Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

сегодня в втб сдавал на хлебушек. ажиотада не было, в кассира прям на столе стояли "стопки" валюты, видать несут понемногу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сегодня в втб сдавал на хлебушек. ажиотада не было, в кассира прям на столе стояли "стопки" валюты, видать несут понемногу.

Так обмінки і деякі валютчики курс на прийом від населення ставлять нижче.....от і несуть в ВТБ.....та і безпечніше.....

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кривой Рог. ВТБ банк- гривны нет.

 

гривна есть но эти су..и не принимают зеленый, кто просветит если открыть у них карту и туда бросить гривну это возможно?

 

п.с. хотелось на качелях немного заработать

Змінено користувачем stranik

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мабуть, що ВТБ тепер щось хімічить ....бо курс їм такий потрібен для внутрішніх проводок....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

гривна есть но эти су..и не принимают зеленый, кто просветит если открыть у них карту и туда бросить гривну это возможно?

 

п.с. хотелось на качелях немного заработать

насколько я знаю у них курс конвертации по картах другой

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

насколько я знаю у них курс конвертации по картах другой

 

я имел ввиду немного другой вопрос, приношу я свою карту ВТБ и прошу наличку засчитать на карту. Либо приношу с собой налички на 1к зеленых прошу его зачислить на карту, в кассе появляется наличка которую я прошу мне выдать за конвертацию зеленого.

в итоге я сдал зеленый, получил гривну в руки и на карте та же сумма(с карты можно снять в банкомате либо оплатить за услуги)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я имел ввиду немного другой вопрос, приношу я свою карту ВТБ и прошу наличку засчитать на карту. Либо приношу с собой налички на 1к зеленых прошу его зачислить на карту, в кассе появляется наличка которую я прошу мне выдать за конвертацию зеленого.

в итоге я сдал зеленый, получил гривну в руки и на карте та же сумма(с карты можно снять в банкомате либо оплатить за услуги)

программа пропускает на валютообмен до 200 долларов, вы не сможете сдать 1к  никак

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хтось здавав у ВТБ валюту вчора?....в нас вже обмінки на продаж виставили по 23.70(75)...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у Києві була черга 30-40 чоловік, можна було здати 100$

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×