Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, Mozart сказал:

Кожного разу радію, як дитина, коли на цій гілці з'являється цікавий (особисто для мене) дописувач. З деяких пір слідкую за Вашими постами, наші думки дуже схожі. Причому практично по кожному озвученому пунктові. 

Хочу трохи доповнити. Ті, хто мене уважно(!) читають (і на цій гілці в тому числі), пам'ятають: коли курс був 37-38, я не закликав купувати по ТОМУ курсу, очікуючи зниження. 

Але! У той же час я наголошував, що коли долар подешевшає до певного рівня... варто буде подумати про перехід у валюту (на чому, до речі, Е34 теж зауважив)

Так от. З урахуванням усіх наявних і можливих обставин, рівень трохи нижче 35,50 наразі - саме такий рівень. Ймовірність побачити 34,ХХ тане з кожним літнім днем... 

А як тільки-но Нацбанк відпустить безготівковий (він же офіційний) курс - вона (ймовірність) просто лусне, як мильна бульбашка. 

 

Дякуємо, Вам за цінні поради ! Дивився вчора Рожкову, казала що не час ще відпускати курс. Немає справедливого балансу. А так згоден.

  • Сумно 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

здається мені,все йде до того,що в середу перетнемо 36 (купити.захід)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Mozart сказав:

Рожкова - хитрая лиса. Но она то ли проболталась, то ли специально дала подсказку, когда намекнула, что "курс отпустят, когда отменят льготы на импорт" (прежде всего, отменят льготы по растаможке автомобилей). 

Т.е. есть ориентир, который можно отслеживать.

Каков Ваш сценарий когда отпустят курс? Я не спрашиваю какой будет курс. 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я з превеликим задоволенням бачу, наш шановний (і, чесно скажу, людина, дописів якої на цій гілці я просто чекаю з нетерпінням) Лев із нами і читає нас. У мене теж є декілька, може, трохи дурних питань, але дуже цікаво зрозуміти до кінця усю ситуацію. 

Отже:

1. Я читаю, що деякі банки продовжують працювати і видавати готівку. Отже, вони щонайменше і приймають готівку - не лише від фізичних осіб, але й від ФОП та юросіб. Скажіть, Леве, а чи не знаєте Ви, як організована ця ділянка роботи? 
Тобто, я хочу сказати, чи загарбники не втручаються в роботу банків? 
Думку, що банки продовжують видавати просто залишки готівки зі своїх кас, я відкидаю: у цьому випадку вона вже давно б закінчилась. 

Я розумію, що деякі люди, які сподіваються виїхати на вільну землю, поповнюють карти, щоб їхати без готівки. Але як працюють магазини, наприклад? 
Із цим пов'язане і друге питання.

2. Я правильно розумію, безготівкових розрахунків через відсутність українського зв'язку (чи навіть нестабільність) нема як таких? Тобто ніяких торгових терміналів і розрахунків картками немає вже досить давно, так? І саме цьому така величезна потреба у готівці?

Це просто, щоб уточнити для себе.

3. Ви пишете, що через Крим їдуть чоловіки працювати за кордон. А як вони потім постачають зароблене сім'ям, що залишилися? Тобто чи працюють хоч якісь канали "на вхід"? Щоб не "палити тему", можете у деталі не заглиблюватися. Просто скажіть: "Так, є можливість передати валюту сім'ям"  чи "Коли повертаються, привозять гроші", чи щось інше по темі. 

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17.06.2022 в 13:54, Mozart сказал:

А почему за два захода? Так было задумано, или в первый раз сказали, что больше 500 нет?

система какая-то...зашел купить можно, можно говорит кассир давайте паспорт и номер тел., присылают код, говорю ей та мне отвечает сейчас система разрешила вам только 500 продать, ну ок давайте. Говорю, а если так же через пол часа сделать, то что? она мне говорит нужно пробовать, ну ок, пошел рядом укрсиб, потавабанк, приват и две обменки.....нигде из этих мест мне даже 100ку не продали, типо ещё не принесли сегодня, а продают строго принос...через час вернулся в ПУМБ то же самое паспорт телефон, говорит да можно снова 500уе продать мне....
п.с. а по чуваку с 300к грн. и 2.5 уе я не знаю что это было, но факт такой кассир при мне выдал ему эти деньги, пачки с купюрами по 200грн и сотками уе....и мы успешно с ним пересчитали 😁хотя он не в курсе

  • Лайк 1
  • Хаха 6
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×