-
Постів
2 377 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент Moskit
-
минуло майже вісім років. Політика "пряника" виявилася провальною. Час братися за кнута? Вчора-сьогодні в Німеччині приймають на найвищому рівні екстерориста, нинішнього тимчасового (?) керівника Сирії Ахмеда аль-Шараа. В чому тут гешефт для учасників зустрічі АаШ і Мерца? Відповідь: люди, біженці із Сирії, які є значним економічним тягарем для Німеччини і бажаним "профітом" для нової сирійської влади. Попередня домовленість: за три роки у Сирію мають повернутися близько мільйона осіб. https://www.bild.de/politik/syrien-machthaber-in-berlin-merz-80-prozent-der-fluechtlinge-sollen-zurueck-69ca3f04b33459bf52774264 П.С. За умови успішної репатріації сирійців, буде створено світовий прецедент повернення великої кількості біженців до своїх країн. Такі дії Мерца значно послаблять позиції"правих" конкурентів (AfD перш за все) imho
-
точно, читає) в роки моєї юності це вважалося накращим способом підготуватися до екзамену навіть допомогало, деколи)
-
чому ні? до того як Додік "керує" тарифами і цінами на різні "смаколики" народ вже потроху звик, навіть почав заробляти на "гойдалках" разом із трампонятами) а те, що після "перемовин з Іраном", за які Іран нічого не знає, припинять бойові дії на п'ять (не три чи сім) днів пояснюється дуже просто: через 5 днів буде П'ЯТНИЦЯ - день Додіка, коли під закінчення біржевого тижня можна намутити трохи грошей за вихідні і понеділок)
-
все так, от тільки Іран заперечив заяви президента США Дональда Трампа про те, що між Тегераном і Вашингтоном тривають переговори. За повідомленнями інформаційних агентств Fars і Tasnim, близьких до впливової Корпусу вартових ісламської революції Ірану, прямих контактів з Трампом немає, навіть через посередників.
-
вже почалося якщо хтось ще не заправив авто "під зав'язку" - саме час
-
ще не згадувався такий фактор враження як ЕМІ, який виведе з ладу всю електронна інфраструктура мегаполісу, що працювала в момент підриву ЯБ але це вже буде турбота тих, хто вижив
-
Додік вже назвав це рішення "ганьбою", а може психанути і на вихідних почати "маленьку переможну" війну з Іраном от тоді всі "політають")
-
може причина в цьому? https://www.bloomberg.com/news/articles/2026-02-20/trump-s-tariffs-ruled-illegal-by-supreme-court-what-are-his-options-now?srnd=homepage-europe
-
фізичний євро "на зараз" є тільки 1.186 - не цікаво для спекуляцій де знайти по форексу?
-
Саме вони стали першими жертвами підозрюваного, який розстріляв їх авто впритул - одного вбивши, а іншого поранивши Джерело: https://censor.net/ua/n3598038 Коли спецпризначенці, реагуючи на постріли, прибули на місце злочину, він із засідки розстріляв поліцейських. Джерело: https://censor.net/ua/n3598038
-
подробиць не знаю, але як варіант - всі були в автомобілі, тільки під'їхали до місця
-
в тому числі і на базарах: без таблички, але з "пресом гривні" у кулаці) під'їхало авто і через віконце "свій валютчик" обмінює 100-500-1000 доларів/євро "на хлібчик щоденний". Ось такий аналог Мак-драйву) інші способи валютообміну, описані вище також доступні . Але залишилася категорія народу, що ностальгує за 90-и
- 142 відповіді
-
- 4
-
-
-
- обмен валют
- безопасность
- (і ще 10 )
-
за 30-40 років пам'ять стирає дрібні деталі минулого - так влаштований людський мозок. Тому і здається, що "нічого страшного". Дисбат, як наказання для одних, і госпіталь (в кращому випадку) для інших, а не могила - це і є результат "дєдовщіни". Мій знайомив, однолітка, не витримав попередніх 1.5 року служби і після отримання зброї для несення служби в наряді "провів виховну бесіду" зі своїми кривдниками в казармі: 3 трупа і декілька поранених (в т.ч. непричетних). І було це у 88-у, в Хмельницькій області, в зразковому ПрикВо, не на Дальному Сході чи Туркменистані. А в окремих родах військ чи гарнізонах було і таке неформальне поняття як "зємлячество"( Так що, поняття "перегібу" - дуууже відносне.
-
за заявками численних прихильників Додіка звучать ця композиція на згадку про чергові митні побори проти Європи, які в черговий раз відмінили))) П.С. хоча Додік ще не лягає спати і до ранку далеко, може і передумає в черговий раз)
-
про документи це зрозуміло, але довідка про зарплату 8000 гривень навряд чи задовільнить фінмон) тому і питав в платному розділі є топік присвячений фінмону, задав там питання і щодо банків-партнерів (чи обмінюються інформацією про клієнтський рух грошей ближче до 400 тис в кожному), і чи враховуються у щомісячні 400 тис внесення-зняття на власний рахунок валюти. Відповіді не було.
- 869 відповідей
-
- 2
-
-
- сбережения
- хранение
- (і ще 19 )
-
якщо це не велика таємниця, розтлумачте, будь ласка "якщо все чисто"
- 869 відповідей
-
- сбережения
- хранение
- (і ще 19 )
-
між цими роками треба вставити 2019-й. Багатьом (і мені також) зламали сезонність, створили "потужне" враження, що валюта нікому і задарма не потрібна дивитися на курс треба починаючи з 91-го року. А також порівнювати його в кожний період із цінами на квартири, землю, будматеріали і відсотками на депо))) Так буде об'єктивніше куди підем та як швидко? не берусь вгадувати, Андрій Григорович може і сам до кінця не знає, буде діяти ситуативно. Гроші все рівно не державні, а позичено-подаровані
- 869 відповідей
-
- 7
-
-
-
- сбережения
- хранение
- (і ще 19 )
-
imho середньостатистичний пенсіонер, якому у 2018 році виповнилося 60 років у 1991 році був 26-ти річним молодиком, коли заощадження його родичів, а можливо і його також за декілька ночей перетворилися майже в ніщо. Днями якраз 34-а "річниця" цього масштабного пограбування народу https://uk.wikipedia.org/wiki/Грошова_реформа_в_СРСР_1991_року#:~:text=Грошова реформа в СРСР 1991 року (також,за рахунком й останньою в історії СРСР. Тому недовіра до держави у багатьох закладена на генетичному рівні, як і до державних фінансових інструментів. Та й часу після кризи 2008 року пройшло тоді небагато, і люди реально могли порахувати профіт від простого доларового "матрацу" (навіть без валютного депозиту). Пенсіонер все життя відкладав по 50-100 доларів на місяць. Чи не так?) Але це вже тема іншого топіку; прохання модератора не сприймати за флуд
- 869 відповідей
-
- 13
-
-
-
- сбережения
- хранение
- (і ще 19 )
-
штормити буде, але і долар після успіху у ВенесуелІ може піти донизу. Підстави: європарламент не буде голосувати 26 січня за нульові мита для товарів із США після чергового самодурства Додіка щодо Гренландії та додаткових 10% мита для Європи. До того ж трампівська непідтримка протестів в Ірані та курдів у Сирії (днями) вказують на те, що союзник з нього - ніякий, і слово його - порожнє.
-
отак коротенько Ви переказали зміст фільму) окрім "іскандерів", фільм не про них П.С. сам фільм, напевно, на трієчку. Але якщо знімають і показують - є запит, мабуть
-
досиль розлога відповідь, дякую! з деякими моментами згідний, інші - досить категоричні, як на мене) якщо продовжимо дискусію на тему законності валютообміну та конкретної мережі, то @Хасан, скоріше за все просто видалить, оскільки це не тема топіку. Буде шкода пальців, що набирали багато тексту)
- 142 відповіді
-
- обмен валют
- безопасность
- (і ще 10 )
-
- клієнт або, як Ви зазначили, "всі ми тут трохи спекулянти" не має можливості реально перевірити легальність діяльності пункту обміну. Ксерокопії дозволів - так собі аргумент). Стосовно "Х-сhenge", так там і вивіски великі/кольорові, і дозволи начебто правильні. Звідки клієнт знає, що обмінка поза законом? - є у нашому місті "намолене" місце операторів валютного ринку, що працюють під відкритим небом без жодних ліцензій. Вже більше тридцяти років; місця у спадок передаються). Так звідти до управління СБУ - сто метрів по прямій. І нічого, всіх все влаштовує)
- 142 відповіді
-
- 2
-
-
- обмен валют
- безопасность
- (і ще 10 )
-
виявляється, НБУ майже два місяці тому заборонив діяльність двох мереж. А вони працюють і далі) https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-zaboroniv-tov-fk-obmin24-ta-tov-fk-iks-chendj-nadannya-finansovih-poslug-cherez-internet-servisi-ta-brendovani-viddilennya-obmin24-ta-x-change https://spilno.org/news/nbu-zablokuvav-diyalnist-obmin24-ta-x-change-robota-bez-litsenzii-i-obkhid-valyutnoho-rehulyuvannya а "ксіви" були БЕБівські; начальник там новий https://spilno.org/news/nbu-zablokuvav-diyalnist-obmin24-ta-x-change-robota-bez-litsenzii-i-obkhid-valyutnoho-rehulyuvannya
- 142 відповіді
-
- 6
-
-
- обмен валют
- безопасность
- (і ще 10 )
-
часом не "Х-.." потрапив під роздачу? вчора також прочекав на дворі хвилин 30 разом з іншими клієнтами та менеджеркою. Всередині співробітники писали якесь величеньке пояснення. Але здоровенних хлопців у чорному клієнти не цікавили)
- 142 відповіді
-
- 2
-
-
- обмен валют
- безопасность
- (і ще 10 )
