Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

2 години тому, yarick сказав:

Якщо ви об офіційному курсі зараз 36.6 -> 40 це 9%. Питання за який період. Бо якщо зараз купити ОВДП з виплатою 1 травня, і зелений з вашим прогнозом 40 у травні, то те саме і вийде. Але курс типу "гнучкий" і нас поки заливають валютою зах. партнери по самі... 

Це можливо одне і те саме вийде,но якщо будуть конвертдепозити чи покупка онлайн,а я думаю що буде,то відкупетесь все рівно по нижчому курсу і будете в плюсах зі своїм ОВДП

  • Подобається 1
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Це можливо одне і те саме вийде,но якщо будуть конвертдепозити чи покупка онлайн,а я думаю що буде,то відкупетесь все рівно по нижчому курсу і будете в плюсах зі своїм ОВДП

"Конверты" может и будут... Но нет гарантии, что цены сохранятся те же...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 hours ago, lutsak.oleg@ukr.net said:

Це можливо одне і те саме вийде,но якщо будуть конвертдепозити чи покупка онлайн,а я думаю що буде,то відкупетесь все рівно по нижчому курсу і будете в плюсах зі своїм ОВДП

Но речь вроде шла про оф курс (межбанк), а не нал в обменках. Если межбанк будет 40, то какие тогда конверт депозиты. Где банки найдут валюту которую нужно вернуть по 37?

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, escobar сказал:

Но речь вроде шла про оф курс (межбанк), а не нал в обменках. Если межбанк будет 40, то какие тогда конверт депозиты. Где банки найдут валюту которую нужно вернуть по 37? 

Банки уже купили эту валюту на межбанке по сегодняшнему курсу и впарили пересичным по курс НБУ + 1%

Искать ничего не надо.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пока есть спред между налом и межбанком схема с конвертами работать будет, но боюсь дельта доходности и дальше будет сжиматься.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, escobar сказал:

Но речь вроде шла про оф курс (межбанк), а не нал в обменках. Если межбанк будет 40, то какие тогда конверт депозиты. Где банки найдут валюту которую нужно вернуть по 37?

Так нал будет 42, а конверты по 41

  • Дякую 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Коли пишу пости про укріплення гривні,конверт депозити чи онлайн обмін,валютчики масово ставлять мені дизлайки,я їх розумію впринципі,вчора хотів Євро здати на ЧР, каже мені один більше як 40.10 недасть,показую йому курси банків що за 40.20 можу здати,так йому чуть пукан нерозірвало,така сама ситуація і з долларом 1996 року була,коли валютчик хотів 10% збити з доллара,з ухмилкою шо його ніде не приймуть,і тут показую курс банків,і ухмилка перетворюється у злість і ненависть до голови НБУ ,Андрія Пишного ,і на мене,шо там, шо і на форумі можемо побати,скажіть що я неправду кажу шановні форумчани!

Так то воно так, але чи зможете Ви без попереднього «узгодження» здати в банк 5-10 тисяч за раз?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 хвилин тому, Moskit сказав:

Так то воно так, але чи зможете Ви без попереднього «узгодження» здати в банк 5-10 тисяч за раз?

Вчора мінімум чотири банки світили такий курс, розкинути по частинах в каждий,і ніяких проблем!

  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Вчора мінімум чотири банки світили такий курс, розкинути по частинах в каждий,і ніяких проблем!

Вы понимаете что в теории и на практике - разные вещи? 

Вы возьмите и сделайте то о чем пишите, и тогда можно утверждать что это возможно. 

А иначе-нужно хотя бы добавлять "мне так кажется". 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Tip_Top сказав:

Вы понимаете что в теории и на практике - разные вещи? 

Вы возьмите и сделайте то о чем пишите, и тогда можно утверждать что это возможно. 

А иначе-нужно хотя бы добавлять "мне так кажется". 

Так і робив шановний,даже несумнівайтесь,креді агріколь перешчитав 5000 ,1996 року як в нічому небувало!Те саме і з Євро ,Сенс банк гріб, тільки побільше давай

Змінено користувачем lutsak.oleg@ukr.net
  • Лайк 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×