Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, Mozart сказав:

Они как-то написали, что лимит исчерпан, или Вы просто посчитали сами?

Я порахував,що приблизно десь 92к вичерпано на вчора.Сьогодні спробував 300 поповнити не пропустило,250 зайшло,рівно в ліміт

IMG_20220428_160748.jpg

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Немного пободались, написал заявление, что это последний раз зачисление и зачислили на карту!🙂 Больше с usd в этот банк ни ногой🙂 

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, flex1973 сказал:

опять же, что такое 9999 - это на одну транзакцию или в день или месяц или это остаток? и на основании какого закона этот лимит устанавливается. и отличается ли он от банка к банку)

Да, тоже задал этот вопрос. Сказали на транзакцию,но на практике если будут много пополнений на 9000 евро - мониторинг заинтересуется. Если в ЕС банковская система устроена также как и украинская, то правила фин мониторинга должны быть едины для всех. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лимит 100к на снятие за границей и 100к на пейпал и ко - это ведь 2 параллельных лимита?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Sergiy123 сказал:

Сьогодні вичерпав ліміт на моно,тепер треба чекати 1 числа,якщо не прикриють.Взагалі дивно,чого монобанк не блокує купівлю валюти,коли всі інші банки перекрили кран

Дивно, що у всіх монобанк заблокував купівлю валюти, а у вас все працює🙂. В мене по картці ще залишився ліміт в 60 000, а купівля не проходить.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, flex1973 сказав:

то есть насколько там безопасно хранить деньги.

А если развить эту мысль, то где вообще в нынешних условиях можно хранить сбережения в валюте , кроме банков?

Змінено користувачем sphinx

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, sphinx сказал:

А если развить эту мысль, то где вообще в нынешних условиях можно хранить сбережения в валюте , кроме банков?

в 1, 2 или 3л банке с герметично закрученной крышкой и закопанной на огороде/дачном участке в глубину минимум 60см.

P.S. в лесу, оврагах или у реки - не рекомендую.

Змінено користувачем Savage Mind
  • Дякую 2
  • Хаха 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 хвилин тому, BrazZzilec сказав:

Дивно, що у всіх монобанк заблокував купівлю валюти, а у вас все працює🙂. В мене по картці ще залишився ліміт в 60 000, а купівля не проходить.

Скиньте скрін,що у вас пише при відмові.Неможе вибірково банк блокувати,правила для всіх однакові

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, BrazZzilec сказал:

Дивно, що у всіх монобанк заблокував купівлю валюти, а у вас все працює🙂. В мене по картці ще залишився ліміт в 60 000, а купівля не проходить.

убил сегодня остаток с одного моно, попробовал другой моно - первые же 20 дол - "відмова. запрещено с грн карт", лимит вообще не выбран)

Змінено користувачем flex1973

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Sergiy123 сказал:

Скиньте скрін,що у вас пише при відмові.Неможе вибірково банк блокувати,правила для всіх однакові

Так  я не один такий 🙂 Картка правда не на мене оформлена.

 "Ви не можете робити дані операції з гривневих карток з поточними обмеженнями НБУ"

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×