Перейти до змісту

Moskit

Друг форуму
  • Постів

    2 377
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Moskit

  1. тоді вже треба було згадувати не публікацію за 2009 рік, а початок тисячоліття - старт проекту "євро") "роздуми" - це не добре і не погано, це тренінг для "сірих клітин". "Реалізація на практиці" - якраз те, що часто пробуксовує, навіть після потужних роздумів. Якими би гарними та сучасними не виглядали майбутні способи взаєморозрахунків між учасниками БРІКС, поки що вони неузаконені. Розмови про те, що будуть відбуватися розрахунки між урядами... Ну, такоє. Сьогодні один уряд, завтра інший. Більше подібно до разових угод, а не до тривалих, сталих відношень
  2. якщо точніше, то це роздуми про планування нової платіжну систему. що з того вийде побачимо: що запланували - через декілька тижнів, як буде працювати -
  3. хочуть бартерні відносини - нехай так і буде. Ми це проходили в 90-х, коли зарплату видавали "товарами народного споживання" і люди замість грошей мусили міняти кастрюлі з емальованими баняками на гроші. Кому зарплату давали горілкою - були у виграші, одразу до поляків) от тільки і ліки, і чай мають терміни придатності( Треба добре порахувати, скілько того треба взяти. А якщо ще й Китай захоче замість юаней зелений чай підсунити? не має і не буде там "по любви")
  4. скоріше за все, але є маленьке "але" (я теж не спеціаліст, можливо помилаюсь): розрахунки в "цифрових валютах" мають бути узаконеними на рівні законодавчих органів країн і тільки після цього будуть "припасовуватися" одна до одної деталі цих майбутніх операцій. Тобто поки що - це розмови про "віртуальне" П.С. до речі останній "прикордонний конфлікт" між Індією та Китаєм був лише чотри роки тому, із потерпілими з обох боків
  5. виділеному жирним тексту - "бурхливі, тривалі оплески, які місцями переходять в овації" (с) аналітик так багато і гарно написав про майбутнє, але на сьогодні наш північний сусід (боронь Боже від нього) поставив нафти до Індії на 20 (чи вже може на всі 40 млрд доларів) і жодного "живого долара" за це не отримав. Пропонують тільки рупії, або вкладатися в економіку Індії, або забирати індійським чаєм). П.С. скільки років треба вирощувати і збирати чай на 20 млрд доларів? П.П.С. "роздуми Куща" про майбутні розрахунки нагадали стару історію про Вовочку, який питав у тата "Що таке реальне та віртуальне?")
  6. Все гарно описано та спрогнозовано, лишилося маленьке нез'ясоване питання (принаймі для мене): В якій валюті із запропонованих (юань, рупія, рубль) будуть розраховуватися між собою Індія та Китай? А в іншому - все виглядає перфектно)
  7. найоптимальніше - знайти по місцю (у Дніпрі) адвоката, що займається подібними справами. Він не тільки напише та подасть заяву, але і далі буде супроводжувати цей процес. Дніпряни, можливо хтось зможе допомогти @lvruss? Напишіть йому в приватні повідомлення
  8. всі заяви, в т.ч. і позовні пишуться майже однаково: "шапка": кому від кого далі сам текст заяви, в якій Ви детально описуєте своїми словами суть проблеми (на Вашу думку). дата, підпис Заяву реєструєте в банку (той самий вхідний номер) і починаєте офіційну суперечку із фінустановою! Успіху! П.С. якщо Ви не впевненні, що зробите все вірно, зверніться до спеціально навчених людей (адвокатів наприклад), і вони від Вашого імені будуть вирішувати цю проблему. Можливо, це збереже Ваші нерви, але точно зменшить суму повернених коштів
  9. це вимоги документообігу) Вам слід лишити собі якраз той екземпляр, на якому клерк напише номер вхідної у банк документації, в даному випадку - Вашу заяву. Це страховка на випадок "а ви нічого не знаємо, ви не зверталися з цього питання")
  10. якщо комісія в 1 гривню Вас не лякає, то перечитайте попередню сторінку - про автоплатіж)
  11. дайте більше інформації (в який банк треба перевести, для чого кошти переводяться - онлайн обмін, депозит тощо) і, можливо, Вам підкажуть робочі схеми
  12. підозрюю, що тим із сьогоднішніх форумчан, хто доживе до того часу, буде не до курсу євро
  13. оце своєчасно тривало 5 років (!). Окрему подяку ОСОБА 1 має висловити своєму роботодавцю за неналежно проведену мобілізаційну роботу в установі. Але і сам мобілізований сподівався на когось і на щось, тобто на "авось" 5 років. А мобілізація відбулася на 3-й тиждень великої війни за рішенням суду на цілком законних підставах..
  14. у Вас неточність в останньому реченні - на рахунок "камяної", мені так здається
  15. П.С. як кажуть - "гени пальцем не розчавиш") П.П.С. і пес у студії не завадив)
  16. imho виключно освіта до "езопівщини", особливо точні науки - нічого немає і не буде мати. Єзопівщина - це про устрій у країні, організацію виробничих питань, але крім знання "закодованої мови" потрібний співбесідник, який не тільки її розуміє, але і є Вашим однодумцем. Якщо коротко - "кухонні розмови". А основи "езопівщини" Ви, можливо, неусвідомлюючи це, отрмали від родичів саме під час тих "кухонних розмов" Ви ще нестарий, але старі радянські історії знаєте (чекаю після цього нові мінуси від адептів))): зустрілися два випускника технічного вузу через енну кількість років після виписку, та почали говорити за життя: - Як справи, робота, життя, здоров'я? - Так все наче нормально, а от здоров'я - так собі( - Піди до доктора!!! - Як згадаю, які ми з тобою інженери, так і доктора йти страшно)
  17. це у Вас, мабуть, ще залишки радянської звички) "Иносказание" було досить поширеним, але також не серед усіх прошарків населення. Зараз ""езопознавців" (нічого так "новояз" получився))) значно менше. Тікток з інстаграмом в один "тиц" по екрану видадуть море інформації за одиницю часу, встигай тільки її правильно інтерпретувати. А "езоповщина" потребує регулярного читання, і не тільки етикеток на товарах. Цього вже немає і не буде (не тільки у нас) imho
  18. "не починай, якщо не знаєш як закінчити": а далі доведеться самоцитуватися) до @Аид))) але, Ви @San4es, про напевно не знали, згадуючи про між іншим, Гіганта)))
  19. дасть Бог, може і зустрінемося "ніс до носу". Да, Сергію? Але це не має бути онлайн: привселюдно мірятися органами та інтелектом мені не цікаво. Хоча в деяких питаннях ми антагоністи, думаю, що об'єднує нас більше, ніж розділяє. "Я так думаю" (с). П.С. у 2013 році купляв машину у Франкфурті-на-Майні. Продавець був з бувших, трохи старше за мене, напевно азербайджанець/турок. Просив за можливості привезти українську горілку (бо німецька - *****). Взяв просту Хортицю, поки їхав ICE (600 км від Берліна, 4 години) ліниво думав,як правильно/пафосно привітатися. З усіх варіантів лишився один - "Мир Вашому дому". Чому саме цей варіант у 2013 році, у ситій Європі? Хоча сто років перед тим в Європі теж все було непогано,,,
  20. Доброго дня! Пропоную для фанатів мінусувати без обмежень ввести звання "ВОЛОДАР ЧЕРВОНОЇ КНОПКИ (ВЧК)", та почесне звання "МОВЧАЗНИЙ ВЧК" для тих, хто не пише взагалі або дуже рідко, але практично щодня мінусує інших учасників. Перший кандидат на "Мовчазний ВЧК" - @Pit, досяг значних успіхів у регулярному мінусуванні форумчан, особливо за проукраїнські погляди, оволодів методику "пакетного мінусування" (поки що тільки сім мінусів за раз). imho якщо людині нема чим поділитися із іншими учасниками форуму (корисна інформація, конструктивна критика, добре слово, моральна підтримка), то і розкидатися "мінусами" він не повинен. Має працювати правило "не пишеш сам - не мінусуй інших" Всім тихих, спокійних вихідних, Миру та Перемоги, в т.ч. і "мінусовщикам"!
  21. місяць тому забрав (на 2 замовлення по 50000) синіми, майже "принт". Десь півроку перед тим - переважно білими, але гарної якості (вибирав); поступово їх виміняв на "сині" без доплат, в т.ч. і в тій же касі привату - по 300-500 за раз. І ще одна фішка. В повідомленнях від банку зазначали, що гроші можна забрати після обіду, приходив так - забирав переважно білими. Іншими разами був у відділенні близько 10-ї ранку - сині. З приносу теж давали вибирати, по декілька купюр можна було взяти. Тому, людський фактор (касир) - фактор вирішальний.
  22. через замовлення (дійсно через день, як правило) в касі сума до зняття має бути від 300 доларів. Але якщо треба забрати лише сто доларів, як у випадку @Helios2, то, напевно, можлива видача "з приносу". Чи ні? Думаю, людський фактор (касир) вирішує все) П.С. як би не було, комісія навіть 50 гривень - це лише трохи більше 1% від суми
×
×
  • Створити...