Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

14 години тому, йцукен сказав:

Можете сделать транзакцию через другую валюту, по курсу банка
Такой лимит был и раньше.
А до войны, вайз не принимал гривну вообще.

В гривне, сколько платежей по 8000 можно провести в сутки?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нерозумію,мій перший тестовий переказ з Револют на картку приват відправлений ще в п'ятницю зранку на решті прийшов в банк,але не мені на рахунок.Подзвонили,сказали що потрібно підтвердити особу відправника,коли їм повідомив,що я сам собі відправляв,всеодно запросили на електрону пошту, відправив їм посвідчення водія.Почали писати яка сума і валюта,потім пишуть,що відправили на якийсь розгляд.І це нещасні пробні 25$.на моє запитання,що це за проблеми такі,відписали те що прикріпляю в скріншоті.Питання,чи варто взагалі тепер пробувати відправляти більші суми,якщо такий геморой

IMG_20220411_173619.jpg

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 хвилини тому, Sergiy123 сказав:

Нерозумію,мій перший тестовий переказ з Револют на картку приват відправлений ще в п'ятницю зранку на решті прийшов в банк,але не мені на рахунок.Подзвонили,сказали що потрібно підтвердити особу відправника,коли їм повідомив,що я сам собі відправляв,всеодно запросили на електрону пошту, відправив їм посвідчення водія.Почали писати яка сума і валюта,потім пишуть,що відправили на якийсь розгляд.І це нещасні пробні 25$.на моє запитання,що це за проблеми такі,відписали те що прикріпляю в скріншоті.Питання,чи варто взагалі тепер пробувати відправляти більші суми,якщо такий геморой

IMG_20220411_173619.jpg

Який курс доллара виходить при обміні з комісіями?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приват странная история. Заблокировали мой счёт до выяснения. После нескольких созвонов и переписок спросили: "У вас есть доступ к номеру телефона? Пароль знаете? Если да, то можете попробовать войти". После этого пропустило внутрь. Что это было я не выяснял. Кроме декоративных сумм денег через Приват ничего не переводил. Видимо они демонстрирует бурную деятельность, что б совсем без дела не сидеть.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, sphinx сказав:

Який курс доллара виходить при обміні з комісіями?

29,9 це вже чистими

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, Jack сказав:

Приват странная история. Заблокировали мой счёт до выяснения. После нескольких созвонов и переписок спросили: "У вас есть доступ к номеру телефона? Пароль знаете? Если да, то можете попробовать войти". После этого пропустило внутрь. Что это было я не выяснял. Кроме декоративных сумм денег через Приват ничего не переводил. Видимо они демонстрирует бурную деятельность, что б совсем без дела не сидеть.

Так у них сегодня сбой был, может из-за этого

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 хвилини тому, sphinx сказав:

Так у них сегодня сбой был, может из-за этого

Можливо,я вже дві години в приват 24 не можу зайти,висить

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я столько писал насчет "нюансов" работы с Revolut, но никто не читает. Все предпочитают самостоятельно по граблям пройтись. Ну что ж, удачи!

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Mozart сказал:

Я столько писал насчет "нюансов" работы с Revolut, но никто не читает. Все предпочитают самостоятельно по граблям пройтись. Ну что ж, удачи!

Каких нюансов?) Что то я не помню что бы вы писали про то что у вас платёж тоже попал под блокировку банка и т.д. То что SWIFT у вас завис, когда вы отправляли на альфу это насколько я помню был ваш эксперимент. Когда отправили на приват, ранее, деньги пришли, насколько я помню.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, sphinx сказал:

В гривне, сколько платежей по 8000 можно провести в сутки?

без понятия.
Я пополнял сразу валютой с грн карты

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×