Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Василь-Рівне сказал:

При прогнозуванні, наскількі мені відомо, уряд розглядає три варіанти : песиместичний, нейтральний та оптимістичний. Яким є 29,3 з цих варіантів нам невідомо як і те як будуть розвиватися події в країні у майбутньому. Багато чого залежить від сальдо зовнішньої торгівлі, наразі динаміка його не радує, але невідомо яким воно стане у майбутньому, хоча я, особисто, за оптимістичний варіант.

Чому невідомо, це середній, а значить перспективи в будь якому випадку невтішні...  

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За останні роки ми вже чітко могли помітити два основних тривалих періоди співіснування МБ і готівкового (колись чорного) валютних ринків. З весни до осені, коли валюта з готівки живить, при чому дуже суттєво, МБ - курс готівки нижче міжбанку, коли восени і зимою іде зворотній процес - курс на готівці вище МБ. В ці періоди за рухами ринку донора можна визначати і поведінку ринку реципієнта. Але трапляються випадки, коли, з певних причин, інтереси гравців і події на цих двох ринках є абсолютно не повязаними, я так собі думаю. Вчора в дописі в розділі економіко-політичних чинників я спробував пояснити, чому кілька найближчих днів ринки можуть рухатися в різних напрямках (поки продаж на МБ буде хоч трошки меншою за купівлю на готівці). Тому, сьогоднішнє продовження росту на МБ може не принести очікуваних і ніби очевидних наслідків для готівки. Шкода, що той допис не прокоментував ніхто з безпосередніх учасників валютних ринків.

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, orest777 сказал:

За останні роки ми вже чітко могли помітити два основних тривалих періоди співіснування МБ і готівкового (колись чорного) валютних ринків. З весни до осені, коли валюта з готівки живить, при чому дуже суттєво, МБ - курс готівки нижче міжбанку, коли восени і зимою іде зворотній процес - курс на готівці вище МБ. В ці періоди за рухами ринку донора можна визначати і поведінку ринку реципієнта. Але трапляються випадки, коли, з певних причин, інтереси гравців і події на цих двох ринках є абсолютно не повязаними, я так собі думаю. Вчора в дописі в розділі економіко-політичних чинників я спробував пояснити, чому кілька найближчих днів ринки можуть рухатися в різних напрямках (поки продаж на МБ буде хоч трошки меншою за купівлю на готівці). Тому, сьогоднішнє продовження росту на МБ може не принести очікуваних і ніби очевидних наслідків для готівки. Шкода, що той допис не прокоментував ніхто з безпосередніх учасників валютних ринків.

Писали учасники, що несуть більше, поки, а попит слабкий, тому такий результат. А при такому міжбанку мали б вже 26,50 на готівці розмінювати, а так на вихідні 26,30(35) побачимо. Хоча хто зна, день ще не закінчився..:) 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На конец года я прогнозирую курс около 30,но не больше 30.Где-то 28-29.На МБ. Что заставляет меня так думать?

Ну во-первых: На конец 2016 года курс сдевальвировал около 12 % за год. При чем основная масса девала пришлась на конец года.  А 2017 год чем такой выдающийся,что  по итогам года рост курса по отношению к началу 2017 года составит около 0%? У нас что,больше экспорта стало? Можно допустить,что нам разрешат увеличить дефицит торгового баланса ради стабильности перед выборами,но я в это не верю,ибо это деньги,которые нужно взамен влить в это болото....

Оптимальным есть вариант медленного девала,с видимостью ревальвации(которая несет в себе лишь психологический эффект,ведь цены-то не откатываются вслед за долларом,а наоборот,растут). Ну а последствия так называемой "переоценки доллара":) в летний период мы и видим в виде отрицательного сальдо. 

 

Змінено користувачем Serg1982
  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Twin сказал:

Данилюк мабуть також заганяє, з курсом бюджету 29,30 на наступний рік..:rolleyes:

А вам не кажется что эта информация- инфо атака :) Подключение сми для своих определённых целей!

У нас что уже бюджет принят и проголосован Радой?

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Twin сказал:

Писали учасники, що несуть більше, поки, а попит слабкий, тому такий результат. А при такому міжбанку мали б вже 26,50 на готівці розмінювати, а так на вихідні 26,30(35) побачимо. Хоча хто зна, день ще не закінчився..:) 

Я мав на увазі не просту констатацію надлишку пропозиції на готівці, а саме ДЖЕРЕЛО цієї пропозиції!!! Бо якщо ця пропозиція не з МБ, а з матрасів на закупи чи від заробітчан - це одна справа і один розвиток подій, а якщо з МБ і не спекулятивна а конюнктурна (саме це описував вчора) - то це зовсім інше. В такому разі ця пропозиція буде, не залежно від ціни, і протриває вона до кінця місяця. І тоді ми маємо шанс побачити навіть знову курс на готівці нижче МБ, експортери будуть здавати для життєзабезпечення, а знайдуться банки, які захочуть повернути цю валюту на МБ і заробити на цьому. Очевидно, що мова не йде про повернення до 26 чи нижче, але готівка може стати дешевшою за МБ.

Тобто, думати і аналізувати інколи значно ефективніше, ніж зверхньо-агресивно п...ірїнами павичевими мірятися. Ось, наприклад, готівка і МБ вже зрівнялися, станом на зараз і готівка рости не хоче, а міжбанк зупинятися не збирається.

Всім гарного дня і вдалих вихідних.

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Serg1982 сказал:

Доллар не то что переоценен.... Он недооценен. И недооценен Искуственно.... специально недооценен.

Просто у нас такое устройство в стране с привязкой к доллару ЗРВ, в других странах к примеру Англия, Швейцария на доллар нет такой привязки, та даже в России бивалютная корзина

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, Serg1982 сказал:

Ну а последствия так называемой "переоценки доллара":) в летний период мы и видим в виде отрицательного сальдо. 

 

Ну а как у народа из под матраса выманить бакс в банковскую систему Украины , вот и приходиться повышать цены в стране в гривне, а доллар делать дешевле, чтобы бакс в обменку несли 

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доллар в мире падает , а в Украине растёт ( че за дела , не порядок ) :scratch_one-s_head:

Змінено користувачем 2000
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×