Перейти до змісту

Moskit

Друг форуму
  • Постів

    2 377
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Moskit

  1. з 1 вересня 1939 року до 10 травня 1940 року, як пише GPT: Станом на 10 травня 1940 року внаслідок наступу Німеччини були окуповані Данія, Норвегія, Нідерланди, Люксембург і Бельгія, а також частково Франція. Цього дня розпочалося вторгнення в Нідерланди, Бельгію та Люксембург, а Норвегія та Данія вже були захоплені раніше того ж року. чи це не рахується? зрозумів: якби не хворів Чемберлен - не було б Аушвіцу. Та й 9 місяців війни до того - так, дрібничка (сарказм, якщо що)
  2. "Я привіз вам мир" /Невілл Чемберлен, прем'єр-міністр Британії, 30 вересня 1938 року Друга світова війна офіційно почалася 1 вересня 1939 року, менше, ніж за рік П.С. як там у класика, що мешкав у Київі на Андріївському узвозі? - "Аннушка разлила масло"
  3. виключно "думки вголос": - можно "втекти від війни далеко" - до США, Ізраїлю, ЄС, Азії; - можна "повернутися з війни" живим і неушкодженим - у відпустку; - і закінчити життєвий шлях від руки неадеквата або терориста, як у першому прикладі, або у ДТП, як у другому( П.С. живіть тут і зараз, альтернативні варіати "а якби я..." - слабенький варіант психоаналізу. Ніхто не знає, якби було насправді після "а якби я..." П.П.С. кожний несе свій хрест
  4. двох підозрюваних у вбивстві Кірка відпустили. подія відбулася якраз в переддень 11.09, через 24 роки після атаки на башти-близнюки. 24 - це два дванадцятирічні цикли (нумерологи краще за мене обгрунтують цей термін). Внутрішніх ворогів Америки продовжують шукати
  5. підозрюваного в стрілянині із сусіднього будинку затримали. Білий, середнього (?), ближче до старшого, віку. Мабуть викладач університету, де був мітинг, мабуть демократ. А може реінкарнація Лі Харві Освальда
  6. тільки сьогодні Донні погодився з тим, що вбивця українки Ірини Заруцької в Північній Кароліні заслуговує на смертну кару і в цьому теж винні демократи
  7. у США застрелили Чарлі Кірка - активного протрампівськго активіста. Відео інциденту, в т.ч. з відстані декількох метрів, - більш, ніж достатньо. Донні нічого тепер не стримує "навести вдома порядок". І відмежуватися від інших проблем світу Ще одна громадянська війна в штатах стає не настільки фантастикою, скільки перспективою
  8. Moskit

    Forex Today

    Декілька хвилин тому Ізраїль атакував у Катарі лідерів ХАМАСу. Трамп, кажуть, був у курсі та санкціонував акцію Катар, напевно, теж був у курсі, ХАМАС - ні https://www.bild.de/politik/berichte-israel-attackiert-hamas-chefs-explosionen-in-katar-68c0270d15695f601015526b
  9. було таке 2 липня - 1.181, а от долар був (див.графіки) курс долара пішов (точніше опустили трохи) донизу, інакше євро за гривню міг "обійняти" 50 гривень. Ми імпортуємо багато життєвонеобхідного саме за євро, який імпортери купують за гривню. Ось така математика НБУ крім того, НБУ вже не раз показав своїми діями, що може скорегувати курс на МБ як для продажу, так і купівлі валюти "на замовлення" imho
  10. як неодноразово писав шановний @Mozart - це спроба НБУ не допустити здорожчання євро на міжбанку і допомогти євроімпортерам а євро на зараз 1.177(
  11. зранку писали про збій у П24, який оперативно ліквідували. Можливо з ним пов'язані Ваші цифри на зараз:
  12. "Посланню" без малого - два століття, але враження, що написане вчора
  13. якщо я правильно зрозумів, то у "Фламінго" два двигуна - стартовий (відокремлюється після набору висоти) і маршевий https://zn.ua/ukr/war/flaminho-vid-firepoint-ekskljuzivni-video-viprobuvan-ta-bojovikh-zapuskiv-krilatoji-raketi.html
  14. на зараз в мене вільної гривні немає, навіть "гривнедефіцит". Нинішні курси imho біля дна. Якби у мене була необхідність брати валюту - брав би. Копійки вгадувати так собі
  15. нічого не можу сказати напевно, але думаю, що у мадам Рожкової портфель заощаджень і інвестицій досить різноманітний) навіть можливість "потримати певний час в руках півтора мільярда, а потім - "тихенько піти в ліс" (с) - теж подарунок imho
  16. як варіант - подарунок від шефа перед звільненням) https://www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya/katerinu-rozhkovu-zvilnili-z-nbu-vona-vinna-ukraini-1-5-mlrd-griven.htm
  17. завзятим хмари на небі - не завада))) П.С. майже на "дев'яту годину")
  18. традиційне вечірнє (за Кивським часом) п"ятничне шоу від найкращого президента всіх часів і галактик: "Трамп звільнив комісара зі статистики праці після того, як..." https://www.cnbc.com/2025/08/01/trump-erika-mcentarfer-jobs-report-fired.html куди євро рушить в понеділок зранку - не знає навіть сам євро))) геп може бути як в один, так і інший бік. imho
  19. напевно це: США завдали ударів по мережі торгівлі нафтою в Ірані в рамках масштабних санкційних репресій https://www.bloomberg.com/news/articles/2025-07-30/us-hits-iran-oil-trading-network-in-sanctions-crackdown
  20. звичайно) коли більшість не захоче переходити по 1.12-1.14 у євро, чекаючи на 1.08-1.10 але це - вже у наступній серії
  21. не встиг виправити попередній пост( щодо 15% мита: дійсно це американське мито (за взаємомною домовленістю). Підвів поспіх у перекладі але і картинка щодо домовленостей - "вогінь")
  22. так і ЄС вводить аналогічний 15% податок) купівля енергоносіїв - напевно так, непогано, якщо норвежських не вистачить щодо 600 ярдів інвестицій... гроші - великі, час інвестування - тривалий. А далі, як у Насреддіна: "або падишах помре, або віслюк здохне" П.С. притомні лідери країн G20, БРІКС та інших союзів вже зрозуміли, що і як треба говорити Трампу))) П.П.С. початок вересня буде дуууже цікавим: спочатку "снова третьє сєнтября" і разом з тим виходять з відпустки американські "депутати", а "справа Епштейна" нікуди не ділася. щоб не вийшло як у класика: "я тебе породив, я тебе і ..." imho
×
×
  • Створити...