Перейти к публикации

Hamilton

Форумчанин
 • Публикации

  687
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-232

1 подписчик

О Hamilton

 • Звание
  Advanced Member
 • День рождения 09/24/1989

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Рівне

Посетители профиля

3105 просмотров профиля
 1. Hamilton

  Ближний Восток

  Я розумію, вам потрібно просто відповідати)) Ахах)) хороша відповідь)) Вірю, що людина, яка витрачає на таку підписку 2000 доларів в місяць, днями сидить на форумі і бореться з "неправдою в інтернеті"
 2. Hamilton

  Ближний Восток

  А я десь приводив загальні втрати?)) І джерело про втрати в Сирії BlackWater-Xe-Academi наведіть, раз цифру назвали.
 3. Hamilton

  Ближний Восток

  Вікіпедію я не цитував)) Мав задоволення вивчати цю тему, тому про ПВК мені лапші на вуха не навішати.
 4. Hamilton

  Ближний Восток

  Но так же понимаю, что ответка прилетела и продолжает прилетать еще. Знищення американських контракторів в Сирії - страшний епік фейл)) Спробую пояснити чому. В першу перчу, американські ПВК це не російські вагнеровці, яких набирали з того сброду який поїхав на Донбас. Американські контрактори (саме так вони себе самі називають) - висококваліфіковані спеціалісти, яких ні в якому разі не використовують в ролі пушечного м'яса чи штурмових груп)) В Сирії зараз стільки різноманітних угрупувать, найманців, що американцям абсолютно не потрібно платити скажені гроші своїм дорогим ПВК. Такі організації з США зараз в основному займаються логістикою, розвідкою, будівництвом, охороню та іншими завданнями, які мало пов'язані з прямими військовими діями. Вони лише обслуговують ті потреби, які не можуть забезпечити регулярні війська. Самі ж компанії, ніколи не поставлять під удар своїх працівників, як я вже раніше сказав - це не "дикі гуси", а спеціалісти. Тому припускати, що американці в Сирії бігають під бомбами - може людина, яка не в курсі про що говорить, або свідомо намагається обманути. В Сирії є американські ПВК. Чим займаються https://sofrep.com/60195/put-money-mouth-us-military-contractors-inside-syria/ Міністерство оборони США відкрито викладають всі контракти, підписані з такими організаціями: https://www.defense.gov/News/Contracts/ І у випадку загибелі своїх контракторів, влаштували б винним нову Фалуджу. Хто не знає - битви за іракське місто Фалуджа у 2004 році, були спровоковані вбивством 4 (чотирьох, а не 2000) американців з BlackWater.
 5. Hamilton

  Ближний Восток

  Підтверджень розносу вагнеровців вже достатньо. Надішліть це відео депутату держдуми рф Жириновському - нехай перегляне свої погляди стосовно 300 осиротілих сімей, чи як він там сказав. Відео вище.
 6. Hamilton

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Ви мене дивуєте. Спостереження - не єдиний метод пізнання реальності. Запам'ятайте, в житті може допомогти. Я ж написав, а ви навіть процитували Не обов'язково жити в той період) То я досі не почув відповідь на простеньке запитання, кожного разу його змінюю, спрощую. Напевне й не почую. Ностальгують собі люди, за хорошим життям в СРСР, проте сказати коли те хороше життя було, так і не можуть)
 7. Hamilton

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Як жилося в 20ті ясно і без пояснень, я назвав ту цифру для прикладу. Можливо тут є ті, які цікавились історією СРСР не поверхнево. Я впевнений, на форумі є люди які можуть розповісти починаючи з 60тих років. Не може бути такого що жити в СРСР було так класно, но коли саме, ніхто сказати не наважується.
 8. Hamilton

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Очікувано, ніхто не відповів на запитання. Я всього лише хотів знати, коли в СРСР жилося найкомфортніше звичайним людям. Поясню на наступному прикладі. Мені 28, тому я пам'ятаю і 90ті роки, і нульові, і звичайно, 10+. В більшості українці вам скажуть, що в на початку та середині 90ті жилося найгірше, початок нульових підйом, з 2004-5 років, з перервою на 2008-9, жилося в Україні аж до 2014 року найкраще. Зараз спад. Приблизно так, плюс мінус, вам розкаже більшість. Я прошу просто написати щось подібне про СРСР, опираючись на свою пам'ять, або знання отримані від інших джерел. Мінімум філософії - максимум стверджень.
 9. Hamilton

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Всі 70 років жили краще? Однаково і постійно? В 20х роках жили краще ніж в 70х? Чи навпаки? Очевидно, що за ці 70 років країна жила по-різному, були різні періоди. Цікаво дізнатись, коли точно людям жилося добре. Часто коли слухаю людей які розповідають про плюси СРСР, у мене особисто складається таке враження, що ось це "добре жилося" ніщо інше як збірне поняття, розтягнуте мінімум на декілька десятків років, і одночасно ніколи не існувало. Так як питання реально цікавить, запитую тут - де багато людей що ностальгують за тим періодом. Тому повторюю ще раз запитання - назвіть, будь ласка, період з історії СРСР в якому людям жилося найкраще.
 10. Hamilton

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Я хоч і не фанат СРСР, проте розумію людей котрі з позитивом (радістю, щось інше) пригадують роки прожиті в тій країні. Я народився в 1989, тому нічого не пам'ятаю. Хочу запитати тих, хто прожив там побільше - який на вашу думку період з історії СРСР можна назвати "золотим віком"? Маю на увазі не просто жили без війн, голоду і мали що одягнути, а насправді період, коли людям жилося дуже добре. P.S. Пост - не тролінг.
 11. Hamilton

  Ближний Восток

  Жириновський про недавні події в Сирії. Говорить про 300
 12. Hamilton

  Ближний Восток

  Хороше інтерв'ю російського видання з жінкою вбитого "вагнеровця" https://www.znak.com/2018-02-13/intervyu_s_suprugoy_pogibshego_v_sirii_uralskogo_boyca_chvk_vagnera Там багато цікавого, рекомендую перечитати. Плюс ще один
 13. Hamilton

  Ближний Восток

  Та забийте. Вас всерівно не цікавить що я пишу - вам головне наплодити своєї думки побільше, створити уявлення про існування альтернативи здоровому глузду. Гарного вам дня)
 14. Hamilton

  Ближний Восток

  Немає армії? То вони (ВКС РФ) що, на відстані з РФ, по фотографії яйцями (курячими) викачують "терористів"? А війська цілої купи країн в Сирії не заважають відновлювати "конституційний порядок"?
 15. Hamilton

  Ближний Восток

  Прийшли на допомогу від чого? Не від військових ударів по Сирії? Тоді в чому заключається допомога російських військових? Я ж забув - Путін вже відрапортував про перемогу в Сирії, а всі інші ракети/бомби що летять в Сирію то не проблеми.... Я не буду зупинятись на питаннях про те, з ким воює РФ в Сирії. І навіть не буду наводити аргументи на користь ствердження про спільну військову діяльність Асада і Путіна, яку прийнято називати союзницькою. Ці всі моменти не мають викликати здивування в тих, хто стежить за ситуацією на Близькому Сході. Стосовно Сирія ні з ким не воює..... Сирійських військових "місять" турки, американці, ізраїльтяни та ще декілька десятків країн з числа антиасадівської коаліції. Звичайно, оголошувати війну Сирія всім вищепереліченим країнам не може, оскільки знає про наслідки. А іншим - це і не потрібно. Навіщо? Можна тихо робити що потрібно, не турбуючи власних громадян словом "війна", яка однозначно має місце в САР. А Москва в тій війні, спочатку виторгувала в Асада військові бази, за відверто хиленьку допомогу, а тепер грається з Анкарою в гру - хто кому більшу свиню підкладе. При цьому, намагається чим більше прислужити США, щоб ті, не дай бог, не відправили "дружнім вогнем" на той світ забагато росіян.
×