Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, t.c. сказав:

Це теж спадало на думку. Але не впускають, дослівно -  "Доступ до особистого кабінету ПУМБ онлайн доступно лише у мобільного додатку".

Можливо бо в мене онлайн відкриття віртуального рахунку через Дію. 

Баланс карти теж сам по собі на кілька десятків гривень здувся. Так ніби по курсу щось підкориговують.

Якщо Ви переводили з все-картки (а дебетових, думаю, зараз дистанційно інших не відкривають) - то там є комісія від банку 0,5% за такі операції. Мені здається, як за переказ через сторонній сервіс. (Детально можете в тарифах подивитися). 0,5 % треба рахувати вже від тієї суми, що заблокували для переказу (тобто з цими орієнтовно +10%)

І цю комісію в веб версії я бачив окремою строкою після того, як відбулось списання з рахунку основної суми. А от в додатку я його так і не побачив, була лише сума блокування

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, 8222222 сказал:

А подскажите те у кого работает револют, какую страну ЕС Вы указывали при регистрации ?

Германия, но я регистрировалась в начале мая, сейчас понимаю, при регистрации дело не в стране, а просто не хотят открывать новые аккаунты для украинцев

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, E34 сказал:

тобто зарахування 1500 євро/доларів одним зарахуванням з великою ймовірністю не стане цікавим фінмону банку (не конкретно про Приват запитання, взагалі)? Чи переказ через свіфт є менш підозрілим, ніж P2P за номером карти, тому 1500 норм? Я, чомусь, думав, що декілька менших платежів (умовно, тричі по 500 баксів протягом, наприклад, 10 днів), менш підозрілі. Але то було лише моє припущення  (те, що "підозрілість" операції може залежати й від загального профіля клієнта, і від інших здійснених операцій, і від конкретного банку  і т д - це зрозуміло. тобто запитання "в середньому":) )

ЗІ: якщо існують якісь загальні правила, чого точно не варто робити, щоб не бути підозрілим - буду дуже вдячним. Впевнений, не тільки я))

 

спасибо большое Моцарту, использовала его эмпирический опыт, общий  лимит не более 1500 евро  в сутки суммарно на операции, выводила и вводила максимум 600 евро за раз, и только в рабочие дни (1500 мне кажется, это сильный раздражитель для обеих сторон , и привата, и революта), если есть подтверждающие доход документы, тогда хорошо, но у меня их нет, поэтому старалась переводить в границах разумного, повторюсь утром при удачном переводе с революта на приват, такую же плюс минус сумму отправляла через пару часов на револют, не частила

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А як цей бот запустити? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минут назад, Twin сказал:

А як цей бот запустити? 

Телеграм маєте? Заходите по посиланню https://t.me/cryptoryl_bot а далі справа техніки. 

  • Дякую 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Floridor сказал:

Телеграм маєте? Заходите по посиланню https://t.me/cryptoryl_bot а далі справа техніки. 

Бот платний) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28.05.2022 в 20:44, Haza сказал:

Вопрос по поводу проводки операции через Переказ с Форварда. Делал перевод 22 мая. Операция в выписке присутствует от 23 мая. А перевода от 24 мая до сих пор нет в выписке. Еще не провелась? У всех так? Потом еще не докинут по коммерческому курсу к сумме списания?

за 24/05/22 переводы в выписке есть, доп начислений не замечено

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем привет , может кто-нибудь сориентирует , какой процент снимается , если обналичить  баксы в Польше с валютной карты украинской ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

При выводе с революта в евро по SWiFT какая комиссия с 500€?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×