Перейти к публикации

Hamilton

Форумчанин
 • Публикации

  693
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  1

Последний раз Hamilton выиграл 30 июня 2019

Публикации Hamilton были самыми популярными!

Репутация

25 Душка

1 подписчик

О Hamilton

 • Звание
  Advanced Member
 • День рождения 24.09.1989

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Рівне

Посетители профиля

4 359 просмотров профиля
 1. Порошенко безнадійно програв перший тур виборів, він не може дозволити собі поводитись інертно, особливо на фоні молодого і енергійного суперника. В цій ситуації, П залишалось тільки пливти за течією ті чекати на "казуси" Зеленського. Ось і перша серйозна помилка - підробка/прикол/якасьфігня/???? з аналізами. + самі дебати, якщо вони і відбудуться, очевидно будуть виграні Порошенком - відпускати завчені жарти нижче пояса і вести осмислену дискусію на високому рівні, це різні речі. Не думаю що до дебатів дійде, Зеленський зіскочить раніше. Хоча я хочу помилятись.
 2. Hamilton

  Кандидат в Президенты – Зеленский Владимир Александрович

  Крута клініка ? Цирк короче кажучи. Доречі, зверніть увагу на різні підписи одного й того самого лікаря на цих документах.
 3. Hamilton

  Кандидат в Президенты – Зеленский Владимир Александрович

  Тут Порох переграв Зе - йому запропонували дебати на стадіоні, він погодився. Петя у відповідь запропонував там же здати аналізи - Вовочка шуганув в кущі. Зеленський сам запропонував зіграти в "слабо" і сам злився.
 4. Hamilton

  Обмен валют в Ровно

  Не зовсім по темі, проте, можливо комусь буде корисно або просто цікаво. Виникла сьогодні термінова необхідність в доларах, маючи на руках євро пішов міняти по кроссу в Фіноді на пр. Миру 8. Сума не те щоб і велика, проте і не маленька - необхідно було взяти майже 3000 дол, і ще пару сотень євро обміняти на найгарнішу валюту в світі. Так от. Касир хвилин 5 дізнавалась курс, не змогла самостійно вирахувати по кроссу скільки мені потрібно дати їй євро, щоб вона мені дала долари. Тому їй хтось по телефону розжовував що таке кросс-курс і як він рахується. Коли їй вже надиктували "чо по чем", ця особа не могла розібратись в своїй програмі - куди писати ці циферки. Тривало все це хвилин 10-15. В результаті говорить фінальну фразу - "тут у нас змінився курс, давайте міняти на гривні а потів в долари". Звичайно, нічого я в них вже не обмінював. Попросив перерахувати на лічильнику банкнот те що я їх дав (весь цей час мої гроші були в неї), лічильник зажував декілька банкнот і касир необережно їх виколупували з апарату. Пішов в іншу обмінку і обміняв все за 2-3 хвилини. Питання - це я такий примхливий і вимогливий, чи Фіноду варто звертати увагу кого вони садять в свої "будки"?
 5. Hamilton

  Ближний Восток

  Я розумію, вам потрібно просто відповідати)) Ахах)) хороша відповідь)) Вірю, що людина, яка витрачає на таку підписку 2000 доларів в місяць, днями сидить на форумі і бореться з "неправдою в інтернеті"
 6. Hamilton

  Ближний Восток

  А я десь приводив загальні втрати?)) І джерело про втрати в Сирії BlackWater-Xe-Academi наведіть, раз цифру назвали.
 7. Hamilton

  Ближний Восток

  Вікіпедію я не цитував)) Мав задоволення вивчати цю тему, тому про ПВК мені лапші на вуха не навішати.
 8. Hamilton

  Ближний Восток

  Но так же понимаю, что ответка прилетела и продолжает прилетать еще. Знищення американських контракторів в Сирії - страшний епік фейл)) Спробую пояснити чому. В першу перчу, американські ПВК це не російські вагнеровці, яких набирали з того сброду який поїхав на Донбас. Американські контрактори (саме так вони себе самі називають) - висококваліфіковані спеціалісти, яких ні в якому разі не використовують в ролі пушечного м'яса чи штурмових груп)) В Сирії зараз стільки різноманітних угрупувать, найманців, що американцям абсолютно не потрібно платити скажені гроші своїм дорогим ПВК. Такі організації з США зараз в основному займаються логістикою, розвідкою, будівництвом, охороню та іншими завданнями, які мало пов'язані з прямими військовими діями. Вони лише обслуговують ті потреби, які не можуть забезпечити регулярні війська. Самі ж компанії, ніколи не поставлять під удар своїх працівників, як я вже раніше сказав - це не "дикі гуси", а спеціалісти. Тому припускати, що американці в Сирії бігають під бомбами - може людина, яка не в курсі про що говорить, або свідомо намагається обманути. В Сирії є американські ПВК. Чим займаються https://sofrep.com/60195/put-money-mouth-us-military-contractors-inside-syria/ Міністерство оборони США відкрито викладають всі контракти, підписані з такими організаціями: https://www.defense.gov/News/Contracts/ І у випадку загибелі своїх контракторів, влаштували б винним нову Фалуджу. Хто не знає - битви за іракське місто Фалуджа у 2004 році, були спровоковані вбивством 4 (чотирьох, а не 2000) американців з BlackWater.
 9. Hamilton

  Ближний Восток

  Підтверджень розносу вагнеровців вже достатньо. Надішліть це відео депутату держдуми рф Жириновському - нехай перегляне свої погляди стосовно 300 осиротілих сімей, чи як він там сказав. Відео вище.
 10. Hamilton

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Ви мене дивуєте. Спостереження - не єдиний метод пізнання реальності. Запам'ятайте, в житті може допомогти. Я ж написав, а ви навіть процитували Не обов'язково жити в той період) То я досі не почув відповідь на простеньке запитання, кожного разу його змінюю, спрощую. Напевне й не почую. Ностальгують собі люди, за хорошим життям в СРСР, проте сказати коли те хороше життя було, так і не можуть)
 11. Hamilton

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Як жилося в 20ті ясно і без пояснень, я назвав ту цифру для прикладу. Можливо тут є ті, які цікавились історією СРСР не поверхнево. Я впевнений, на форумі є люди які можуть розповісти починаючи з 60тих років. Не може бути такого що жити в СРСР було так класно, но коли саме, ніхто сказати не наважується.
 12. Hamilton

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Очікувано, ніхто не відповів на запитання. Я всього лише хотів знати, коли в СРСР жилося найкомфортніше звичайним людям. Поясню на наступному прикладі. Мені 28, тому я пам'ятаю і 90ті роки, і нульові, і звичайно, 10+. В більшості українці вам скажуть, що в на початку та середині 90ті жилося найгірше, початок нульових підйом, з 2004-5 років, з перервою на 2008-9, жилося в Україні аж до 2014 року найкраще. Зараз спад. Приблизно так, плюс мінус, вам розкаже більшість. Я прошу просто написати щось подібне про СРСР, опираючись на свою пам'ять, або знання отримані від інших джерел. Мінімум філософії - максимум стверджень.
 13. Hamilton

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Всі 70 років жили краще? Однаково і постійно? В 20х роках жили краще ніж в 70х? Чи навпаки? Очевидно, що за ці 70 років країна жила по-різному, були різні періоди. Цікаво дізнатись, коли точно людям жилося добре. Часто коли слухаю людей які розповідають про плюси СРСР, у мене особисто складається таке враження, що ось це "добре жилося" ніщо інше як збірне поняття, розтягнуте мінімум на декілька десятків років, і одночасно ніколи не існувало. Так як питання реально цікавить, запитую тут - де багато людей що ностальгують за тим періодом. Тому повторюю ще раз запитання - назвіть, будь ласка, період з історії СРСР в якому людям жилося найкраще.
 14. Hamilton

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Я хоч і не фанат СРСР, проте розумію людей котрі з позитивом (радістю, щось інше) пригадують роки прожиті в тій країні. Я народився в 1989, тому нічого не пам'ятаю. Хочу запитати тих, хто прожив там побільше - який на вашу думку період з історії СРСР можна назвати "золотим віком"? Маю на увазі не просто жили без війн, голоду і мали що одягнути, а насправді період, коли людям жилося дуже добре. P.S. Пост - не тролінг.
×