Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, Mozart сказал:

Перес, дружище, Вы еще не поняли, что власть действует сейчас, исходя из совсем других принципов :)
В данный момент главный из них: "Что может нам 
а) дотянуть до выборов;
б) их выиграть"
Экономика... жизненные стандарты... и прочие серьезные вещи - это дело десятое. Или даже двадцатое. 
Нужна будет гривна для социальных выплат - напечатают!
Я все время думал, мол, "а почему это именно в этом году решили субсидии всем порезать? Неужели наводят порядок и все такое... " И только потом понял: просто надо было СОКРАЩАТЬ расходы Бюджета. Не на себе ж, любимых, экономить? А все эти сказки про "необходимость рационально расходовать " и прочее-прочее - можно рассказать бабушкам, которые зимой замерзают в холодных квартирах... Нет, конечно, бабок всех - в дом престарелых, квартиры - продать , и т.д.... Так мы далеко зайдем. 

Скажу прямо: я НЕНАВИЖУ нынешнюю власть. И больше всего потому, что она цинично пытается свое воровство прикрывать патриотическими лозунгами. Это не просто воры, это... крысы. 

Ладно, дальше политика пошла :) Прекращаю.


На чем мы остановились?
На выборах. Так вот. До выборов денег ХВАТИТ. То, с какой легкостью они привлекли 725 млн. под 9,15% годовых, показывает, что прецедент создан. Надо будет - еще возьмут сколько угодно... отдавать же не им... 

Ви думаєте без траншами МВФ грошей вистачить до парламентських виборів , можливо і вистачить але який буде курс долара і чи виграє ця влада  вибори ? Як на мене влада піде на всі вимоги тільки щоб отримати транш і залишитись при владі .

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12.05.2018 в 23:32, orest777 сказал:

Не гуру, але відповім. Де долар США дорожчий залежить від того, який ринок є донором а який реципієнтом. Коли долар перетікає з готівки (чорного ринку) на МБ, тоді він дорожчий на МБ. А коли з МБ на готівку – тоді дорожчий на готівці. Різниця ціни – це витрати на механізм перетворення готівки в безготівку і навпаки плюс заробіток бенефіціара (ів). Раніше ця маржа була більша через існування 2% воєнного збору. Крім того, зараз різниця може ще зменшуватися через розширення з 1 травня лібералізації лімітів відкритих валютних позицій банків (писав про це 4 квітня). Є ще варіант, коли валюти на ринках достатньо і вони живуть своїм життям, тоді ціни залежать від завдань основних гравців ринків і можливі аномальні варяції, але такі випадки не часті і короткотривалі в часі.

Тепер щодо тенденцій в перспективі 1-2 місяців. Весна-літо це період коли основний напрямок руху валюти з готівки на МБ і ціна на готівці менша. Грудень-січень (ширше листопад-лютий) уже кілька років період активного розпилу бюджету коли прикоритні обналять і конвертують мільярди бюджетної грн. для чого переганяють валюту з МБ на готівку. В цей час готівка дорожча. Кілька повідомлень тому описував більшість основних ризиків, пов’язаних з поверненням боргу, погашенням ОВДП, трансформаціями і міграціями депозитів і тд, які будуть впливати на курс. Сезонність мала б зберегтися, хоча є певні нюанси і ризики (описував) депозитних перетурбацій та політичних рокіровок, які можуть її зламати, але не раніше другої половини червня-липень.

Якось таке писав. Підозрюю, зараз буде період коли готівка (з описаних причин) буде дешевшою за МБ. Сезонне пожвавлення бізнесу може реанімувати звичку валюти рости в пятницю і падати з понеділка (особливо вівторок-середа).

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Texhokpat сказал:

Получим безнал: 6500*0,49-20500*0,41-11000=590 гривен с тонны семян

нал : 5200*0,49+188000,41-8200=2056

 

Хм, а масло и шрот безнального и нального подсолнечника Вы раздельно храните?

А может беда нального подсолнечника в том, что это неучтенка у фермера?? И за безнал он его продавать не будет. А за нал его скинуть проблем нынче нет.

Ну и Ваши цены... что-то я не понял. Вы перерабатываете и продаете в Украине, трейдерам?? А то зная, какая цена на СРТ и ФОБ у меня другое получается.

  • Дякую 5
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Mozart сказал:

Перес, дружище, Вы еще не поняли, что власть действует сейчас, исходя из совсем других принципов :)
В данный момент главный из них: "Что может нам 
а) дотянуть до выборов;
б) их выиграть"
Экономика... жизненные стандарты... и прочие серьезные вещи - это дело десятое. Или даже двадцатое. 
Нужна будет гривна для социальных выплат - напечатают!
Я все время думал, мол, "а почему это именно в этом году решили субсидии всем порезать? Неужели наводят порядок и все такое... " И только потом понял: просто надо было СОКРАЩАТЬ расходы Бюджета. Не на себе ж, любимых, экономить? А все эти сказки про "необходимость рационально расходовать " и прочее-прочее - можно рассказать бабушкам, которые зимой замерзают в холодных квартирах... Нет, конечно, бабок всех - в дом престарелых, квартиры - продать , и т.д.... Так мы далеко зайдем. 

Скажу прямо: я НЕНАВИЖУ нынешнюю власть. И больше всего потому, что она цинично пытается свое воровство прикрывать патриотическими лозунгами. Это не просто воры, это... крысы. 

Ладно, дальше политика пошла :) Прекращаю.


На чем мы остановились?
На выборах. Так вот. До выборов денег ХВАТИТ. То, с какой легкостью они привлекли 725 млн. под 9,15% годовых, показывает, что прецедент создан. Надо будет - еще возьмут сколько угодно... отдавать же не им... 

Це Ваша  думка  і позиція,   відніс  би  її  як  більш   до  політичної. Виділене  мною  у Вашому дописі, а що б  тоді    завадило  курс відпустити, якщо  це  десята,  чи  двадцята справа   і   наприклад  аж  до 35.  бо з Вашої логіки їм начхати  на все, можна і гривню  надрукувати скільки треба   ? Тоді Ви самі собі  заперечуєте,  можливо Ви заплутались,   якщо повернутись   з чого почали  Ваші слова 

Цитата

 НЕДООЦЕНИВАЮТ возможности Нацбанка зажать гривну ТАК, что ее вообще не будет (свободной). От слова "совсем". 

"А что сейчас нужно: продемонстрировать стабильность курса или наоборот, сделать обвал?

Тримати  курс  не будуть  і створювати  гривневий  голод  в економіці  ради цього, теж . Чим більше   обмежень, тим  глибше  потім  позначиться на  падінні гривні . Кожне зниження ЗВР  на 1млрд  буде психологічно і практично впливати на курс ,казати можна все що завгодно,  що  резервів  достатньо  до виборів,  тільки забувають, які  можемо побачити пікові котирування  перед зламом тренду  і на  які позначки  потім  повернемось .
 

  • Подобається 5
  • Не подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Oleg1 сказал:

Ви думаєте без траншами МВФ грошей вистачить до парламентських виборів , можливо і вистачить але який буде курс долара і чи виграє ця влада  вибори ? Як на мене влада піде на всі вимоги тільки щоб отримати транш і залишитись при владі .

А им хотя бы до президентских выборов "пропетлять", они же то надеяться, что выиграют.:)  На мой взгляд  тому,  кто победит президентские, легче будет и на парламентских больше взять. Соглашусь  с Моцартом, что до выборов президента в марте  они постараются  удержать ситуацию под контролем (я думаю  28-29.5 за доллар) даже без кредита МВФ. Ну а насчет "влада піде на всі вимоги", так она и так пошла на все, но ей не верят не только у нас, но и уже  на западе.

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20.09.2018 в 17:02, Mozart сказал:

Но и без него ОБОЙДЕМСЯ. Так, как обходились до этого. 

Поэтому кричать, что "Все пропало! Завтра 29!" я б не спешил... 

21.09.2018 в 11:15, orest777 сказал:

Але абсолютно не виключено (і я про це говорив і раніше) що цього року можемо більше 29 не побачити. А може і наступного. Не виключаю, що цього місяця готівка ще опуститься під 28 (про що раніше зазначив в голосувалці на гілці Улана).

 

Интересно, что мы поимеем на курсе 28? Надо депозит открыть на 5-60 дней? Или эта информация для некоторого круга лиц, например, для торговцев чтобы они не спешили конвертировать гривну в бакс? т.е. импортеры и экспортеры будут в баксе держать то что держат. А новое в гривне. Так как, я понимаю.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах


мой прогноз почти сбылся! Удивительно. Это примерно всё как 3 года в подряд. Ничего нового.
 

Змінено користувачем proftpd
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, orest777 сказал:

Якось таке писав. Підозрюю, зараз буде період коли готівка (з описаних причин) буде дешевшою за МБ. Сезонне пожвавлення бізнесу може реанімувати звичку валюти рости в пятницю і падати з понеділка (особливо вівторок-середа).

Я с начала года пишу об этом. Когда включается пылесос "с улицы", когда банки купленное отправляют прямой дорогой на МБ... безнал ДОЛЖЕН БЫТЬ ДОРОЖЕ нала. 
Что мы и наблюдаем. 
Те редкие моменты в последний месяц, когда нал обгонял безнал, - это было свидетельство растущей паники. Потом все успокаивалось, и нал опять опускался ниже. 
Сейчас так должно быть.

  • Лайк 2
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, Oleg1 сказал:

Ви думаєте без траншами МВФ грошей вистачить до парламентських виборів , можливо і вистачить але який буде курс долара і чи виграє ця влада  вибори ? Як на мене влада піде на всі вимоги тільки щоб отримати транш і залишитись при владі .

Если я начну рассуждать, отвечая на этот вопрос, это будет чистая политика :) Поэтому с Вашего разрешения я промолчу. 
Выскажу лишь мое глубокое убеждение: выиграет ЭТА власть выборы или НЕ выиграет - от курса это никак не зависит. 

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минут назад, Mozart сказал:

Те редкие моменты в последний месяц, когда нал обгонял безнал, - это было свидетельство растущей паники. Потом все успокаивалось, и нал опять опускался ниже. 
Сейчас так должно быть.

Тобто якщо невизначенність с траншем буде продовжуватись, курс гривні далі падатиме, то паніка повернеться.

Чи вже нема великої кількості гривні на готівці?

Головний драйвер девальваціївеликі оператори, банки, експортери - тобто уселякі паразити та спекулянти.

Або за девальвацією стоїть політика уряду, який зниженням курсу збільшить податкову базу для наповнення бюджету і зменшить від'ємний баланс експорту-імпорту через падіння попиту на здорожалий товар, що в свою чергу зменшить наповнення бюджету, або збільшить контрабанду.

Коротше тут усе на тоненькому.

Дивлюсь я на небо, та й думку гадаю: чому бакс не 30, чому не скупляю.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   1 користувач

×