-
Постів
2 377 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент Moskit
-
один з варіантів "стримування через перемовини" - фільм "Будинок з динаміту": ttps://www.netflix.com/ua/title/81744537 П.С. пишуть, що професійні військові були невдоволені фільмом. Нехай краще фільмом, ніж можливою реалізацією задумів
-
виключно imho - курс гривні до долара буде визначати виключно НБУ (із урахуванням даних фундаментельного, технічного аналізів та конкретних побажань окремих "недоторканних"); - не заперечую саму цифру 1.18, як таку. Але є сумніви, що вона буде швидко (впродовж місяця) П.С. 30 січня частково вийшов з євро по 1.178, чекаю
-
допис стосувався вчорашньго дня, і на момент як Ви його написали, @Lasvegas вже 4 хвилини, як поінформував громадськість про новий діапазон) але це було вчора думаю, росте долар тут навіть не буду Вас переконувати в зворотньому) Вважаєте так - нехай. Головне, щоби імпортери були такої ж думки і не адаптовували свої ціни до нових реалій
-
думаю, у Вас досить високий рівень фізичної підготовки
-
в той момент, коли Ви писали, НБУ відкрив новий діапазон по євро - "Грушевський"
-
Андрію Григоровичу, вибачте! Не впізнав, каюсь З прийдешнім Новим Роком! Гарних і тихих нам всім Свят! П.С. зробіть подарунок до Свят спільноті; скажіть курс "тридцять сім з копійками" це точно вже історія чи слід чекати повторення 2019 року?) П.П.С. який діапазон на наступний рік прогнозуєте?
-
R.I.P., Chris(
- 9 508 відповідей
-
- 6
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
не зовсім зрозумів, який ще можливий варіант? не враховувати форекс і кожна пара долар/гривня та євро/гривня живуть своїм життям? розтлумачте, якщо не важко
-
ця після вперше прозвучала в пам'ять про Назарія Яремчука у 1995 році. Автор слів - Степан Галябарда; виконавець і автор музики - Степан Гіга спочивай з Богом!
- 9 508 відповідей
-
- 6
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
готовий працювати офіс-менеджером замість Єрмака?)
-
RIP, ADAM(
- 9 508 відповідей
-
- 2
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
в продовження фрази "что-то порешают": до кінця 2025 року нічого "не порешают" , НІЧОГО. Додік черговий раз наступив на граблі. Що тут скажеш? мабуть "твердолобий"
-
при всій повазі до Ваших дописів, але imho "что-то порешают" у виконанні Додіка та інших ментальнохворих дійових осіб нагадує старий анекдот про прапорщика, що зупиняв потяг (на прохання милої пасажирки, що спізнилася): "Поезд: стой! Раз! Два!" хотелки "перших осіб" це одно, реалізація "на землі" - зовсім інше. Вони не знають, як реально вийти з цього, і як реально контролювати дотримання хоч якихось домовленностей на лінії декілька тисяч кілометрів. Тому і імітують бурхливу бездіяльність. а курс... якийсь тай буде. П.С. особисто в 50 гривень до кінця цього року не вірю. Не азартний, але один "франклін" поставлю)
-
imho це речення, як і весь допис, адресований "пересічному" із "однією пачкою", а можливо неповною)
-
як вчора було)))
- 9 508 відповідей
-
- 3
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
насамперед Вам подяка за те, що проілюстрували свої дії та думки/прогнози! наскільки ці дії будуть продуктивними - побачими, дай Бог нам всім дожити ці два "з хвостом" роки) але лишилося питання: що у Вашому розумінні "девал"? це скільки? 49? 52? 61?
-
впізнали хто це? якщо ні, тоді дивіться та слухайте це "темненька" з АВВА - Анна-Фріда, їй сьогодні 80!
- 9 508 відповідей
-
- 6
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
я в курсі) але гіпс медичний має бути білий, спочатку. Білий і маркий
-
Бог з ним, акцентом! які білосніжні гіпсові пов'язки у крокуючих по болоту! П.С. по секрету напишу (не кажіть тільки нікому): ніхто гіпсові пов'язки зараз, особливо у польових умовах, накладати не буде. Чому - не скажу; не хочу "спілбергам" допомогати)
-
чому Ви так вирішили? Вам так сказали? а, можливо, саме Ви, говорите правду? П.С. згадалося П.С. народжені до появи серіалу (1986) нехай не напружуються з відповіддю: все рівно не зрозуміють - це була зовсім інша епоха)))
-
"інструменталка" з 80/90-х, приємні спогади Frank Milles - Transitions (1985)
- 9 508 відповідей
-
- 3
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
в Харкові - вимушено, а там - загравання перед плебсом (перед виборами). Та й співвідношення по населенню було 20/1, не на користь Харкова. Але, нехай спробують)
-
цікаво буде поспостерігати за експериментом в окремому місті "великого яблука". Для початку муніципальний транспорт - безкоштовний (чи весь не знаю)
