Перейти до змісту

Moskit

Друг форуму
  • Постів

    2 378
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Moskit

  1. спробую донести свою думку щодо товару по 57 Ваш знайомий вже отримав товар, який вже оплатив за поточним курсом (!), а не за 57. Чи може розмова за фьючерси? П.С. якщо "модні", то може маржа там 100-200-300% і курс долара взагалі вторинний? П.П.С. пам"ятаю одне з правил торгівлі "мало щось купити, треба це щось потім продати" (бажано вчасно і з прибутком)
  2. я ж не проти, нехай рахують навіть по 50-ть, все рівно будуть в плюсі; ще й швидше продадуть і гроші підуть далі праціювати))) особливо якщо це товари, які вартують недорого і потрібні завжди: продукти, сіль, гас, медикаменти... патрони...
  3. лишилася дрібничка - встигнути реалізувати товар при курсі до 42 гривні за долар, і отримати додаткову премію у 40%))) бариги мабуть)))
  4. а якщо знизу, з вагончиками та вгору, до хмарок?
  5. він добре знав анатомію, в т.ч. де знаходиться довгастий мозок тому да, "гуманіст", оскільки всі інші способи не завжди закінчувалися миттєвою смертю
  6. буду реабілітовуватися))) свіженький японський Вам дзен на ніч)
  7. як насправді має вигладати "косяк"
  8. + 13.5! євро тупцює на місці. Андрію Григоровичу! Пишіть частше, будь-ласка!)
  9. Ізраїль атакував штаб-квартиру Хезболи попередньо кажуть - результативно
  10. дуже цікавий "ансамбль") колоритний. Чимось нагадав мені наш колектив, може інструменти у них подібні)
  11. imho все дуже спрощено, для того щоби було зручно аргуменувати, сперечатися на форумі (не маю на увазі конкретно Вас). мабуть це теж потрібно людям, щоби могли поділитися своїми думками, "випустити пар". П.С. все було би непогано, місцями - інтересно, якби за цим не були життя людей. Навіть тих, які до теми дискусії не мали жодного відношення
  12. загалом не буду запречувати, тим паче не маю "ні часу. ні натхнення". Зараз, враховуючи власний життєвий досвід, можу сказати: ні перша, ні друга теза озвучених "ідеологій" мені не підходить
  13. )))) в мене були сумніви, в який топік "тулити" це фото? чи до "Фото наших форумчан (-ок), чи до "аполітичного" "Так все хреново?" бачу, моя провокація вдалася))) і щоби не порушувати правила топіку шановного @KPECT, така собі фотка (можливо філософська) дороги біля храму на перший погляд - просто каміння, яким століттями пройшла маса людей до Храму (хтось із вірою, хтось із проханням, хтось із цікавості) https://uk.wikipedia.org/wiki/Собор_Святого_Спиридона якщо буде нагода відвідати - будьте тут, не залежно від того вірите Ви чи ні)
  14. не будете заперечувати проти коротенького історичного оповідання. 1985-й рік, перша субота лютого, вечір. Для більшості на форумі - фраза "ніпрощо", для інших - дата вечора зустрічі випускників СШ; через 4, 10, 20, 30 років після закінчення) Отож, розмова під школою (на тререзу!) із товаришем з яким до того декілька років займався спортом (майже професійно). Він вже два роки як навчався у ХВАКУ. І розмова почалася за Афган. Що сказав майбутній офіцер: "Єслі перед строєм скажут кто протів отправкі в Афганістан - нікто не вийдет". Це була правда. Необхідність участі молодих хлопчів у цій бойн зараз кожен може оцінити самостійно. Та ідеологія була (?!) вшивата в "бос" держави? П.С. у 1985 рокі не було поняття ні інтернету, ні біосу. Але ідіологія була( П.П.С. у 2022 ррці повідомив цього "військового" через фейсбук , що мешкає у Калінінграді, про смерть люини, яка вплинула на його формування як спортсмена, можливо людини. Реакція - нуль, переймався збором коштів на бурятів, що згинули на Україні( от і вся ідеологія
  15. Гегемони (всі аналогії та натяки на реальні ..... чисто випадкові)
  16. Ліван має шанс, дякуючи Хезболі, припинити своє існування( Вже скоро, і шабад не допоможе( ППЦ буде
  17. два шматочки шашлику перетворять будь-якого пса на "собаку-улибаку"
  18. за темою топіка було:би цікаво почути фахову думку експертів агросектору, зокрема шановного @Tartakovsky, щодо прогнозів урожаю цього року та його вплив на курс долара
  19. наскільки знаю, за такою схемою заходили японці на американський континет.. Але якщо вони ще зможуть організувати роботу цього заводу за рахунок китайців, то і ціна авто буде досить "народною" ("я так думаю") П.С, сьогодні писали, що Угорщина взяла кредит у Китаю - десь один мільярд. Це такий же як янукович брав 3 "ярди", чи це інше?)))
  20. в продовження німецько-китайської автопромної теми "хто кому рабинович"? сьогодні ввечері Bild опублікував велике інтерв'ю із головою наглядової ради Ford в Німеччині Gunnae Herrmannі https://www.bild.de/politik/inland/auto-boss-im-bild-interview-dann-kommen-die-autos-eben-aus-china-66a212527ba9fd494deaefcd якщо коротко, то про проблеми та збитки в автогалузі, 2 мільярди інвестицій в "електрички" в Кельні, чого немає у китайців в порівнянні із німцями...І серед інших ось така фоточка в порту Бремена фірмовий фрахтер китайської BYD розвантажує "BYD-електрички" . Також незабаром будуть будувати в Європі завод BYD))) П.С. "так хто кого?" (с)
  21. вже, знайшов, ось: "Что представляет собой топливо для биокамина В качестве горючего для биокаминов используют биоэтанол – этиловый спирт (С2H5OH), который производят из лесных и сельскохозяйственных культур: свеклы, пшеницы, картофеля, сахарного тростника – путем разложения природных сахаров, или ферментации. чим цей спирт етиловий відрізняється від того, за який я згадав?
  22. що за паливо, що не дає "дыма, гари и копоти, не выделяет вредных веществ"? поки спадає на думку тільки С2 Н5ОН, так від 70 градусів. Він точно має без "гарі і копоті" горіти, але якось "не полюдські" це)
  23. сьогодні вийшла стаття у Bild, яка вчора була би досить доречна) https://www.bild.de/politik/inland/verbrenner-aus-schaden-dieser-politik-laesst-sich-nur-schwer-beziffern-669d0e6e626a316b5cf3944c "Трактора будуть повністю надходити з Китаю" Заборона (повна) ДВЗ наближається і призведе до драматичних наслідків німецької автоіндустрії. «Ми будемо триматися курсу», — пообіцяла в четвер переобрана голова Комісії ЄС Урсула фон дер Ляєн (65). З 2035 року в ЄС можна буде реєструвати лише нові автомобілі, які не викидають CO₂. ДВЗ (за винятком е-палива) знаходяться під загрозою зникнення. Наскільки великою буде шкода для нашої галузі? Факт: з точки зору продажів, автомобільна промисловість є найбільшим виробничим сектором і, безумовно, найважливішою галуззю в Німеччині. У 2023 році обсяг продажів компаній у цьому секторі склав 564 мільярди євро, а безпосередньо працювало майже 780 000 людей. Крім того, у галузі постачання працює майже 280 000 працівників. Це означає: понад мільйон людей у Німеччині – майже кожен 40 працевлаштований – працює в автомобільній промисловості! Економіст, професор Вероніка Грімм (52 роки) «Важко кількісно оцінити шкоду, завдану поточною політикою» попереджає, що ми втрачаємо промисловість на користь таких країн, як Китай: «Шкоду від цієї політики важко оцінити. Багато хто відвернеться від Європи та розроблятиме та вироблятиме в інших країнах». Крім того, сьогодні все ще залишається під питанням, «чи можна взагалі досягти 15 мільйонів електромобілів і збільшення мобільності акумуляторів у великовантажному транспорті». Грімм покладається на функціонування ринку: «Замість цих постійних, суперечливих дискусій про конкретні технології, ми повинні зосередитися на ціноутворенні викидів. Це означає, що зрештою буде обрано найбільш економічно ефективний шлях». Це означає: конкуренція замість наказів із Брюсселя! Економіка сприяє розвитку нових технологічних варіантів, щоб продовжувати обслуговувати світові ринки як експортер: «Чи ми більше не хочемо відігравати тут роль і залишити територію іншим?» «На кону сотні тисяч робочих місць» Експерт з конструювання двигунів професор Томас Кох з Технологічного інституту Карлсруе (KIT) сказав BILD, що «ситуація жахлива, особливо серед німецьких постачальників». «На кону сотні тисяч робочих місць. Лише короткострокові зміни захищають багато компаній від банкрутства, продажу китайським компаніям або інвесторам». Кох попереджає: іншим галузям промисловості також загрожує катастрофа через припинення роботи двигуна внутрішнього згоряння! «Кінець технологій також зробить виробництво двигунів для вантажівок, тракторів і комбайнів, будівельної техніки та сільськогосподарської продукції нерентабельним у Німеччині через тісну промислову інтеграцію — у майбутньому вони будуть надходити повністю з Китаю».
×
×
  • Створити...