Перейти к публикации

dorotello

+Подписчик
 • Публикации

  117
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

182 Душка

О dorotello

 • Звание
  Advanced Member
 • День рождения 06.09.1979

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Галичина

Посетители профиля

2 704 просмотра профиля
 1. Приват-вклади, картки - все це добре, але на систематичній основі користуватися якось "стрьомно" - під фін.моніторинг легко попасти... ІМХО Хотілось би більш "вишукані" способи почути від формучан))
 2. dorotello

  Кассовые аппараты - единщикам?!

  А якщо на різних підприємців? Той, що приймає готівку переказує за дорученням іншому підприємцю. Перший не торгує товарами з Рро?
 3. dorotello

  Кассовые аппараты - единщикам?!

  А чи хтось розглядав варіант договору доручення. Наприклад такого змісту: Договір доручення від _____________________2017 р. ________________________________ надалі - ДОВІРИТЕЛЬ, з однієї сторони та ______________________________, надалі – ПОВІРЕНИЙ, з другої сторони, керуючись гл.68 ЦКУ уклали даний договір про наступне: 1. ПОВІРЕНИЙ зобов’язується від імені та за рахунок ДОВІРИТЕЛЯ здійснити оплату через касу банку чи ПТКС грошових коштів, які підлягають оплаті ДОВІРИТЕЛЕМ згідно рахунку (накладної) № ______________________ у сумі_____________________________________ грн. 2. ПОВІРЕНИЙ підтверджує отримання від ДОВІРИТЕЛЯ грошової суми, вказаної в п.1 цього Договору. 3. ДОВІРИТЕЛЬ несе відповідальність за справжність переданих ПОВІРЕНОМУ на виконання даного Договору грошових коштів. 4. ПОВІРЕНИЙ не отримує плату за виконання даного Договору. 5. Договір вважається виконаним в момент сплати ПОВІРЕНИМ загальної суми згідно п.1. 6. Сторони домовились, що виконання ПОВІРЕНИМ доручення ДОВІРИТЕЛЯ здійснюється на підставі даного договору без оформлення та видачі ДОВІРИТЕЛЕМ довіреності. ДОВІРИТЕЛЬ_________ ПОВІРЕНИЙ_____________ Чи можна таким чином уникнути РРО?
 4. dorotello

  Прогноз курса доллара к гривне

  Інсайду немає ні в кого, забудьте цю конспірологію - курс залежить від багатьох факторів одночасно. Найбільш точно це описав форумчанин Gerasim....Оскільки: 1) Валютчики бачать максимум 1-2 дні - в межах своїх клієнтів та колег; найбільш спритні з них - просто вгадують напрям подальшого руху курсу і працюють в цьому напрямі; 2) НБУ - бачить тільки заявки на міжбанку, дії уряду та стан залишків у банківській системі, але взагалі не бачить - що твориться на чорному ринку; 3) тех.аналіз - для національних умов - це "палець в небо" (інколи навіть сходиться), це більше психологія в ручному управлінні, ніж техніка. 4) політики та інші "голови, що говорять", які постійно озвучують якісь цифри в ЗМІ - просто зомбовальщики....для людей, які ведуться на це... 5) фундаментальні фактори - найбільш близько можуть описати тенденції - але це уже не інсайд.....це період мінімум в пів року чи рік..... Тому більшість "експертів", які озвучують цифру - керуються або своїми "хотєлками" або інтуїцією, яка може навіть давати правильні цифри....Але все це підтведжується тільки опісля.....
 5. dorotello

  Прогноз курса доллара к гривне

  Усі Усі чекають корекції. Прогнози гігантів та просто - відрізняються тільки в даті її настання.... Але усі забули "золоте правило" українського вал.ринку. Відкат буде - тоді, коли його вже ніхто не буде чекати ))))))))))))) Так що швидше за все - на наст. тижні - я пас....
 6. dorotello

  Налоговая реформа. Новые схемы.

  мінімум - від мінімальної ЗП. Максимум - 17разовий прожитковий мінімум. Стаття 8. Установити у 2016 році мінімальну заробітну плату: у місячному розмірі: з 1 січня - 1378 гривень, з 1 травня - 1450 гривень, з 1 грудня - 1550 гривень; у погодинному розмірі: з 1 січня - 8,29 гривні, з 1 травня - 8,69 гривні, з 1 грудня - 9,29 гривні.
 7. dorotello

  Налоговая реформа. Новые схемы.

  минулого року було на рік)) не думаю, що цього року серед ночі щось нове придумали))
 8. dorotello

  Налоговая реформа. Новые схемы.

  по логике есв - теперь для всех одинаковий. 22%
 9. dorotello

  Налоговая реформа. Новые схемы.

  так порядок перевірки так і не затвердили хоча дякую за поправку. треба бути "обєрєжнім". Особливо заслуговує на увагу - пункт про перевірку досягнення рівня на основі інформації: - про наявність та рух коштів на рахунках платника податків, отримана від банків, інших фінансових установ; http://sfs.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2015-rik/63903.html
 10. dorotello

  Налоговая реформа. Новые схемы.

  невелике уточнення)) - 1,5 млн.грн. - для 2 групи і 5 млн - для 3 групи. але хто ж їх досягне без касового апарату
 11. dorotello

  Налоговая реформа. Новые схемы.

  Вся ця "псевдореформа" впирається в касові апарати..... З їх введенням - торгівля на групі "В" - вмре...при середній націнці 20-30% Справді: якщо 2 млн. грн. - можна торгувати в межах 167 тис. грн. в міс. - тобто 30-40 тис. грн. (валового прибутку). - якщо оренда більше 10 тис. грн. в міс. - більше 2-х працівників при середній з/п 5 тис. грн. (і це без ЄСВ) - рекламі та деяких інших постійних витратах - то вигідність такого бізнесу зводиться до мінімальної зарплати найманого працівника.... Ось така виходить математика...
 12. dorotello

  Налоговая реформа. Новые схемы.

  "На палю" потрібно увесь "уряд камікадзе" відправляти - а не думати, коли звіти будете подавати? Чи Ви звіт про збиткову діяльність збираєтесь подавати?
 13. dorotello

  сможет ли ПРЕЗИДЕНТ быть слугой народа???

  казки на ніч - до хорошого сну, не більше...
 14. До речі, приватбанківські термінали дозволяють поповняти і Київстар без комісій, бо портмоне - вже теж бере комісію... Правда для цього бажано мати свою картку з можливістю поповнення без комісій )
×