Перейти к публикации

yurka

Форумчанин
 • Публикации

  80
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

116 Душка

О yurka

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю

Посетители профиля

4 441 просмотр профиля
 1. yurka

  Цена на нефть, бензин

  Сертифікат 1000 грн. на ОККО успішно використано. Економія у 25% це дуже круто, якщо стандартна вартість літри А-95 євро - 26,99 грн., то по сертифікату вийшло 20,24 грн. Зараз мені регулярно на пошту приходить знижка від ОККО. При заправці від 10 л із зареєстрованою карткою Fishka нараховується знижка 2,5 грн/л на бензин та дизель і 70 коп./л на газ. Я постійно розраховуюся кредиткою від Альфа банку, а там є кешбек – 3% за розрахунок на всіх АЗС. Тому зараз моя економія на 1 л. А-95 становить 3,23 грн. Це звичайно не мінус 25% по сертифікату, але все ж економія. Може знаєте вигідніші способи економії на пальному?
 2. yurka

  Юмор (без политики)

  Зустрічаються двоє чоловіків. Один — мов чорна хмара… — Ти чому такий похмурий? — А ти що, не знаєш? Семен помер… — Та ти що! Як? — Та прийшов додому, випив, ліг на диван, закурив… — І що, згорів, чи що?! — Та ні… Він устигнув вікно відчинити й стрибнути… — То що, розбився?! — Та ні… Він перед тем як стрибнути, встиг пожежників викликати, вони тент натягли, він спружинив невдало й знову в своє вікно влетів… — То що, таки згорів?! — Та ні… Він за раму зачепився й назад стрибанув… — Та бля! То розбився таки чи що?! — Та ні… Там же пожежні з тентом, він спружинив і на проїжджу частину, а там Камаз тентований їхав… він відскочив від нього й назад у вікно… — То як же ж він таки помер?! — Та… Пристрелили нахрін… Задовбав він усіх.
 3. yurka

  Юмор (без политики)

  — Куме, а що це воно таке, що ваша свиня на трьох ногах шкандибає? Га? — Та я що, дурний? Через миску холодцю цілу свиню колоти?!
 4. Наскільки я знаю, моніторить Міністерство соціальної політики зараз по всіх категоріях-отримувачах. Я сам опікун по догляду за 80-річною похилого віку, то були аудитори кілька тижнів на провірці в листопаді-грудні 2016р., по моїй ситуації - прикордонники подають списки, хто перетинав кордон в той час, коли мають доглядати за опікуваними, мені наприклад нарахували АЖ 5,74грн штрафу за 11 днів, за те, що не виконував функції опікуна в той час. Смішно, але і навіть за 5 гривень шерстять!!!
 5. yurka

  Правила игры "Валютные бега"

  Я хочу взяти теж участь, можна, Моцарт? Тернопіль!
 6. yurka

  Сервис обмена на нашем ресурсе

  Також підтримую ідею, адже не з кожного міста є на сайті толкові оператори, от з Тернополя немає нікого, а так, надіюсь покращиться ситуація з обміном невеликих сум.
 7. yurka

  Банк Финансы и Кредит

  А є зараз реальна можливість перекинути гроші з депозиту, який закінчився на картку, щоб знімати в банкоматі чи розраховуватися в магазині?
 8. yurka

  Банк Финансы и Кредит

  Підкажіть які залишились способи і ліміти на виведення гривні з ФІК?
 9. yurka

  Дельта Банк

  Йдеш в відділення Дельти, платиш 100грн за оформлення 2 рахунків в гривні та валюті в системі Бі-2, пишеш заяву (зразок дадуть економісти) на продаж по курсу уповноваженого банку, вказуєш яку суму продати і в якій валюті( можна хоть 100 хоть 10000 зразу), в межах 3 днів ту валюту продають, приблизно через 3 робочих дні дзвониш до них і вони самі перекидають гривню на твій поточний рахунок. До речі, вчора продали одному знайомому на міжбанку по 24,5 долар,- шикарний курс як для Дельти, хоча заявку подавав на продаж десь тиждень назад
 10. yurka

  Дельта Банк

  Так, у валюті, на жаль, зараз нереально з Дельти вивести, продавайте на міжбанку валюту і в гривні пробуйте виводити
 11. yurka

  Дельта Банк

  Допоможу вивести гроші з Дельтабанку в сумі до 4500 в день. Пишіть в особисті повідомлення, за дисконт домовимось. Або на пошту yurkagor@gmail.com
 12. yurka

  Банк Финансы и Кредит

  Підкажіть, через Інтернет-банкінг ФІК можна виводити гривневий депозит, які ліміти, комісія?
 13. yurka

  Дельта Банк

  У когось сьогодні працює перекидка на карти Дельта в межах 2500, бо в мене пише Технічна проблема на всіх акках?
 14. yurka

  Дельта Банк

  В Тернополі вже по записі видають тільки 100грн (до недавнього часу - по 500 давали), а ти кажеш не хоронити, Лагун сам себе хоронить з Дельтою, тому що довіра вкладників і репутація - найголовніше для банку.
×