все что больше - съел банк (макс. сумма выплаты экв. 200 килогривен)

  • Подобається 6
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×