Перейти до змісту

Moskit

Друг форуму
  • Постів

    2 378
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Moskit

  1. тобто слова і дії міністерки внутрішніх справ Німеччини для Вас нічого не варті? https://www.bmi.bund.de/DE/ministerium/leitung/minister/minister-node.html вибирайте: початкова пропозиція травень (!) 2023 https://www.tagesschau.de/inland/innenpolitik/faeser-grenze-deutschland-polen-100.html продовження https://www.tagesschau.de/inland/innenpolitik/faeser-grenze-deutschland-polen-100.html готовність https://www.tagesschau.de/inland/innenpolitik/faeser-grenze-deutschland-polen-100.html https://www.dvz.de/politik/detail/news/faeser-plan-fuer-grenzkontrollen-beunruhigt-logistiker.html далі самостійно П.С. в чому тут новина?
  2. для чого розміщувати тут "високоінтелектуальні матюки" інфоциган про те, що відомо вже декілька місяців? Ненсі Фрезер оголосила про такі кроки з боку Німеччини ще 23 вересня 2023 року https://suspilne.media/578959-nimeccina-planue-zaprovaditi-postijnij-kontrol-na-kordonah-z-polseu-i-cehieu-ocilnica-mvs-kraini/ щоби бути в курсі "європейцям" деколи треба читати новини, а не намагатися їх створювати самостійно в Тік-Ток і українці тут ні до чого(
  3. акцент зробив не на сам факт "гойдалки/конверт", а можливість/доцільність (?) гойдалок в тому чи іншому населеному пункті, особливо коли спред розтягують до 1.5 гривні. Але це вже інша історія
  4. @Mozart показувати потреби немає, він сам знає де дивитись і які висновки робити) це була ілюстрація до "репортів успішних гойдальників"))) П.С. сьогодні, як і прогнозувалося - "тонкий лід", так що, це ілюстрація щодо намірів і дій, а не курсів)
  5. Святкові нотатки "Одна країна - одна обмінка за одну хвилину"))) П.С. активний "пересічний" при таких курсах віртуально - "майже мільйонер", а реально...
  6. якщо чесно - звучить не дуже. Вже краще "проповідувати", від "ПРОПОВІДНИК" форуму))) за темою топіку imho заборона (?) на виїзд багатодітним батькам і інвалідам 3 групи за кордон без дозволу (?) з ТЦК може посилити песимістичні настрої щодо курсу гривні у населення. Як результат - купівля на всю вільну гривню долара/євро зараз, при усвідомленні, що потім можливо (?) "на хлібчик" доведеться здавати дешевше. "СС" & co планують розглядати скандальні законопроекти про мобілізацію тільки 10 січня, що також не додає спокою та стабільності. якщо хто ще не "переховав" 50 к "сала" - має шанс, до 23.59 31.12.2023). Потім цифри будуть вищими всім в новому 2024 році - Здоров' я, Миру, Перемоги! а вже після цього - Профітів)
  7. прохання до адміністрації: прикрийте, будь ласка, фонтан політичної активності на форумі
  8. головне, щоби банк був згідний на це) приват вчора під вечір + 14 коп, сьогодні зранку ще +15. Що буде до вечора?
  9. 37.88 - картковий курс, у відділенні вже 37.99 мета готівка. Навіть якщо і потрібна буде гривня, здам не у Приваті. місяця два не забирав, до того видавали "білі" у пристойному стані, євро - "канхфетка")
  10. під вечір Приват (і не тільки) підтягнули продаж 37.99 "переховав сало" 50 кіло, комісія за вивід на КДВ - 1.34 долара. Кінцевий курс 37.92. Далі буде видно, чи треба було
  11. зрозуміло) діяння "обраних" описувати коректними словами і раніше було складно, а зараз тим більше( тому вибираємо собі варіант стакану та напій (за ситуацією та настроєм) і продовжуємо жити та боротися!
  12. @Modestus а чому, власне, "сумно" на моє повідомлення? я тільки розширив (чи розшарив) Ваше повідомлення) П.С. Ви останнім часом, як правило, дуже акуратно намагаєтесь коментувати)))
  13. словоблудіє від шмигаля та слуг((( військові, якщо їх питали (?), мали би пояснити на засіданні профільного комітету ВР, який відбувся 25.12.2023 року (!) взагалі просто вражає висока свідомість та продуктивність праці народних заср@@@@в не просто в неділю, а у святковий день!
  14. за чотри години - чотири сторінки! навіть Олег на "прогнозі курсу..." таке не організує) з приводу видачі "уклоністів", виключно imho та після вечері): 1. Вручення "повісток" за кордоном. Дана ініціатіва більше нагадує давнє "головне прокукурікати, а там най не розсвітає". Хто буде вручати ці повістки (офіційні органи чи роботодавці) та яка відповідальність за ухилення від вручення повістки (і факт ухилення це ще треба в суді). Воно місцевим треба? 2. Чи дійсно країни-прихистки зацікавлені позбутися "ухилянтів"? Для прикладу візьмемо тільки три країни: Естонію, Польщу, Німеччину. Естонія сказала, що "буде видавати, якщо будуть звертатися". Слід читати "естонські українці, які ще не одружилися на естонці - мігруйте далі на південь". Польща при всіх непростих попередніх і нинішніх взаємовідносинах все таки зацікавлена в трудовому потенціалу з України, який осів у неї. Німеччина може дозволити собі (і робить потроху це) перемістити до себе реальних трудових мігрантів замість "біженців Ангели". На сьогодні (і це не буде тривати довго) створюється ситуація, коли збільшилась можливість вибрати на ринку праці кваліфіковану робочу силу за менші гроші, але ментальну/світоглядну ближче до корінного населення. Іншими словами "нам не повинно бути байдуже, хто біля нас буде жити та яких заповідей дотримуватись".
  15. imho основні зусилля з нейтралізації наслідків аварії на ЧАЕС - недопущення поширення радіонуклідів у повітрі та воді, недопущення "брудної атомної бомби" можливість "термоядерного вибуху після аварії" - кіношний прийом для підвищення рейтингу фільму.
  16. - перше повідомлення про вагу 1 мільярда не зміг виправити, тому одразу дописав друге (див. вище); - якщо знаєте більше ніж інші про правила транспортування готівки до банків ФРС - поділіться інформацією, буде цікаво; - дитячі фантазії - "це про мир в очах", "зійтись по середині" et cetera. за темою топіка: для пересічного зараз "синиця" в руках - конвертдепо. Намагатися вгадати курс та заробити на "гойдалках" - заняття для азартних або операторів валютного ринку (але це їх щоденна робота). Але читати "пересічному" про швидкість знецінювання гривні корисно все imho
  17. знаєте, треба деколи і Альгеймера профілактувати, щоби потім його не вигулювати питання до Вас як до професіонала: дрібні банки, що утилізують "білий шлак" сьогодні, вивозять його на історичну батьківщину самостійно, чи все ж таки гуртуються?
  18. точніше близько 10 тонн, тобто один переліт - майже 4 мільярди "білого неліквіду")
  19. доповню приблизними розрахунками, якщо не заперечуєте. 1 000 000 000 банкнотами по 100 доларів разом із упакуванням буде важити десь менше, ніж 1.5 тонни. Ан-124 "Руслан" для трансатлантичного рейсу бере на борт максимум 40 тонн комерційного вантажу. Довжина злітної смуги - до 3 км. Назад з америки можна привезта також щось корисне))) Далі проста математика)))
  20. пропонував почесне звання Вам я, декілька тижнів тому. Доповню прохання до адміністрації форуму: "надпис Оракул Форуму" зробити золотими літерами! по темі топіку: декілька днів треба пересідити/зорієнтуватися, якщо немає нагальних потреб у одній чи іншій валюті.
  21. ми ж на фінансовому форумі, тому намагаюсь аналізувати факти та хоч щось спрогнозувати.... тільки не кажіть про це нікому, добре? а то знову "понамінусовують", а мене совість буде мучати, що людям вечір зіпсував і колискову всім на ніч
×
×
  • Створити...