Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

Розясніть... Чого це приват за 24 продає?

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Никто никуда не будет лететь. До среды-четверга следующей недели МБ около 23, а потом медленное проседание в сторону 21. Ну и ЧР вслед за МБ вниз до 22.5-22.8.

А я думаю, что откуплюсь в конце следующей неделе. Посмотрите на мой пост от 29 октября. Раз уже Молекула повелся на этот загон, то значит разворот очень близко. Думаю как и раньше,это завтра -послезавтра.

  • Подобається 4
  • Не подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вважаєте що на МБ ще немає движняка? :blink:  А Вам скільки потрібно щоб росли за день на 0,5-1грн щоб назвати це движом?  :rolleyes:

Навіщо, достатньо вловити напрямок НБУ :rolleyes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Блін та там вже не напрямок а як каже добре відомий Вам ДС "три червоних свистки"(с) Якби НБУ хотів щось робити  то вийшов би з інтервенцією!!! Так ясніше? ;)

Ви хочете сказати що ринок піде своїм шляхом, в плюс 1,2,3грн..., від міжбанку?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Блін та там вже не напрямок а як каже добре відомий Вам ДС "три червоних свистки"(с) Якби НБУ хотів щось робити  то вийшов би з інтервенцією!!! Так ясніше? ;)

Виходять на новий коридок, то навіщо збивати. Головне,щоб хоча б курс ріс прогнозовано, а не так як в кінці зими початку весни. Йдемо до коридору 25-27 на ЧР, з можливими скачками.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я думаю, что откуплюсь в конце следующей неделе. Посмотрите на мой пост от 29 октября. Раз уже Молекула повелся на этот загон, то значит разворот очень близко. Думаю как и раньше,это завтра -послезавтра.

а кто знает, на что повелся молекула?

он же мог по "долгу службы" взять по 23+ (до 23,5). а че? можно и забить на всё при таком курсе. стоп кран рвануло )

 

тем более, коли это загон, можно попозже слиться  ;)

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×