-
Постів
1 522 -
Зареєстровано
-
Відвідування
-
Переможець днів
3
Весь контент Ирина_
-
Как давно?
-
Продолжу. Не лью сокаровский и индикатор не загорается. Могу фото панели прикрепить,там 70 с лишним моточасов,а на данный момент больше сотни. Уже и масло поменяла. Полет нормальный. 95-й нано не пробовала,возможно зря. Пользовалась тройкой известных брендов. Нареканий нет. На воге спрашивала про кременчугский,то сказали,что белорусский. Авиасам пользовалась в том числе. Но там ни кофе не выпить и ничего вообще кроме бензина. Не удобно. Ничего из предложенного выше не делала и даже фильтр воздушный не меняла до замены масла ,но благодарю за советы. Могу для чистоты эксперимента повторить с 95 сокар.) Для jovten Интересовалась на сто данной процедурой ,сказали, что вполне пригодно для диагностики датчика. Почему минус Аид за совет? Вы механик или автоэлектрик?
-
У меня бак 60. 1000 литров на пару месяцев. Над душой диллер стоит с талонами. Минус 1.5 от стеллы. Брать не брать?
-
А я не пользуюсь в основном авиас. Была в той стороне,решила прикупить. Сейчас офис недалеко,100 метров. Если не заморачиваться приложением от них на смарт,то мне не сложно. А в общем да,через смарт удобнее,с дивана. Но я редко ими пользуюсь (заправка авиас).
-
А не виртуальные? У меня нет их приложения и топливную оформлять не хотела. В прошлый январь прям на НПЗ в офисе,в Кременчуге,где у них наливочная,брала по описанной выше схеме.
-
Не карту. Про талоны топливные спросили вроде. Талоны можно без личного кабинета и оформления топливной карты.
-
Как думаете,в район 40 залетит? Иначе мне талоны не сильно интересно.
-
Офис авиас, выпишут счет и в банке оплата. На счет цены не уверена
-
У кого какие мысли по цене на стелле на полгода,если не стесняетесь. Думаю кременчугский,литров 1000 по талонам. Цена на 1.5 меньше стеллы на сегодня. Прямо сейчас
-
Пінчук та іноземці отримали половину всіх підрядів держкомпанії за шість років – з моменту, коли влада почала анонсувати збільшені плани по видобутку газу. https://nashigroshi.org/2022/01/18/khto-zarobyv-naybil-she-mil-iardiv-na-provali-vydobutku-hazu-ukrhazvydobuvannia/
- 5 930 відповідей
-
- 3
-
-
-
- энергетика
- уголь
- (і ще 11 )
-
Як зрозуміти, що це Омікрон? У МОЗ розповіли про найчастіші симптоми У хворих на Омікрон рідше, але все ж трапляється кашель (43,5%), хриплий голос (35,7%), озноб чи тремтіння (30%), лихоманка (29,4%), втрата/спотворення нюху та/або смаку (23,7%) тощо .https://www.bbc.com/ukrainian/news-60037677
- 8 473 відповіді
-
- 9 510 відповідей
-
- 2
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
SpaceX вивела на орбіту український супутник «Січ-2-30», хоча він застарів задовго до вильоту. У чому тоді суть? Запуск відбувся з бази на мисі Канаверал. На орбіту супутник вивела ракета-носій Falcon-9 у рамках місії Transporter-3. Окрім українського супутника, на борту були й інші апарати, точний перелік яких не розкривається. Запуск коштуватиме приблизно $50 млн, з них Україна заплатить близько $1,99 млн. Ракета здатна вивести на низькоорбітальну орбіту 22,8 тонни, на геостаціонарну – 8,3 тонни корисного вантажу. Скільки коштував сам апарат до кінця незрозуміло. На «Січ-2-30» та його попередника у космічній програмі 2013–2017 років запланували близько 203 млн грн, але її регулярно недофінансовували, пише AIN.UA. Виданню «Заборона» в космічному агентстві України повідомили, що супутник та інфраструктура обійшлися не менш ніж у 250 млн грн. Контекст Україна планувала створити угруповання супутників дистанційного зондування «Січ» ще у першій космічній програмі 1993–1997 років. Але за роки незалежності вивела на орбіту лише три апарати. Останній, «Січ-2», запустили в 2011 році завдяки ракетоносію «Дніпро-1» з бази в Оренбурзькій області. Його розробляло конструкторське бюро «Південне», а збирав «Південмаш» за участю російських підприємств. Апарат не виправдав надій — пропрацювавши трохи більше року, «Січ-2» перестав виходити на звʼязок через проблеми з елементом живлення, виготовленим у РФ. Що він встиг зробити? Основна функція Січ-2» – зйомка Землі. Для цього його обладнали камерою із просторовою роздільною здатністю 7,8 м/піксель та смугою захоплення 46,6 км. Також супутник ніс на борту комплекс наукової апаратури «Потенціал»: прилади для аналізу щільності частини, магнітометр, електричний зонд. «Січ-2-30» — точкова модифікація, а не принципово новий пристрій. «Неякісні компоненти замінили на якісні, доопрацювали програмне забезпечення», – розповідав BBC Костянтин Білоусов, головний конструктор КБ «Південне». Батарею поміняли на ту, що виробляється у Франції, частину компонентів придбали в ЄС та Кореї, уточнює AIN.UA. А ось оптичні характеристики він успадкував від попередника, але знімати буде краще через нижчу орбіту. «Січ-2-30» виведуть на висоту близько 525 км проти 700 км. Відповідно, скоротиться і смуга захвату – до 36,5 км. Фото планують використовувати для картографії, сільського господарства, запобігання надзвичайним ситуаціям та стихійним лихам, а також з метою оборони. Перші кадри Україна має отримати вже за кілька годин після виведення апарату на орбіту. Чи дозволить «Січ-2-30», наприклад, оперативно розглянути переміщення російських військ біля кордону України? Головною перешкодою тут може послужити низька темпоральна роздільна здатність — швидкість оновлення знімків — яке у «Січ-2-3» досягає 3-4 діб. «Січ-2-30» був замислений частково як іміджевий проєкт — його хотіли запустити до 30-річчя незалежності, частково — як тренування. «Запуски вітчизняних супутників мають стати регулярними, а не поодиноким явищем», – говорив про проєкт міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський. На майбутнє у «Південного» готова сучасніша платформа, «Січ-2М», який зможе знімати з точністю до 2 метрів. Усього ж у проєкті космічної програми заплановано витратити 3,94 млрд гривень на ще сім супутників, які виводитимуть до 2025 року. Цей документ парламент не може ухвалити з осені 2021 року.
- 4 323 відповіді
-
- 6
-
-
-
-
-
- с/х
- сельское хозяйство
- (і ще 4 )
-
Цены на электроэнергию во Франции и Германии подскочили после того, как Electricite de France SA пересмотрела в сторону понижения прогноз производства своего атомного парка, который жизненно важен для поддержания энергобаланса в Европе. https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-01-14/german-feb-power-jumps-22-as-edf-cuts-nuclear-output-forecast
-
- 9 510 відповідей
-
- 4
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 510 відповідей
-
- 6
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
Субъективные ощущения... Чтобы иметь объективные нужно измерять давление три раза в день и мерять температуру утром и вечером. Для начала хотя бы
- 8 473 відповіді
-
- 5
-
-
https://ua.korrespondent.net/business/economics/4435727-yak-kryza-u-kazakhstani-mozhe-vplynuty-na-svitovyi-enerhetychnyi-rynok
-
За зверненнями споживачів НКРЕКП перевірить 13 обленерго https://www.nerc.gov.ua/news/za-zvernennyami-spozhivachiv-nkrekp-perevirit-13-oblenergo НКРЕКП перевірила ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» https://www.nerc.gov.ua/news/nkrekp-perevirila-prat-dtek-kiyivski-regionalni-elektromerezhi
- 5 930 відповідей
-
- 2
-
-
- энергетика
- уголь
- (і ще 11 )
-
- 9 510 відповідей
-
- 5
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
-
Если говорить о мобильных аэс с реакторами малой мощности,то Академик Ломоносов. И был и есть,в 2019 году Ростехнадзор дал разрешение на эксплуатацию. Не помню до какого года.
- 5 930 відповідей
-
- 1
-
-
- энергетика
- уголь
- (і ще 11 )
-
NuScale нет
- 5 930 відповідей
-
- энергетика
- уголь
- (і ще 11 )
-
В 2020-ом году NuScale ммр получил одобрение от NRC. Какие проблемы? Память не изменяет. Какие-то договоренности называются : поддержка по вопросам инженерные исследования и проектирование,тех.анализ,технико-экономическое обоснование и тд. Экспертиза технологии ммр. И в чем конкретно Вы меня дополнили?
- 5 930 відповідей
-
- 1
-
-
- энергетика
- уголь
- (і ще 11 )
