Перейти до вмісту

Останетесь ли Вы клиентом ПриватБанка на фоне его перехода в государственную собственность?  

694 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. ДЛЯ ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ

    • Да, однозначно останусь
      117
    • Нет, однозначно уйду
      46
    • Пока не принял окончательное решение
      68
    • Я – Вегас (никогда и не был клиентом ПриватБанка, как физлицо)
      33
    • Останусь, но по возможности сокращу объемы или частью услуг перестану пользоваться
      172
    • Свой вариант или просто проходил(а) мимо
      13
  2. 2. ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ

    • Да, однозначно останусь
      39
    • Нет, однозначно уйду
      62
    • Пока не принял окончательное решение
      58
    • Я – Вегас (никогда и не был клиентом ПриватБанка, как юрлицо)
      104
    • Останусь, но по возможности сокращу объемы или частью услуг перестану пользоваться
      46
    • Свой вариант или просто проходил(а) мимо
      135


Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

в касу великих сум

Так якщо еквівалент суми  близький до 100 000 грн - вам дорога в касу великих сум. Не пам'ятаю, коли останній раз стояв в черзі у звичайну касу. А за "соточкою" - то звісно у звичайне вікно. 

Змінено користувачем brandy
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, brandy сказав:

Так якщо еквівалент суми  близький до 100 000 грн - вам дорога в касу великих сум. Не пам'ятаю, коли останній раз стояв в черзі у звичайну касу. А за "соточкою" - то звісно у звичайне вікно. 

Це я розумію те що ви написали,а от мене цікавить якщо касирша одна,а приймає клієнта поза чергою в касу великих сум,коли просто в касу стоять напримір сім чоловік?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

приймає клієнта поза чергою в касу великих сум

Як правило не поза чергою, а одного клієнта у звичайне вікно, потім переключається на великі суми, потім знову у звичайне. Ці черги незалежні.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, brandy сказав:

Як правило не поза чергою, а одного клієнта у звичайне вікно, потім переключається на великі суми, потім знову у звичайне. Ці черги незалежні.

От і я про це кажу ,касири приймають позачергою своїх у каси великих сум,і там якраз сині доллари є,всі в долі все для своїх!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.10.2023 в 14:03, andreuskas сказав:

Якщо знаєте касира то ні, а так все це незаконно.

У Примата є послуга "довірений користувач". Якщо він клієнт банку, то приходите в банк називаєте потенційного користувача. Йому присилають СМС і він підключений. Більш того, ви можете на нього отримати окрему картку. Правда в його кабінеті буде світитись баланс вашої картки і він може здійснювати операції від вашого імені.

  • Дякую 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, qwerty2 сказал:

У Примата є послуга "довірений користувач".

Дякую. Виготовив дружині у відділенні окрему карту, яка підключена до мого рахунку. Саме це і було потрібно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

доброго вечора!  таке питання:
у людини в Приваті є кредитка (якою давно активно користуються) і пенсійна картка. Ій мають перекинути порядка 60к гривень. На яку з цих карток краще їх зкинути, щоб не привертати зайвої уваги банка? (крім рекомендації розділити на 2 частини і кинути в різні місяці)
Я схиляюся до кредитки, бо на ній регулярні оберти суттєво більші за пенсійну карту. Але чи нема тут якоїсь заморочки в тому, що карта саме кредитна (якщо наприклад вийде типу погашення кредитної заборгованості третьою особою)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, E34 сказав:

доброго вечора!  таке питання:
у людини в Приваті є кредитка (якою давно активно користуються) і пенсійна картка. Ій мають перекинути порядка 60к гривень. На яку з цих карток краще їх зкинути, щоб не привертати зайвої уваги банка? (крім рекомендації розділити на 2 частини і кинути в різні місяці)
Я схиляюся до кредитки, бо на ній регулярні оберти суттєво більші за пенсійну карту. Але чи нема тут якоїсь заморочки в тому, що карта саме кредитна (якщо наприклад вийде типу погашення кредитної заборгованості третьою особою)

imho

картку, на які нараховуються соціальні гроші, я би взагалі не чіпав. Краще зробити в П24 КДВ діджитал, але її поповнення, як і пенсійної, буде з комісією.

якщо на кредитці є заборгованість, то звичайно із цієї суми вона буде "закрита", решта - власні кошти. 

в чому проблема "погашення кредитної заборгованості третьою особою"?

  • Лайк 1
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь!

картку, на які нараховуються соціальні гроші, я би взагалі не чіпав. - теж була така думка

в чому проблема "погашення кредитної заборгованості третьою особою"? - не знаю, чи нема якихось обмежень, що кредит/кредитка має погашатися саме тим, хто його брав (і чи монітрить це якось банк).  А те, що частина коштів піде автоматично на закриття заборгованості по кредитці і стане недоступною - це взагалі не проблема.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, E34 сказав:

Дякую за відповідь!

картку, на які нараховуються соціальні гроші, я би взагалі не чіпав. - теж була така думка

в чому проблема "погашення кредитної заборгованості третьою особою"? - не знаю, чи нема якихось обмежень, що кредит/кредитка має погашатися саме тим, хто його брав (і чи монітрить це якось банк).  А те, що частина коштів піде автоматично на закриття заборгованості по кредитці і стане недоступною - це взагалі не проблема.

банк почне моніторити якщо буде багато і часто подібних переказів 

 

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×