Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

сейчас много есть фальшивок ,номиналом 5000 рублей российских , будьте осторожны . элементарная внимательность ,убережёт вас

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикрепленные изображения

А где тут следы матрицы? Или вы об рельефной краске?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А где тут следы матрицы? Или вы об рельефной краске?

да, на пиджачке она ребристая

+ на обороте фон - так же ребрист

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на фотоапарат вообще без проблем (10Mp, все читабельно при качестве фото 4М), а на телефонах пробовал Sony, LG с камерой 13 и 8 соответственно

п.с. данные фото сделал на LG L90 (вечером, освещение - економлампочки на 20 Вт)

Підтверджую - ставите на смартфоні в застосунку Камера наступні параметри :

- максимальну кількість мегапікселів

- ISO 100

- спалах обов'язково має бути ввімкнений

Далі знімаєте, потім при перегляді фото зумуєте картинку, і вуаля - видно текст USA 100 в цифрі 100 у лівому нижньому куті, і текст THE UNITED STATES OF AMERICA в комірці Франкліна :

100usd_text_franklin.jpg

 

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

+ ворсинки

+ смена цвета 100 из зеленого в чёрный

+ водяные знаки с лентой (но это как то слишком просто, если совпал первые пункт)

Друге і третє - не варіант. На моїй фальшивці було і те і те. При чому колір 100 мінявся із зеленого в чорний під кутом. Єдине, що зелений колір був трохи світлішим ніж на оригіналі.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друге і третє - не варіант. На моїй фальшивці було і те і те. При чому колір 100 мінявся із зеленого в чорний під кутом. Єдине, що зелений колір був трохи світлішим ніж на оригіналі.

 

а Вы не рассматривали вариант что Ваши купюры были "постираны" (покрашены) в флуоресцентную краску которая и давала свечение в ультрафиолетовой лампе ???  

п.с. просто на купюре все есть, не думаю что люди которые "ТАК" сделали не сумели повторить качество бумаги

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а Вы не рассматривали вариант что Ваши купюры были "постираны" (покрашены) в флуоресцентную краску которая и давала свечение в ультрафиолетовой лампе ???

п.с. просто на купюре все есть, не думаю что люди которые "ТАК" сделали не сумели повторить качество бумаги

У мене настільки взяли сумніви, що я навіть сходив в "приватбанк" до касира на професійну техніку. Вердикт - фальшивка. Шкода що не сфоткав. Позбувся її в той же день (хай вибачать мене її наступні хазяїни :) )

Я ж казав, візуально були всі захисти крім ворсинок і слідів матриці.

п.с. випереджуючи питання, банк купюру у мене не конфісковував, так як я 10 років працював там... касирша як рідня )

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отличное качество! Если в пачке будет - шансов заметить ноль, если только пересчет будет не на спецтехнике с одновременной проверкой качества... 

Бумага - это единственное, что сходу выдает фальшь, а так - поскольку на фотографии "пощупать" нельзя... то я  и не догадался бы, где какая, не подпишите Вы.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня вот тоже полоска не на стандартном месте, но на ощупь не отличимо.

Может это от партии зависит.. типа что бы путать мошенников?

post-4467-0-68688000-1428995118_thumb.jp

Змінено користувачем Jack

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×