Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

На крипто биржи можно в Usdt вложится или подобие(Kuna, Binance) курс 31-31,8 , я лично через бинанс - они комиссию отменили сделке Usdt/UAH

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, tohan сказал:

На крипто биржи можно в Usdt вложится или подобие(Kuna, Binance) курс 31-31,8 , я лично через бинанс - они комиссию отменили сделке Usdt/UAH

Kuna - украинская биржа. ИМХО, Binance лучше.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Mozart сказал:

Kuna - украинская биржа. ИМХО, Binance лучше.

Саме так, при тому на Куна 1,5% комісія  присутня при поповнені з грн картки! Сьогодні кормив Ibox пачкою грн, для поповнення картки моно банку, не бере він комісії при поповнені! 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, tohan сказал:

Саме так, при тому на Куна 1,5% комісія  присутня при поповнені з грн картки! Сьогодні кормив Ibox пачкою грн, для поповнення картки моно банку, не бере він комісії при поповнені! 

 

Извините, ничего не понял из написанного. О какой комиссии идет речь вот здесь 
 

Цитата

для поповнення картки моно банку, не бере він комісії при поповнені! 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Mozart сказал:

Извините, ничего не понял из написанного. О какой комиссии идет речь вот здесь 
 

 

сам термінал Ibox не бере комісії при поповнені гривнею - картку монобанка! (я описував весь процес безвідсотковий,від налу до USDT), в середньому 31,5грн вийшла ціна за токен, при тому що в реальності він дороще за сам доллар!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, tohan сказал:

сам термінал Ibox не бере комісії при поповнені гривнею - картку монобанка! (я описував весь процес безвідсотковий,від налу до USDT), в середньому 31,5грн вийшла ціна за токен, при тому що в реальності він дороще за сам доллар!

Вас что удивило, что через IBOX пополняются карты Монобанка без комиссии? :) Так всегда было: если приложили карту к считывателю, и ее прочитало, то можно до 50000 за прием положить на карту. 
А вот дальше, если я правильно понял, то биржа KUNA отменила комиссию за завод гривны на карту или нет?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Mozart сказал:

Вас что удивило, что через IBOX пополняются карты Монобанка без комиссии? :) Так всегда было: если приложили карту к считывателю, и ее прочитало, то можно до 50000 за прием положить на карту. 
А вот дальше, если я правильно понял, то биржа KUNA отменила комиссию за завод гривны на карту или нет?

Мене це не здивувало, просто є люди які не знають(зустрічав таких), щоб не задавали питань то я описав.

Насправді бінанс відмінив комісію при купівлі USDT шляхом P2P, а Куну я не перевіряв, на їх сайті висить комісія при вводі - 1,5%+5грн

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Binance не дозволяє купити долар з карти, тільки Swift. Евро можна. 

IMG_20220305_212735.jpg.f85f10a94424d29bd0be92431d031c20.jpg

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
04.03.2022 в 14:18, Женька сказал:

Самый простой и быстрый способ - зарегистрироваться и пополнить картой счет на любой более-менее надежной криптобирже, при чем крипту покупать совсем не обязательно! 10 минут назад с карты монобанка купил доллары по 30.25

доллар имели ввиду не USDT, USDC, BUSD а именно депозит в USD ? Binance точно не дает пополнить...

если не секрет ваша надежная биржа ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×