Перейти до змісту

Moskit

Друг форуму
  • Постів

    2 377
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Moskit

  1. ми вже трохи відхилилися в бік від початкової фрази про те, що ВАГ не дасть збрехати) але нехай) даний "автокриміналіст" (народне) - насправді досить відомий експерт, що надавав офіційні заключення. Буде цікаво - зможете його легко знайти. так і у північної сусідки до 2014 року були розміщені виробництва майже 20 автогігантів. Скільки зараз? А якщо у Сі виникне непереборне бажання такий об'єднатися з островом?
  2. виключно imho Розмова не про те, що інвестиції ВАГа націоналізують у Китаї, а про кінцевий результат - прибуток (ну і бажано, щоби репутація не постраждала). Звичайно, що розміщуючи виробництво в Китаї, виробник сподівається, що ці авто не повернуться для продажу в Європу. Перед повномасштабним вторгненням (2018-2020 роки орієнтовно) автокриміналіст Максим Шелков розповідав на своєму каналі, що російської збірки BMW, VW при перереєстації в Німеччині обкладалися митом - Zoll (митниця) не вважали їх за німецькі авто! Це і про позов VW до дилера. Німці попереносили за межі країни, в т.ч. і в Китай досить багато виробництв. І далеко не всі цьому радіють (як один з прикладів "Німеччина незабаром позбудеться своєї індустрї?" https://www.bild.de/politik/inland/firmen-abwanderungen-ist-deutschland-seine-industrie-bald-ganz-los-664e035a1e258259cdd32af4) В топіку про COVID-19 розміщував фото німецької урядово-бізнесової делегації, досить численної на чолі з Ангелою в Китаї, якраз в той час, коли на рибному ринку вже з'їли хворого кажана). Якщо цікаво - буду шукати. Події останніх 4-5 років продемонстрували, можливо не всім, що "не треба складати всі яйця до одного кошика" (китайського). Процес релокації виробництв з піднебесної потроху (!) почався. це гроші (не останні) конкретних гігантів, їх бізнес-стратегія, ризики, прибутки та втрати по відношенню до пересічних можна екстраполювати фразою "доки жирний схудне, худий здохне".
  3. почну з Тесли) це простий приклад розміщення виробництва світових брендів із зрозумілою подальшою реалізацією товара. Тепер з приводу іх інвестицій та "мого бізнес-плану") Питанням "Куди вкладати інвестиції на ТРИВАЛИЙ ЧАС?" ВАГу нехай займаються профільні консультатни ВАГу, заробліяють вони непогано. Мій "бізнес-план" не має відношення ні до ВАГу, ні до автодилерства А ось те, що Ви зазначили "В МОМЕНТІ себе вправдовують" точно не стратегія. Ще раз пройдемося по пунктах: 1. Ваше повідомлення про інвестиції ВАГа у китайську локацію датовані квітнем цього року. 2. Моє повідомлення про мито - за цей місяць. Питання: що глобального відбулося між Німеччиною і Китаєм за ці три місяці? Правильно, нічого. Але мита ввели. Чи повинні були передбачити такий сценарій (навіть малоймовірний) люди, що займаються стратегічним плануванням? Напевно - так. Але не передбачили. 3.Вам відомо, що в Німеччині VW подав до суду на дилера за китайські ID.6 з вимогою знищити їх? оригінал https://www.automobilwoche.de/bc-online/vw-will-den-parallelimport-aus-china-verhindern-und-streitet-mit-gebrauchtwagenhandler, довільне викладання https://www.tesla-club.com.ua/news/us/vw-podav-do-sudu-na-dilera-shchob-pripiniti-import-elektromobiliv-iz-kitayu 4. Чим закінчиться ця та інші історії - побачимо, але і дизельгейт "генії" з ВАГу планували не на "момент", а на перспективу
  4. - людині властиво помилятися (навіть профі); - я навіть знаю, де в Німеччині збирають Теслу); - бестселлер - це ж не назавжди, правда? - ні, дивуватися не буду П.С. Ваш лінк від DW за квітень цього року, так само як і відео з Bild, а лінк про підвищене мито - за цей місяць
  5. мінус 37.6% недоотриманої вигоди за рахунок додаткового мита, штрафи та скандали - окрема тема? можливо, але кінцевий результат для будь-якого вробника - прибуток, бажано стабільний і прогнозований) автогіганти - не зірки естради чи політики, їм скандали не потрібні П.С. підзаголовок відео "Стратегія VW проти Китаю") https://www.bild.de/video/clip/auto/vw-strategie-gegen-china-wir-muessen-die-elektromobilitaet-hochfahren-87687700.bild.html
  6. - брехав, за що був наказаний (дизельгейт почався з VW); - на рахунок інвестицій у Китай, разом із BMW))) https://mashyna.com.ua/uk/auto/article/256114
  7. а ввечері телеграм Шмигаля (https://t.me/Denys_Smyhal/8080) підготував підгрунтя до "з тріском до низу" (с) П.С. нє, поки - без "тріску"?
  8. чому крім привату? це щось особисте? термінали Привату якраз і приймають від 1 долара, чи вже ні? закидаєте на доларовий приват-вклад, а далі або замовляєте і через день забираєте в касі, або онлайн міняєте на гривню П.С. чи питання було за монети?
  9. якщо цей екс податківець став Свідком після служби - це один бік етичного питання, якщо був і під час служби - якщо "навернувся до віри" в перших числах 23-го року, то спостерігаємо "нову схему". Я так розумію, що підтверджує належність до цієї категорії вірян місцевий пресвітер
  10. по експодатківцю залишається декілька питань етичного та юридичного змісту (то вже демагогія). По ситуації із штрафом: якби штраф був оформлений належним чином, щоби постановив суд, враховуючи відмову від проходження ВЛК?
  11. учні старших класів - словами, за якими може бути бан від модератора)
  12. виправляю) 15.5 х 0.805/4 = 3.119 (%) за три місяці. Три місяці підряд ніколи не дорівнюють 93 дням) 39.3 х 1.03119 = 40.5258 40.5258 х 1.153 = 46.7262 якось так нарахував) але фінустанові видніше)
  13. може я і помиляюся в розрахунках (не маю всієї інформації), але вийшло в районі 46.36, нехай 46.5 з першої частини на три місяці - 3.1% п.с. це все за умови, що не підвищать до 5% військовий збір, в т.ч. і на вікриті раніше депо
  14. і який прибуток для підприємства/власника, на Вашу думку, повинен генерувати працівник, щоби за нього окрім офіційних податків, ще й 20 кілогривень відраховували щомісяця? це взагалі за легальну діяльність йде розмова? чи за "працівників колл-центрів" та "кур'єрів"?
  15. прочиав поперідні три сторінки( залишилися до Вас декілька запитань): - Ви дійсно вірите що "декларація від держави" = "виконання обов'язків державою (Україною)? Питання риторичне; - числова складова Вашого ніку містить особисті дані? (відповідь необовязкова)
  16. ... якщо все буде добре - в дітей; ... якщо дуже добре - в онуків; .... якщо ......... - в правнуків) бажаю всім) (із давнього): одна локація, один телефон, хвилина на знімки, результат - як є
  17. вирішив уточнити, хоча ще три строніки попереду, можлио відповідь на моє питання там) відколи і в якій державі "послушание государству = сохранить здоровье ндивудума (служащему государству)?
  18. з греком зрозуміло, дякую) і в даному випадку банк, як юридична особа, почав морочити голову жертва ощаду скільки не цікавилася своїми грошима?
  19. про "півметра вікна на кордоні" анекдоти ходили років із 30-ть ("привіт кучма!). Була навіть гучна кампанія на Закарпатті, коли "прийняли" і власників тих "вікон", і місцевих "слуг народу" (їх тоді ще так не називали). Шуму було багато, чим завершилося - не писали контрабандист - обов'язковий (вічний!) атрибут будь-якої демаркаційної лінія, через яку щось заборонено переміщати)
  20. imho в будь-якому в будь-якій державі, де більш-менш розвинений онлайн банкінг ключова фраза " тривалий час не користувалася коштами - 169 тис. доларів" до речі, "тривалий час" - це скільки? рік, два, десять?
  21. це того, що мав (має) невеличке приватне "вікно" по лінії державного кордону? є такий, ще поряд із ним його покійний земляк Москаль на Закарпатті в "шахтах" ревізії влаштовував) це що ноухау сьогодення - контрабанда? ))) П.С. imho рівень успіху контрабандисту напряму корелює із успіхами інженерної думки)
  22. було таке) переважно в журналах (ЮТ, ТехМол і подібні). Схем було декілька, вже не пам'ятаю на початку 80-х середньостатистичний рекорд серед школярів - 50 - 80 секунд. Бували і справжні рекордсмени, але сам кубік перед тим фактично розламували, щоби легше оберталися грані)
×
×
  • Створити...