Перейти до змісту

Moskit

Друг форуму
  • Постів

    2 377
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Moskit

  1. тут більше інформації про цей "виріб" https://www.stopfake.org/uk/fejk-v-ukrayini-prodayut-svoyu-barbi-u-vijskovij-formi-ta-z-protezom/ https://without-lie.info/factcheck/feyk-pro-ukrainsku-lialku-barbi-na-protezi-ta-z-mylytsiamy/
  2. сподіваюсь, що вивозити почнуть з 96-го року; в касах банків зникне "мотлох", а згодом і "кольорова диференціація" долара
  3. якщо з моно на моно, то: - долари поміняти на гривню (скільки потрібно) і гривнею зарядити свою білу карту; - з Вашої білої карти - на білу/чорну отримувача. Я би відправляв по 5-7 тис за раз. Хоча і 20 тисяч начебто не велика для фінмону сума, але ж Ви користуєтесь також своєю картою тут. Треба підраховувати скільки загалом по карті за місяць проходить коштів; - в Польщі розрахунок картою, валюту оплати в терміналі вибирати злотий, тоді не буде подвійної конвертації; - якщо знімати в банкоматі з білої карти злоті, то треба експериментувати на малій сумі, подивитися яка буде комісія, в різних банках може бути різна (чий банкомат). Повинна бути фізична карта ("біла"). Великого змісту в цих маніпуляціях (знятті готівки) не бачу)
  4. синіх дають мізер - на 2-3 особи і вже о 9.10 в касі наявні самі білі. В одне з відділень пачка 96-го року їздить як на екскурсію: зранку привезли, подивилися на неї, ніхто нічого не взяв і - на ніч у банк) зранку - за встановленим маршрутом). на тому тижні хотів перефарбувати трохи свої білі, але двічі невдало. Поміняю згодом на євро, коли просяде)
  5. добре віддали) інформацію я подавав позавчора) по 45.23 міг здати вчора на зараз прийом - 45 -45.08, продаж 45.28-45.3
  6. "все таємне рано чи пізно стає явним" (с) до п'ятиріччя початку пандемії ковіду ексшеф ФСР (федеральної служби розвідки) Німеччини Август Ханнінг розповідає, що із вірогідністю 85-90% походження вірусу - лабораторне. Ця інформація(в т.ч. і оперативні дані розвідки) була своєчасно доведена до Меркель (згодом і до Шольца), уряд якої приховав її від оприлюднення. Більше тут https://www.bild.de/politik/inland/war-der-corona-kurs-so-brutal-weil-es-ein-labor-virus-war-67d19db173b2701ebe33cc9f Нагадаю, що восени 2019 року велика делегація німецьких урядовців на чолі з Меркель та керівників провідних німецьких промислових гігантів відвідували Ухань вже після втечі (?) вірусу з лабораторії. Відкривали серед іншого і спільне німецько-китайське підприємство. Скандал тільки набирає оберти. Віце президент Бундестагу Вольфганг Кубіцкі вимагає від МЗС викликати китайського посла для пояснень. Більше тут П.С. здається, що пенсія у Анжели буде не дуже спокійною. Багатенько питань до її "мудрого" керівництва без відповідей
  7. наприклад у Приваті, але через переказ з карти на карту і замовлення готівки в касі (до 2-3 днів). Курс може не сподобатися. "Пачку на пачку" - в обмінках, їх зараз трохи повідкривалося. Заводите в гугл "обмін валют у ..." вибираєте локацію, підходить - домовляєтесь (як правило домовленість до 1 години дійсна). Крос-курс може змінюватися впродовж дня та відрізнятися навіть всередині однієї мережі обмінних пунктів у різних містах
  8. сьогодні під вечір віддав євро по 45. Знаю, що в інших містах курс був вищий, але у нас працювали "вузенько" в 10 копійок Чекати продовження росту не став, оскільки впродовж дня бігати в кедах немає можливості, а корекція може зашурхотіти дуже жваво. Як низько і чи надовго - не знаю. Інформація надана виключно із пізнавальною метою та не змушує нікого робити подібне. Профіт (або незароблений прибуток) буду рахувати пізніше
  9. ще вчора збирався вийти сьогодні з євро, але дякуючи @Mozart і @8222222 пригальмував, як мінімум до завтра, а може і далі. На моменті курс 1.084, НБУ на понеділок докинув ще 20 копійок до євро, а Трамп вже хоче пересувати кордони Канади. Тому фраза "продати євро ДОРОГО" набуває іншого забарвлення). а чому саме річної давності? 2017 виглядає цікавіше) 2 січня - 1.053, через три тижні Трамп поченає керувати Америкою перший раз. Вже у вересні - 1.20, а ще через чотири місяці - 1.24. За 15 місяців - 20% профіту у валюті! Може "старий рудий пес" збирається повторити старий трюк? Нового він вже нічого не навчиться)
  10. imho це "заслуга" трампомаскового хаосу. Що вони згенерують в наступні півдоби - ХЗ. Але Маска вже трохи обмежили в своїх діях з бензопилкою та й знак з неба йому сьогодні надіслали феєричний у всіх значеннях))) ці зміни будуть впливати на крос-курси валютних пар, на курс гривні впливає тільки НБУ
  11. на завтра НБУ: плюс 0.31 грн до курсу євро, мінус 0.09 грн до курсу долара мабуть завтра треба "перекинутися" з євро але то лише мої думки, навіть не сни)
  12. Я був в Україні! Через Google-карти як деякі американці побачили "перемовини у Білому домі". більше 2 млн переглядів за декілька годин мабуть, це був сарказм - коли не весело, але правдиво
  13. колега, просто зранку в КІТах "ще не прийняли вану, не попили каву і зовсім не цікавилися політикою"))) але знайшовся хтось бодренький серед них і на зараз особливо показовий кроскурс "пари")))
  14. а столітня угода, підписана лише місяць тому, вже не годиться? П.С. "Потужний" - не прізвище, пишеться з маленької букви
  15. пан знається на ворожінні? так точно передбачити ближнє майбутнє! Бравісімо!
  16. для прориву - немає, але і ховати трохи зарано. 21:22 Merz: Müssen Unabhängigkeit von USA erreichen - Треба досягти незалежності від США Unions-Kanzlerkandidat Friedrich Merz gibt als außenpolitisches Ziel aus, eine Unabhängigkeit von den USA zu erreichen. In der "Berliner Runde" von ARD und ZDF sagt der CDU-Chef: "Für mich wird absolute Priorität haben, so schnell wie möglich Europa so zu stärken, dass wir Schritt für Schritt auch wirklich Unabhängigkeit erreichen von den USA." Er habe nicht geglaubt, "dass ich so etwas mal in einer Fernsehsendung sage", fügt er hinzu. Aber nach den Äußerungen von US-Präsident Donald Trump sei klar, "dass den Amerikanern, jedenfalls diesem Teil der Amerikaner, das Schicksal Europas weitgehend gleichgültig ist". Er sei "sehr gespannt, wie wir auf den Nato-Gipfel Ende Juni zusteuern - ob wir dann überhaupt noch über die Nato in ihrer gegenwärtigen Verfassung sprechen". Europa müsse sehr viel schneller eine eigenständige Verteidigungsfähigkeit herstellen, so Merz: "Das hat für mich absolute Priorität." П.С. важкий день для Донні - вже двічі за останні півдоби його післали: спочатку "найвеличніший" з угодою про метали, зараз Мерц зі своїми пріорітетами. П.П.С. imho Берлін, Лондон, Москва.... Процес муслімізації вийшов на "крейсерську" швидкість
  17. дійсно, серед "білокурих арійських бестій" все частіше трапляються не зовсім арійські, і не зовсім білокурі( якраз "полуфабрікат" якому наполегливо та старанно розповідали про велич і вкрадену перемогу. Гітлер виявився ефективним "кухарем" і за короткий проміжок часу створив з нації машину для вбивства imho Маск не Гітлер (поки що), але і можливостей у нього в рази більше. І цікавити його буде не тільки AfD, але і інші праворадикали. Як не дивно, але опорні регіони для AfD - східні землі, і значний відсоток членів - Spätaussiedler (пізні переселенці), переважно "російські німці". От вони і голосують активно проти "нових переселенців". Ангела Меркель насправді можна вважати "хрещеною матір'ю" цього політчного проекту. Це все результат її бездумної (чи навпаки ретельно спланованої) міграційної політики і для фатерланда, і для всієї Європи(
  18. хто каже про вождя з місцевих? місцеві ще просто не здогадуються, що цей вундеркінд їхній фюрер))) чи він даремно новенький автозавод електричок у Бранденбурзі запустив? а от і свіжі новини з Бранденбурга Umfragen und erste Hochrechnungen sehen die AfD klar vorne. https://www.tagesspiegel.de/potsdam/brandenburg/afd-in-brandenburg-klar-vorne-woidke-spd-vor-krachender-niederlage-bei-bundestagswahl-13231309.html П.С. цікаві, брате, часи настали. Херові, але цікаві( П.П.С. якщо пам'ять мені не зраджує, то ідеї євгеніки до Європи потрапили також з Нового Світу, трохи більше ста років тому
  19. чекаєте на повторення сценарію 2019 року? мінус 16%? занадто сміливо imho невже знову буде "37 з копійками"? П.С. хоча б аргументуйте свої очікування зміцнення "самої гарної валюти світу"
  20. здається цей хіт тут ще не "крутили")
  21. пояснив би хтось Доні про "рідкоземельні метали України" так, як у цій статті Блумберга https://www.bloomberg.com/opinion/articles/2025-02-19/trump-s-insistence-ukraine-has-rare-earth-elements-is-wrong і при цьому не розпатякав про "золото Полуботька", бо тоді bob(trump)cat не зупинити
×
×
  • Створити...