Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

а що,коли ріст,що зараз спостерігаємо спеціально зроблений під сказування фіксованого курсу? логіка така- підняти зараз поступово десь в р-н 38. потім відпустити фіксований.задумка така,що вини рухатимуться на зустріч і десь таки в р-ні 34-35 зустрінуться... правда думаю,що після цієї "зустрічі" буде тільки рух вгору...

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, gellium сказал:

а що,коли ріст,що зараз спостерігаємо спеціально зроблений під сказування фіксованого курсу? логіка така- підняти зараз поступово десь в р-н 38. потім відпустити фіксований.задумка така,що вини рухатимуться на зустріч і десь таки в р-ні 34-35 зустрінуться... правда думаю,що після цієї "зустрічі" буде тільки рух вгору...

Дуже багато людей говорять про "рух назустріч". А чому саме готівковий курс повинен піти донизу? Просто тому, що у мене є трохи гривень, і мені хочеться взяти долар дешевше? :)

Після того, як вони зрівняються... піде перетікання з готівкового ринку на МБ... тоді можливі рухи. Причому зараз саме у цьому напрямку. Бо потреба у безготівці - дуже велика і не задоволена.

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давно не було такого руху в суботу,  а що ж з понеділка буде... 

  • Лайк 3
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, Mozart сказав:

Дуже багато людей говорять про "рух назустріч". А чому саме готівковий курс повинен піти донизу? Просто тому, що у мене є трохи гривень, і мені хочеться взяти долар дешевше? :)

Після того, як вони зрівняються... піде перетікання з готівкового ринку на МБ... тоді можливі рухи. Причому зараз саме у цьому напрямку. Бо потреба у безготівці - дуже велика і не задоволена.

А чому саме готівковий курс повинен піти донизу? - тому,що його для цього спочатку штучно піднімуть. тобто якщо курс 35 і відпускають фіксований то не факт,що готівка піде вниз назустріч. якщо ж його підняти штучно до 38 чи навіть 39,40 - і потім відпустити фіксований- зустріч буде нижче готівкового курсу. на деякий час. от вони зустрілись і вже разом під ручки пішли вгору...моя така думка

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, adykevuch сказал:

А є інший варіант ??? Вічно тримати 29,25 не вийде 

В тому і драматизм ситуації, що будь яке рішення в поточному економічному стані, наперед програшне

Змінено користувачем Serg1976
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 hours ago, Serg1976 said:

Отпустить курс на межбанке = обвалить грн цены на товарные группы входящие в перечень критического импорта на 20-30% минимум. Экспорт воспрянет, но прибьет импортеров.

Чувствую я, в текущей ситуации слово "критический" имеет определенную долю условности.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Twin сказал:

Давно не було такого руху в суботу,  а що ж з понеділка буде... 

В понедельник с 12 можем и вниз пойти...

А вот со вторника, если опять не задержат з/плату военным и полиции как в том месяце и если они ее закажут в приложении, то можем вверх продолжить.

  • Лайк 1
  • Дякую 6
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давно не было такого движения курса на выходных без видимых причин. Очень похоже на инсайдерские сделки китов, которые что-то знают. Не удивлюсь если в начале след недели нас ждут законодательные нововведения, возможно как раз и будет долгожданная разморозка курса на мб.

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×