Перейти до змісту

Moskit

Друг форуму
  • Постів

    2 377
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Moskit

  1. виключно з власного досвіду та спогадів: Пункт 1. Початок 1987 року, лекція з біохімії в медінституті (тему вже не пам'ятаю), в кінці лектор (поважна, покійна нині, людина) відповідає на питання: "Чи допопогає алкоголь (і який саме - горілка чи вино біле/червоне) захистить від радіації?" в контексті аварії на ЧАЕС Відповідь була така: можливо алкогольні продукти, які містять ЩОК (щавелевооцетову кислоту), а це - червоне вино, завдяки своїй хімічній будові зможуть нейтралізовувати (без шкоди для організму) вільні радикали, що утворюються при іонізації середовища! Пункт 2. Мій колега починав в Київській області свою лікарську діяльність у 1986 році як дільничий терапевт (відповідав за все!). На питання (в середині 2000-х) "Як рятувалися від радіації?" - "Бухали по чорному, але роботу свою робили" як варіант "Роботу свою робили, але бухали по чорному" П.С, висновки робити в цій сиитуації - справа невдячна. В першому прикладі - спроба науково пояснити, в другому - реалії життя (захит ментального здоров'я в першу чергу). П.П.С. якщо Хасан буде вважат за необхідне вирізати це повідомлення в окрему "атомну" тему - нехай так і буде
  2. а що це за "победа"? особисто я не чув і не знаю якщо розмова за перемогу царя Пірра ("Піррова перемога" https://uk.wikipedia.org/wiki/Піррова_перемога), то пояснювати значення цього фразеологізму потрібно зовсім іншим особам
  3. дякую за уточнення, писав вночі після певних подій) не перевірив, що написав П.С. а на сьогодні курс лишАвся 1.06)
  4. imho чим далі воладар суми в євро від західного кордону неньки - тим повільніше будуть операції з ним і, відповідно, більший "попандос" П.С. євро - валюта дла спекуляцій П.П.,С. "не кожний встигне добігти до мексиканського кордону" (с) П.П.С. позавчора забрав з привату "білим" доларом 3-х місячний депо по входу 41.32. За годину поміняв на євро по 1.61. Без напрягу, далі подивлюся куди рухатись. Але всі мої рухи - у вільний від роботи час, без напрягу)
  5. на сьогоднішній день - теж непогано для пересічного, що професійно не займається валютообміном imho особисто ще трохи почекаю
  6. та що ж це за суцільні імперативи - що кому робити?) Вам цікаво - проводьте. дякую, не торгуюсь жодним чином. Це реакція на постаночне відео від сумнівного "активіста"
  7. інформація про Y-канал, де розміщено "полювання ТЦК на жінок" (можливо комусь було ліньки подивитись, або не було натхнення, або ще щось). Канал називається "Незалежний народний журналіст", створений 14 років тому (!). Самий перший ролік, він же і самий довгий (майже 10 хвилин) - "Урок по хип-хоп от Ольги Карпуховой" вийшов 13 років тому (!). А далі - анабіоз (мабуть) більше 10 років. 2 роки тому - почалися короткі відео по півхвилини, 1-2 хвилини, присвячені антиваксерству щодо Covid-19 (сумарно до 15 відео). Знову пауза на 2 роки - і нова хвиля "короткометражек" щодо судового переслідування Остапа Стахіва. Саме цей діяч (imho) розміщує тут свої "полум'яні історії про боротьбу із..." Хто насправді Остап Стахів - громадський активіст чи провокатор, кожний нехай вирішує самостійно. Довіряти відео на асоційованому із ним Y-каналі чи ні, також вирішувати Вам. Всім тихої спокійної ночі! .
  8. Сальму Хайек треба не тільки бачити, але і слухати)
  9. говорити можна, але грошей буде менше) монро не дасть збрехати
  10. шо важко було написати, що це вересень 2022 року і Люся просить "полковника"?) https://sud.ua/uk/news/ukraine/250361-polkovnika-ya-tebe-ne-dam-arestovich-razmestil-sovmestnoe-selfi-s-zaluzhnym П.С. Люся тоді був (-ла) супераналітик/диверсант/заспокійливе в одному флаконі
  11. imho спільну валюту із дещо неординарним дизайном ("21") доведеться ще чекати. Навіть не в близькій перспективі, довше. Поки ми обговорюємо наміри азійських велетнів, в рідній ненькі анонсували "радість": кожному українцю по 1000 гривень з 1 грудня". https://biz.censor.net/news/3516832/zelenskyyi_doruchyv_rozdaty_kojnomu_ukrayintsyu_po_1000_gryven_z_1_grudnya "...доручив... всі деталі має визначити Кабінет Міністрів і представити остаточний варіант. Я чекаю цього найближчим часом. Першого грудня гроші мають бути у людей" Потужно) оце заживемо
  12. вірю вже в багато можливих сценаріїв, сумніваюсь ще в існування рожевих поні та одноріжків) а за яку дурку розмова?
  13. то у Вас картинка з рф? отже - неспівпадіння із тим, що підтягнув мені гугл: "Х/Twitter"-акаунт із Сербії із рафінованим Z-контентом за вчорашнє число) тому і недовіра. До речі, в укрнеті - жодного посилання на дану "картинку" не було. П.С. прикметник "безсмертний" використовують, як правило, до небіжчиків, на зразок "безсмертного вождя пролетаріату" тощо). Тому треба було написати "незмінний" або "вічний" лідер замість "безсмертний". Але для того треба було вчитися, а не в тіктоку "залипати")
  14. лінк надайте, будь ласка) я знайшов, цілком очікуваний. Надасте свій варіант - звіримо, поки виглядає як фейк)
  15. imho крім навчання в кредит на надцять років, вимальовується ще одна "проблемка" - вірус "лівизни" у лабораторіях та кампусах багатьох (більшості?) провідних закладів вищої освіти
  16. да Сільва "вдарився потилицею" і не поїде, але онлайн буде приймати участь) мабуть трошечки "вдарився", та й медицина працює) дуже зручна "відмазка" для політиків, коли не дуже хочуть, але треба) До того ж, Ви знаєте багато політиків-популістів, що пропустять можливість особисто попіаритися при підписанні важливих документів під телеоб'єктиви? Жодного imho. одну з головних, процентів на 40. Індуси не будуть сидіти на березі Гангу і чекати
  17. imho може і підпишуть для "картинки" дещо, але не базисні документи. Якось "вчасно" да Сільва головою ударився і не їде в Казань. А може щось знає?
  18. якщо вже бути об'єктивним, то: Станом на квітень 2009 року втрати військ США в Іракській війні становили 4266 загиблих, поранених (тільки бойові поранення) — 31 153 особи і один зниклий безвісти. https://uk.wikipedia.org/wiki/Війна_в_Іраку_(2003—2011) Афганська війна - близько 2500 тільки убитими американських військових https://www.slovoidilo.ua/2021/08/31/novyna/svit/ssha-pidraxuvaly-vtraty-ta-vytraty-dvadcyat-rokiv-vijny-afhanistani Англія у 1982 році безпосередньо воювала із Аргентиною за Фолклендські острови https://uk.wikipedia.org/wiki/Фолклендська_війна
  19. ніжний якийсь прокурор попався, не витримав уваги до себе і звільнився https://censor.net/ua/news/3515439/prokuror_hmelnytskoyi_oblasti_oliyinyk_zvilnyvsya_za_vlasnym_bajannyam
  20. Бутусов відповідає і пояснює за другу групу інвалідності) https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/pfbid034owM1oi9UrctxqELJeZANeW2XoryJV8eCebre4TLBRL6BZQLGzKZQuiLou8zCksWl п.с. сюр, просто сюрище якийсь
×
×
  • Створити...