Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

14 часов назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Ну шо сьогодні щитаю настав день коли можна оголосити офіційно про нерентабельність "валютних качелей на конвертдепозити"

Но на самом деле это стало не рентабельным 3мес. назад.

  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, andreuskas сказал:

Но на самом деле это стало не рентабельным 3мес. назад.

3 мес назад конверты давали 5-7% в валюте за 3 месяца. в чем эта вопиющая нерентабельность, о которой все так много говорят?

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, flex1973 сказал:

3 мес назад конверты давали 5-7% в валюте за 3 месяца. в чем эта вопиющая нерентабельность, о которой все так много говорят?

Я говорю о тех кто 3 мес. назад положил гривны на депозит а вчера снял их в долларах и думает как поступить дальше.

  • Лайк 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, andreuskas сказал:

Я говорю о тех кто 3 мес. назад положил гривны на депозит а вчера снял их в долларах и думает как поступить дальше.

хороший вопрос. я отношусь к этим людям и пока ничего умного не придумал на эту тему. увы

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, andreuskas сказал:

Я говорю о тех кто 3 мес. назад положил гривны на депозит а вчера снял их в долларах и думает как поступить дальше.

Так, все вірно. Три місяці тому, я продав долари по 40.50, відкупив по 37.40, зараз зняв ці долари, чистий прибуток склав 8.2%, або 33% річних у валюті, і задоволений як «слон», думаю що робити далі. Все вірно))

Питання до вас, що тут не рентабельно?

  • Лайк 3
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, Aviruss сказал:

Я вообще скептически отношусь к этим депо,намного разумнее и быстрей эти 2529$ вложить в товар на 5-7дней и заработать +10% за один подход...это я говорю за запад Украины,ближе к границе с Европой,вариантов море..

Ну не у всіх є така змога. От знайомий також так думав, вклався в генератори, навіть ще позичив, і все сидить рівно зараз) 

Я наприклад жодного долара на готівці не брав, назбирував грн і на депо в два банки, дуже зручно.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стимулов для падения курса больше нет.

Доллар перепродан. Надо вверх. Падали больше на ожиданиях ,что завтра ещё ниже и вот ожидания превзошли сами себя .Без отката рухнули ,а сейчас надо осторожно .

Посидим немного на заборе и вперёд на коррекцию. Имхо. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Сумно 2
  • Подобається 6
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, Т.С. сказал:

Так, все вірно. Три місяці тому, я продав долари по 40.50, відкупив по 37.40, зараз зняв ці долари, чистий прибуток склав 8.2%, або 33% річних у валюті, і задоволений як «слон», думаю що робити далі. Все вірно))

Питання до вас, що тут не рентабельно?

Ви не написали як ви відкупились цього разу, по якому курсу? Щоб відповісти вам про рентабельність вашого депозиту за останні 3міс.

  • Не розумію 1
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Fat Point сказал:

Стимулов для падения курса больше нет.

Доллар перепродан. Надо вверх. Падали больше на ожиданиях ,что завтра ещё ниже и вот ожидания превзошли сами себя .Без отката рухнули ,а сейчас надо осторожно .

Посидим немного на заборе и вперёд на коррекцию. Имхо. 

Думаю играть на повышение могут все или почти все, а вот наоборот. Всегда интерисовал вопрос как работают люди ваше професии в такое время как сейчас. Примерно понимаю как поступить, если тренд на понижение курса короткосрочный, всегда можно сделать пару выходных уделив время себе, так сказать,  но есть же постоянные клиенты, что делать с ними?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, andreuskas сказал:

Ви не написали як ви відкупились цього разу, по якому курсу? Щоб відповісти вам про рентабельність вашого депозиту за останні 3міс.

Чекайте, ви щось плутаєтесь у «свідченнях» або не уважно читаєте повідомлення)

Зараз ніхто нічого не відкупляє, а сидить з грошима і «думає, що робити далі», як писалось вище, а рентабельність ВЖЕ порахована, і оборотні кошти разом з прибутком ВЖЕ у власній кишені.

Для довідки: рентабельність моїх депо, що були відкриті у грудні становила близько 33% річних, у січні – 30%, у лютому – 27%.

Нагадаю, в мене був долар (в якому я і надалі планую перебувати), який було обміняно на гривню і тут же знову конвертовано у долар через депозит, та зафіксовано миттєвий прибуток, який поступово, по мірі закінчення строків депо, разом з основними коштами отримується готівкою.

Що саме в цьому місці вам не зрозуміло?)

  • Лайк 3
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×