-
Постів
2 377 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент Moskit
-
сьогодні ввечері помер німецький поліцейський з Мангайма, що два дні тому протидіяв афганському ісламісту. Відео тут https://www.bild.de/regional/baden-wuerttemberg/mannheim-polizist-stirbt-nach-messer-angriff-665a8bb3a1a82a31bf67f604 Ультраправі не тільки в Німеччині ("AfD"), а в Європі загалом, отримали черговий бонус перед виборами за декілька тижнів. Реакція влади, якою би правьною не буде, - дуже запізніла і недостатня (imho). Загалом кількість "ножових" нападів з 2021 року в Німеччині збільшилася більше, ніж на 50%. Нападники - не добропорядні бюргери
-
яка маленька дрібничка) ті індуси (приблизно 18000), які навчаються в Україні (про офіційно працюючих у нас індусів нічого не знаю) медицині або інженерній справі після навчання будуть мати непогану роботу у себе вдома. Ті, за яких згадувалося вище, скоріше за все, - "сезонні робітники", а це вже зовсім інша історія. Порядність має місце, свій менталітет та спосіб життя, відмінний від нашого. А от водій фури (не таксист чи рікша) в Індії навряд чи поїде в Україну працювати; йому і дома роботи вистачить
-
було би цікаво побачити хоча б приблизний перелік тих виробництв і, відповідно, кваліфікаційні вимоги до працівників. Звичайно також і кількість. imho кваліфікаційні вимоги до водія фури (ще і з європейською ліцензією) суттєво відрізняються від таких у працівників зайнятих, наприклад на сільськогосподарських роботах або у переробній промисловості
-
це більше нагадує работоргівлю, ніж партнерські відносини) до речі, Ви мали справу з індусами?
-
і відкриється нижнім гепчиком а потім прочитаємо знайоме "з тріском униз")
-
гляньте міжбанк, складається враження (виключно imho) - хтось щось пропонує, поки беруть)
-
зате які форми об'єми будуть)
-
можливо, "розворот" близько. Знати би - до яких цифр) все imho
-
в продовження теми про дропів і фінмоніторинг. Пізнавально https://lb.ua/economics/2024/05/27/615446_dropam_ogolosili_viynu_natsbank.html
-
"у нас є свої люди в Лондоні. Ваш досвід та аналітичний розум стали би їм у пригоді! Поїдете? Вогкий клімат не лякає?") а весь фільм не дивилися? Вже є і однойменний серіал (з іншими дійовими особами), але ще той стьоб))) Це ж Гай Річі)
- 86 відповідей
-
- 7
-
-
-
- домашний огород
- огород
- (і ще 4 )
-
Ирина_ , youxim- респект! Дали старт новій темі на форумі) Згадалась розмова двох високоосвідчених професіоналів з проблем освітлення в ботаніці)
- 86 відповідей
-
- 10
-
-
-
- домашний огород
- огород
- (і ще 4 )
-
будемо бачити що і коли приймуть що зараз заважає нацгвардії перебуваючи у змішаному патрулі з поліцією робити те. що прописано в законопроекті?
-
не прийняла, а схвалений у першому читанні потім має бути друге, потім підпис голови ВР, потім президента imho до другого читання підкорегують ще
-
фінмоніторинг почне цікавитися при перевищенні 400 тисяч в місяць але якщо людина офіційно безробітня, а по карті рухаються кошти більше, ніж умовні 150-200 тисяч - можуть з'явитися питання
-
справжній чоловік imho іронія та сарказм, маса символізмів і симпатія творців мінісеріалу до Трампа (але це не точно) чи допоможе фільм самому Трампу - хз)
-
у Орбана свої прихильники, наскільки моторні - побачимо по стрілку: Нападавший был задержан. Им оказался 71-летний Юрай Ч. из города Левице, отмечает TA3. По предварительным данным, оружие у него было на законных основаниях. Издание Plus 7 Dni пишет, что нападавший — поэт и писатель, один из основателей литературного клуба «Дуга». Также в материале еженедельника приводится стихотворение возможного стрелка. https://novayagazeta.eu/articles/2024/05/15/premer-ministr-slovakii-robert-fitso-ranen-v-rezultate-strelby-news
-
бабцю Європу трусить не "подитячому" вчора французські драгдилери свого боса у поліції відбили (2 трупа, 3 поранених серед поліції), нападники з босом непоспіхом зникли сьогодні стріляли у прем'єра Словаччини Фіцо. Стан - невідомий https://www.teraz.sk/slovensko/po-rokovani-vlady-v-handlovej-sa-strie/794950-clanok.html?utm_source=teraz&utm_medium=organic&utm_campaign=click&utm_content=%3Bw%3BwIndex%3Btop
-
декілька хвилин тому на телеграм прийшо таке від знайомої: Привіт, виручай, є 8500грн на карті на 2-3 години мені ? Передзвонив, каже зламали її тезлеграм акаунт і поширили такий запит на всіх адресатів її мобільного - може хто і поведеться. Тепер сидить, відповідає на дзвінки знайомим, з якими давно (роками) не говорила) Будьте уважні!
- 265 відповідей
-
- 7
-
-
-
-
-
- мошенничество
- помощь
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
нацбанк місцями нагадує Джекі Чана в його кращі часи: літають руки-ноги-голови-предмети (не завжди зрозуміло чиї), а в кінці - поганці переможені))) так і сьогодні: "нагодував" спраглих і нетерплячих не за свій рахунок, закрив міжбанк курсом нижче, аніж учора (про що @Mozart і озвучив декілька годин тому), а офіційний курс на понеділок підняв 18 копійок, до 39.72. от і думай, що хочеш, прогнозуй, як вийде))) НБУ - красссавец!
-
я мав на увазі емігрантів як окремий потік (без прив'язки до країни, тим паче БС). А ось "потенційні гастарбайтери" - це певний приріст (досить специфічний), але спочатку мир + членство в ЄС. Вага паспорта, думаю, зросте. Але, на жаль, не зараз(
-
підйом після кризи може мати на графіку різну форму і не завжди означає вихід на докризові показники. Наприклад: умовний докризовий показник був 100, під час стрімкого (кризового, катастрофічного) падіння став 20. Криза? Звичайно! За певний проміжок часу після цього показник став 30 (приріст 50% до кризового). Підйом? Так! Повернення на докризовий рівень? Ні! V-подібного варіанту звичайно не буде, нажаль( Найбільш реальний - розтягнутий у часі поступовий підйом без досягнення докризових значень. За рахунок чого? Основна умова - завершення війни та початок відбудови. Кількість народу, що повернеться буде значно менше, ніж про це заявлалося (перш за все емігрантами) у 2022 році. Ще одним чинником приросту населення може стати трудова міграція з країн з невисоким рівнем заробітньої плати (не хотів би розвивати цю тему, щоби не звинуватили у ксенофобії як мінімум). Фантастика? Не зовсім.Український паспорт у мирний час для представників окремих країн видавався досить бажаним. Станом на 2021 рік український паспорт займав 31 в світі за даними консалтингової компанії Henley&Partnrs https://dmsu.gov.ua/news/dms/14579.html. Знову ж таки - у мирний час!
-
це народжені від народжених у 1986-у (+) роках. Це давно спрогноована ситуація п.с. кожна криза завершується підйомом (який може мати також різну форму на графіку як от V. W.L((( )
-
meine Deutsche ist nicht gut) коротенькі історії людей, які виїхали в Німеччину і не можуть на даний момент працювати: - після поранення, дружина доглядає, планую повертатися на фронт; - на "соціалі", все подобається, планую шукати роботу; - доглядаю за дитиною (1 рік), чоловік з України висилає гроші, скільки може"; - на біржі праці запропонувати дуже просту роботу; якщо буду підробляти за мінальну оплату 8-9 євро на годину - буду самостійно платити за комуналку; - поєднувати роботу та мовні курси дуже важко; - мені потрібні ще мовні курси; - в моїй галузі немає мініроботи; - und so weiter)
