Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

150 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

29 минут назад, Twin сказал:

Так вже оголосіть комісію,  яка присутня на прзапасі) 

Там еще проблемы с обслуживанием, уж лучше по старинке и по 8,7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Twin сказал:

Так вже оголосіть комісію,  яка присутня на прзапасі) 

Здається 0.5% за зняття гривні. І 0% за зняття валюти. Обслуговування безкоштовне (я оформляв у 2018 р.). І сьогодні, до речі, курс купівлі долара в додатку 28.13, а євро 34.03 - нижче ніж в будь-якій обмінці.

До цього місяця мені навіть в доларі 4% нараховувалось, ще за старими умовами. І 15% по гривневій карті.

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, jgrok76 сказал:

Там еще проблемы с обслуживанием, уж лучше по старинке и по 8,7

Не знаю про які проблеми з обслуговуванням Ви говорите. Хоча я і до банку нечасто звертаюсь, просто лежать собі гроші на картах, а для всіх поточних розрахунків в мене є карти інших банків.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, yurets8 сказал:

Не знаю про які проблеми з обслуговуванням Ви говорите. Хоча я і до банку нечасто звертаюсь, просто лежать собі гроші на картах, а для всіх поточних розрахунків в мене є карти інших банків.

Читайте отзывы о банке и комиссия 0.5%+1грн за каждое снятие с суммы наличными

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

11 декабря Национальный банк он предоставил 11 млрд грн рефинансирования для 11 банков на срок до 1820 дней под 6%. Об этом говорится в сообщении НБУ.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, yurets8 сказал:

Цікаво, що заставляє людей оформляти строковий депозит під 8.7%, якщо той самий Укргаз нараховує 10% просто на залишок по карті ProЗапас...🤔

10%-это если год не снимать,а я на год не собирался,если раньше снять-то только 5% ВЫХОДИТ,ТАК МНЕ ОБЪЯСНИЛИ В БАНКЕ

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, jgrok76 сказал:

Читайте отзывы о банке и комиссия 0.5%+1грн за каждое снятие с суммы наличными

В інтернеті відгуки завжди погані. Ви почитайте відгуки про будь-який інший банк, той же Приват, яким всі користуються - навряд чи там буде більшість позитивних.

А стосовно комісії - то ви мене не переконали, що 10% мінус 0.5% та 1 грн - це гірше ніж 8.7% 😄. Особливо враховуючи ліквідність коштів.

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Parlintes сказал:

10%-это если год не снимать,а я на год не собирался,если раньше снять-то только 5% ВЫХОДИТ,ТАК МНЕ ОБЪЯСНИЛИ В БАНКЕ

Ні, 10% на мінімальний залишок на рахунку протягом місяця.

Тобто якщо у вас було весь місяць на рахунку в діапазоні 10-15 тис.грн, то на 10 тис. будуть нараховуватись 10%, а на решту - 5%.

Ні про який рік там немає і близько мови.

Було б не зайвим перевіряти інформацію самостійно. На сайті все написано, навіть з прикладами.

Бо консультанти в банку впарюють те, що вигідно їм, та й взагалі можуть бути банально некомпетентними, з чим я сам зустрічався в іншому банку.

Коли попередньо вивчивши умови, розказував про них консультанту, виправляючи його)

Змінено користувачем yurets8
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Значить меня ввели в заблуждение а своя голова не сообразила

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, yurets8 сказал:

В інтернеті відгуки завжди погані. Ви почитайте відгуки про будь-який інший банк, той же Приват, яким всі користуються - навряд чи там буде більшість позитивних.

А стосовно комісії - то ви мене не переконали, що 10% мінус 0.5% та 1 грн - це гірше ніж 8.7% 😄. Особливо враховуючи ліквідність коштів.

Доповню. Звісно, що мова йде про вільні кошти, які немає потреби постійно знімати і які плануєте покласти не на один місяць. Тоді комісія окуповується. 

Навіть якщо класти на 3 місяці, рахуємо чистий прибуток, враховуючи податок і комісію:

1. Депозит: 8.7*0.8/4 = 1.74%

2. Карта : 10*0.8/4 - 0.5 = 1.5%

Враховуючи те, що в другому випадку кошти можна зняти в будь-який момент, я б все одно вибрав друге. Бо різкі зміни курсу (+1-2 грн за тиждень-два) - це реальність нашої країни.

Ну а для терміну 6 міс. і більше - взагалі немає сумнівів який варіант вибрати.

Плюс завжди можна конвертувати у валюту і зняти без комісії, якщо ви потім все одно збираєтесь купувати валюту.

Змінено користувачем yurets8
  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   2 користувача

×