Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

45 минут назад, t.c. сказал:

1) Якщо вже є уні то для чого інет? Тому не 6+3 а вього 6. Хоча можна зробити і більше - на кожен сервіс свою картку (комуналка з одної, моб з іншої ітд.).  Але тут треба ще таке пам'ятати

6 карток миттєвого випуску на рік не тарифікується
понад 6 карток миттєвого випуску на рік 100 грн

а взагалі для чого стільки фізичних? Хіба з банкомату знімати. Чи щоб кишеню розпирало 😉
В приваті прекрасно можна обійтися діджітал. В касі також QR сканується і все

Наразі є лише дві пластикові (фізичні):
- універсальна в грн,
- кдв в доларах.

Для купівлі одною порцією і потім зняття цього достатньо.

Але якщо купувати долар кількома порціями, тоді оптимально:
з універсальної в грн на -> універсальну в доларах, а далі при потребі зняти на -> кдв в доларах.
Правильно? Тоді потрібно створити ще:
- універсальну в доларах (пластикову, чи інтернет-варіант - це без різниці, правильно?).

Ітого буде:
- універсальна в грн,
- універсальна в доларах.
- кдв в доларах.

Можливо ще додаткову інет-універсальну в грн, на той випадок,
якщо термін пластикової універсальної в грн закінчиться і забуду вчасно поміняти (чи на відділенні для заміни не буде універсальних і будуть морозитись-впарювати якусь платну типу мастеркард Gold тощо).

Євро-картки поки не потрібні.

p.s.
Діджитал - напевно класно,
але ймовірні ситуації, коли під рукою не буде смарта, або буде смарт без приват24, або буде кнопочний, тому фізичні картки.

Змінено користувачем 200314

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже велике прохання: обговорення нюансів Приватбанку - у темі Приватбанку. Бо зараз забудемо, про що ця тема :)

Взагалі, "фізичну" (тобто пластик) карту потрібно мати лише КДВ у гривні - для банкомату. Всі інші - не потрібно. 

  • Лайк 1
  • Дякую 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мене цікавлять тонкощі онлайн купівлі доларів, поки що конкретно у приват-банку (так вийшло, вибачайте якщо що).
Дивно, чому я маю обговорювати це у темі приват-банку.
Тобто одну й ту ж тему, тонкощі онлайн купівлі доларів, але для кожного окремо взятого банку, я маю обговорювати в темі окремо взятого банку? Дивно.

Стосовно фізичної (пластикової) кдв у гривні від приватбанку - в мене її ніколи не було,
не було потреби, і не має потреби.
А навіщо вона? Я гривні в банкоматі приватбанку не знімаю. Так, для когось, можливо, це парадокс, ну так вийшло, вибачайте.

Змінено користувачем 200314
  • Лайк 1
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, 200314 сказав:

Мене цікавлять тонкощі онлайн купівлі доларів, поки що конкретно у приват-банку (так вийшло, вибачайте якщо що).
Дивно, чому я маю обговорювати це у темі приват-банку.
Тобто одну й ту ж тему, тонкощі онлайн купівлі доларів, але для кожного окремо взятого банку, я маю обговорювати в темі окремо взятого банку? Дивно.

Стосовно фізичної (пластикової) кдв у гривні від приватбанку - в мене її ніколи не було,
не було потреби, і не має потреби.
А навіщо вона? Я гривні в банкоматі приватбанку не знімаю. Так, для когось, можливо, це парадокс, ну так вийшло, вибачайте.

 Як не дивно, але наприклад для того щоб поповнити доларову карту не в касі а в терміналі потрібна фізична карта гривнева.
Це не парадокс, комусь треба комусь ні.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
08.09.2023 в 21:22, 200314 сказал:

Мене цікавлять тонкощі онлайн купівлі доларів, поки що конкретно у приват-банку (так вийшло, вибачайте якщо що).
Дивно, чому я маю обговорювати це у темі приват-банку.
Тобто одну й ту ж тему, тонкощі онлайн купівлі доларів, але для кожного окремо взятого банку, я маю обговорювати в темі окремо взятого банку? Дивно.

Стосовно фізичної (пластикової) кдв у гривні від приватбанку - в мене її ніколи не було,
не було потреби, і не має потреби.
А навіщо вона? Я гривні в банкоматі приватбанку не знімаю. Так, для когось, можливо, це парадокс, ну так вийшло, вибачайте.

Надто багато сарказму. Можливо, від надмірного використання Приватбанку :) Нічого, це пройде. Я в своєму житті бачив десятки людей, які стверджували: "Мені достатньо Привату". 
Приват вміє дати зрозуміти, що він таке :) 

В принципі, Вам все вже пояснили. Я так розумію, готівкова валюта Вам теж не потрібна... Тоді можу лише побажати успіху.

  • Дякую 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, Mozart сказал:

Надто багато сарказму. Можливо, від надмірного використання Приватбанку :) Нічого, це пройде. Я в своєму житті бачив десятки людей, які стверджували: "Мені достатньо Привату". 
Приват вміє дати зрозуміти, що він таке :) 

В принципі, Вам все вже пояснили. Я так розумію, готівкова валюта Вам теж не потрібна... Тоді можу лише побажати успіху.

Та ні, у вас не вірні висновки.

Ви можете подивитись, мене в гілці приват немає, принаймні не пригадую, скільки років назад я був у гілці приват (якщо був взагалі).

Отже, все навпаки, все від вкрай рідкого використання привату.
І ті рідкі випадки, колу використовував - проблем не було.

Поки що спробував онлайн купівлю валюти
лише в приваті.

Причин кілька:
По-перше, онлайн купівля з'явилась не так давно, тому не було можливості затестити деінде.
По-друге, в мене банально нема стільки вільної гривні, щоб бігати ще й по іншим банкам (ну нема більше 50тис вільної гривні, ні наразі, ні в ближчій перспективі).

І якщо я поцікавився про всі нюанси,
з якої картки картки краще купувати, на яку картку, які комісії,
і які комісії за кілька операцій,
чому це викликає стільки подиву?
Чи може ще є підозри що я шпигун зелених?

Тобто я не можу задавати ці питання?
Чи я повинен платити якісь більші комісії, 150грн, чи 1% чи ще більше?
Чи може все простіше, і мені треба було комусь заплатити за цю інформацію, яку я отримав безкоштовно?

Змінено користувачем 200314
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І ще таке питання,
а якщо  у приваті купувати валюту онлайн (екв 50тис грн),

з карти для виплат у гривні -> на карту для виплат у валюті, комісія ж 50грн не залежно від суми, правильно?

Чому питаю, в мене немає (і не було) карти для виплат у гривні (але як порадили вище, планую оформити).

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, 200314 сказал:

І ще таке питання,
а якщо  у приваті купувати валюту онлайн (екв 50тис грн),

з карти для виплат у гривні -> на карту для виплат у валюті, комісія ж 50грн не залежно від суми, правильно?

Чому питаю, в мене немає (і не було) карти для виплат у гривні (але як порадили вище, планую оформити).

Комісія на КДВ 0,5% від суми (max 50 грн). Тобто якщо сума вище 10000 грн, то комісія макс 50 грн., якщо нижче, то 0,5%

 З 01.09.2022
0,5% від суми (max 50 грн) за поповнення в межах України

Змінено користувачем BrazZzilec
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, BrazZzilec сказал:

Комісія на КДВ 0,5% від суми (max 50 грн). Тобто якщо сума вище 10000 грн, то комісія макс 50 грн., якщо нижче, то 0,5%

 З 01.09.2022
0,5% від суми (max 50 грн) за поповнення в межах України

От нащо вам КДВ у вашій ситуації? Вам потрібна універсальна гривнева (можно діджитал) і картка для виплат у валюті, в якій збираєтесь знімати кеш.

  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×