Перейти до змісту

Moskit

Друг форуму
  • Постів

    2 377
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Moskit

  1. з гривнею я зловив "перше дно" по 42.65 білим і євро по 43.9 (десь три тижні тому). Після того - "туда-сюда" парою напряму декілька рухів. Вчора на фоні китайських новин конвертнув під вечір певну суму "білих" через приват, вийшло 1.0392. Але забирати доведеться в два прийоми. Для мене зараз це більше експеримент, відпрацювання моделі моєї поведінки.
  2. - Моня, Ви купуєте яйця по 5 гривень? - Да. - Варите їх і продаєте теж по 5 гривень? - Да. - Що ж Вам лишається? - Навар) П.С. на моменті 1.042. Небагато, але від 1.03 - це 12 доларів на тисячі
  3. може і пшик в подальшому, але саме після цієї новини зранку євро рвонув з 1.03 до 1.039 (з перекуром). виявляється у трампівські ігрища "введу/не введу або введу і вийму" можна грати не тільки вдвох, а і великим дружнім колективом)))
  4. Китай відповідає Америці санкціями https://www.marketwatch.com/story/the-tariff-wars-arent-over-china-hits-back-over-new-10-tariffs-bc6ee877?mod=WTRN_pos8&cx_testId=3&cx_testVariant=cx_165&cx_artPos=7 тимчасово (а може і на довше) це допомогло євро піднятися сьогодні до 1.038 (зранку було 1.028). П.С. НБУ на завтра + 20 копійок до офкурсу. Прорахували розвиток ситуації)
  5. сумнівів в її професіоналізмі у мене немає. В перших повідомленнях йшлося про те, що летіли із вимкненим транспондером і диспечерів "на вежі" невистачало. Якби не було, а у нового шефа Пентагону та його Шефа є привід "позакручувати гайки" армії по-своєму. Особливо якщо визнаються політ "самоволкою".
  6. пілотом військового гелікоптеру, що призвів до авіакатастрофи у Вашингтоні була капітан Ребекка Лобах (28 років). Останнє місце служби - Білий дім більше тут https://www.bild.de/news/ausland/67-tote-bei-unglueck-in-washington-black-hawk-pilotin-identifiziert-679f1aa608bc756e749d45da
  7. трохи не за темою топіку, але нехай) далі - виключно IMHO на сьогодні євро, як ніколи, - валюта для СПЕКУЛЯЦІЙ. Зберігати в євровалюті (із періодичними входами/виходами) БЕЗ ВТРАТ (привіт єврова інфляція) може не така вже і велика кількість народу. зі слів родички у Берліні, 200-т єврову купюру можуть і не прийняти в магазині, а у банку можуть спитати - звідки вона. Ось така вона турбота про населення (цифровізація та контроль за грошима) на понеділок НБУ опустив курс євро на 20 копійок. Тому сьогодні обміняв трошки єврогрошей на долар, сподіваюсь пізніше зробити звортній обмін. Чи вірно зробив - побачу за декілька тижнів. П.С. і щодо "переходу НБУ з долара на євро". Декіілька місяців тому на форумі вже обговорювали цей вкид. Розмова йшла не за заміну, а за доповнення долара як орієнтира для розрахунків.
  8. треба розуміти виділене як "інвестуйте не в долар?"
  9. на завтра 42.02 дивимось тут https://bank.gov.ua/ua/markets/exchangerates?date=29.01.2025&period=daily оновлення курсів у будні десь після 15.15
  10. каву на ніч, сподіваюсь, ніхто не буде пити? тоді про самий дорогий сорт кави (400 - 1000 доларів за кг) від циветів)))
  11. Шановний @asti! Для правильної відповіді на це питання треба мати кришталеву кулю або карти Таро! Не має ні одного, ні іншого) Телефонна книга - інструмент, який слід використовувати за призначенням, а не для ворожіння. На мої подібні питання декілька років тому відповів: "Прогнози не даю нікому, навіть близьким і родичам. Допомогти обміняти гроші за кращими курсами на моменті (впродовж 1 години від домовленності) зможу". П.С. якщо маєте трохи часу та натхнення, тоді Вам сюди - https://kurs.com.ua/forums/forum/8-valjutnii-rinok-ukraїni/. В архівах форуму багато цікавого та корисного
  12. буває( з євро вічуття гойдалок гостріші))) в цей раз після "злиття" частиною зайшов у євро. Вийшло по 1.022-1.03, не став чекати паритету
  13. ))) касири, начвідділень, керуючі регіональних філій ряду банків - всі в телефонній книзі. Він професійно займається валютообміном)
  14. скромно - 30-32 копійки. Друге дно не зловив, гривня закінчилася ще на першому) Та і про "падаючі ножі" не забуваю. перш ніж починати гойдалки згадую фразу мого товариша: "Ну добре, ти "злився". Де будеш відкупатися?"
  15. читаю регулярно, деколи купую валюту, деколи продаю. Дякуючи дописам на форумі та НБУ в цьому році акуратно "погойдався", вперше за тривалий час) От тільки товарна інфляція, на відміну від гривневої, в Україні за останній рік значно більша, ніж 15%, в т.ч. і на товари українського виробництва( Це означає, що курс гривні "може коливатися поступово вгору", а ціни - стійко та наполегливво піднімаються
  16. про пам'ять і не тільки. "Оракула" пропонув адміністрації форуму присвоїти Вам, Олеже, я. Каюсь, поспішив з проханням, це звання не для Вас( тепер щодо грудня 2023 року по відношенню до грудня 2024 року. Тільки цифри: Дата Курс НБУ Дата Курс НБУ 2024/2023 01.12.2023 36.35 01.12.2024 41.59 14.4% 31.12.2-23 39.98 31.13.2024 42.04 5.15% 31.12.2024/01.12.2023 15.65% це саме - графіком, може хоч так буде нагляніше. Лінк потрібний чи і так видно звідки інформація?
  17. наскільки я зрозумів із https://www.uatom.org/2024/02/22/peregoni-tehnologij-yaki-perspektivi-malih-modulnih-reaktoriv-u-2024-rotsi.html та https://www.dw.com/uk/mali-aderni-reaktori-dla-ukraini-tehnologicnij-proriv-ci-zombitehnologia/a-65464842 бізнес якраз і не дуже аж біжить вкладатися в ММР. Чого в цих статтях більше - тверезого погляду чи ангажованої думки, хотілося би почути від професіоналів))) П.С. поки писав @Ирина_ трохи охолодила мрії про "маленький" реактор. Це, вивляється тільки приміщення площею 30 - 40 тис м2 П.П.С. на кухні можна зібрати лише установку для отримання "ядерного самогону". Теж корисна річ
  18. imho ліцензовані компанії є, може і конкурють між собою (за гроші) Технологічне рішення, що зробить недоцільним самостійне кулібінство, буде, очевидно, з категорії "проривних технологій", що змінять світ (вдома "шаманити" буде дорожче та важче, ніж на виробництві). Щось на зразок впровадження електрики в побут і на виробництві Технологічне рішення, що унеможливить... - стаття 265 ККУ))) Не слід забувати і про контроль за ядерними матеріалами: одна справа централізовані великі об'єкти, інша - інспекція приватних домоволодінь (чи раптом баба Маня таблетку з ізотопом сусіду в борщ не додала, бо він щось не те сказав про неї)
  19. а далі як у класика "мой номер 245, на телогреечке - печать" П.С. для ознайомлення https://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-265.htm
  20. якраз споживають легко та завзято) більшість користувачів цифрової фотографії смартфону навряд чи сформулюють принцип роботи цього чуда. Але ж експлуатують, ще й як) а чи завжди це погано? чи всі користувачі ноутбука повинні детально розбиратися в його комплектаціях і програмному забезпеченні? При тому ці "чайники" будуть висококваліфікованими спецами в своїй галузі звичайно треба! і якщо власних знань не вистачає - питай того, хто пояснить/порадить (якщо це вплине на твої роботу чи відпочинок) це зараз називається модним терміном "післядипломний безперервний професійний розвиток") все так; розглядайте це як профілактику хвороби Альцгеймера)
  21. всі земляни такі) та й не потрібно споживачам, тобто землянам, такі заморочки з елементарними речами)
  22. imho це просто здоровий стьоб між колегами) особливо, якщо темпи роботи повільні) поки пересічний чекатиме відкупитись дешевше, "оператор валютного ринку" декілька раз купить-продасть-і знову купить)
  23. вище @C_Сергей і @Mozart все чітко описали, додам лише один варіант з тим же Приватом. Після того як "зарядите" через термінал приват-вклад (долар), зможете в П24 обміняти з карти на карту на євро, а далі зняти гарненькими купюрами в касі. Скоро має бути паритет) принаймі так кажуть)
×
×
  • Створити...