Перейти до вмісту
Mozart

Реальная торговля на FOREX - проблемы, обсуждение, вопросы

Оцініть цю тему:

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, 

Подскажите, есть ли возможность торговать валютой без кредитного плеча и на каких площадках. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу зачепити цікаву тему в торгівлі на ринку форекс, яка раніше тут не піднімалася... принаймні я слідів не знайшов.

Всі ми прекрасно знаємо що таке "економічний календар" - і те, що в період виходу певних новин торгівля досить ризикована. Проте бувають такі випадки, коли ми спокійно торгуємо і раптом, як нам здається раптом, на ринку починається справжній "шторм". Вже пізніше дізнаємося, що в цей момент відбувалася зустріч когось з кимось, чи відбувається якийсь важливий саміт, чи просто виступ лідера США/Англії/Німеччини/ЄС.....напевне Вам зрозуміло до чого я веду.

Економічний календар ми маємо, а політичний - ні. Я певний час шукав подібний інструмент проте так і не знайшов. Можливо хтось з користувачів сайту знає певні ресурси які займаються відслідковуванням майбутніх політичних подій що впливають на ринок? Якщо так, прошу поділитися, дякую скажу не один я))

Якщо такого ресурсу не існує, то маю інше запитання - на яких сайтах Ви відслідковуєте новини? Якими користуєтеся інформагенствами?

Буду вдячний за відповіді.

  • Подобається 4
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друзья, подскажите кто из надежных форекс брокеров дает на текущий момент возможность торговать usd/uah?

Кроме неработающей биржи со своим многострадальным санкционым срочным рынком какие вариант Вы еще знаете?

Спасибо

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я даже ненадежных таких не знаю) Индикатив в какой-то шараге один раз попадался, но это было давно.

К чему можно привязать такую пару? Откуда возьмется datafeed?) Где перекрывать это дъло?)

 

Змінено користувачем Humbert
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, lot сказал:

Друзья, подскажите кто из надежных форекс брокеров дает на текущий момент возможность торговать usd/uah?

Кроме неработающей биржи со своим многострадальным санкционым срочным рынком какие вариант Вы еще знаете?

Спасибо

Половина брокеров по евробаксу рисуют цифры на кухне, а Вы хотите гривну.... откуда ликвидность?

Есть два рынка по гривне - межбанк и наличный.... Если еще что то и есть, то не лучше неликвидных фьючерсы на покалеченной бирже со смешными объемами торгов в месяц

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подскажите брокер TeleTRADE уже очень давно на ринке, можно там счет откривать, есть какой-то опит работи с ним ?

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дукаскопи поповнгення виключно картою і банкивським переводом, якось обійти поповнення з України можливе ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 октября 2017 г. в 18:33, Hamilton сказал:

Хочу зачепити цікаву тему в торгівлі на ринку форекс, яка раніше тут не піднімалася... принаймні я слідів не знайшов.

Всі ми прекрасно знаємо що таке "економічний календар" - і те, що в період виходу певних новин торгівля досить ризикована. Проте бувають такі випадки, коли ми спокійно торгуємо і раптом, як нам здається раптом, на ринку починається справжній "шторм". Вже пізніше дізнаємося, що в цей момент відбувалася зустріч когось з кимось, чи відбувається якийсь важливий саміт, чи просто виступ лідера США/Англії/Німеччини/ЄС.....напевне Вам зрозуміло до чого я веду.

Економічний календар ми маємо, а політичний - ні. Я певний час шукав подібний інструмент проте так і не знайшов. Можливо хтось з користувачів сайту знає певні ресурси які займаються відслідковуванням майбутніх політичних подій що впливають на ринок? Якщо так, прошу поділитися, дякую скажу не один я))

Якщо такого ресурсу не існує, то маю інше запитання - на яких сайтах Ви відслідковуєте новини? Якими користуєтеся інформагенствами?

Буду вдячний за відповіді.

Для этого есть специальные торговые терминалы, где есть эта информация.

Обычно на форексе торгуют одной-тремя валютным парами. И Вы должны знать имена-фамилии людей, которые могут двинуть курс :)

Самостоятельно следить. Если это Президент, то на сайте администрации, всегда есть календарь встречь.

А такого политического календаря не встречал.

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, gallantshark сказал:

дукаскопи поповнгення виключно картою і банкивським переводом, якось обійти поповнення з України можливе ?

щоб не світити поповнення НБУ

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×