Перейти до вмісту
strashko08

Подводные камни в оформлении субсидии на коммунальные услуги.

Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, abcd сказал:

         На 9 июня соцзахист еще не определился с формами заявлений,просят подойти с июля.  Если решили получать через Приват - то у него есть карта КДВ Социальная + к ней в отделении надо попросить распечатать Заявление о  зачислении соц выплат на ваш счет. Именно Заявление,а не бумажку с реквизитами карты!

Спасибо большое! Це у будь-якому місті? Чи краще вже зробити цю картку, взяти заяву та з ними звертатися до соцзахисту?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Kometa сказал:

Доповісти треба протягом місяца від дня купівлі-продажу (про зміну місця реєстрації - від дня продажу, про купівлю - від дня купівлі).

Що значить доповісти? У який спосіб і кому? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Kometa сказал:

Спасибо большое! Це у будь-якому місті? Чи краще вже зробити цю картку, взяти заяву та з ними звертатися до соцзахисту?

 Да,скорее всего. Я узнавал у себя в Днепре. Не особо торопясь оформите все в Привате - 10 мин. максимум все оформление. А потом  в в соцзахист.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Іван88 сказал:

Що значить доповісти? У який спосіб і кому? 

Треба довідку про реєстрацію, копію договіру купівлі-продажу, за яким ви продали житло. Це я пишу, знаючи, що при працевлаштуванні треба довідку з місця роботи з указанням ідентифікаційного коду.

Привезти до соцзахисту. Вони повинні припинити виплату субсидії за попередньою адресою. А потім через рік після купівлі житла подавати заяву на субсідію за новою адресою.

Змінено користувачем Kometa
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Kometa сказал:

Треба довідку про реєстрацію, копію договіру купівлі-продажу, за яким ви продали житло. Це я пишу, знаючи, що при працевлаштуванні треба довідку з місця роботи з указанням ідентифікаційного коду.

Привезти до соцзахисту. Вони повинні припинити виплату субсидії за попередньою адресою. А потім через рік після купівлі житла подавати заяву на субсідію за новою адресою.

Дякую. Це точна інформація чи можливо ще хтось щось скаже?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Просто от що я прочитав 

1. Продаж квартири або будинку не входить в перелік критеріїв, які позбавляють права на отримання субсидії.

Більш того, про факт продажу квартири громадяни не зобов'язані інформувати органи соцзахисту. У той же час, дохід від продажу квартири повинен бути задекларованим у наступному році. Він буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії на наступний період. 

 

Тож хотілося дізнатися детально.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Іван88 сказал:

Просто от що я прочитав 

1. Продаж квартири або будинку не входить в перелік критеріїв, які позбавляють права на отримання субсидії.

Більш того, про факт продажу квартири громадяни не зобов'язані інформувати органи соцзахисту. У той же час, дохід від продажу квартири повинен бути задекларованим у наступному році. Він буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії на наступний період. 

 

Тож хотілося дізнатися детально.

Він продає і виписується, я так зрозуміла. Інакше хто купуватиме? Якщо він виписався, то змінився склад сім'ї. А про це треба повідомляти у місячний термін. Він може подати на субсідію по місту нової реєстрації. Але після річного терміну по придбанні товару вартістю понад 50000 грн. тобто, він може зареєструватися будь-де, там отримати субсидію, але у місячний термін сповістити про придбання вартістю 50000 грн. Я так розумію.

Щодо доходів, ваша правда. Зміна місця роботи у 2016 вказується приоформленні субсидії у 2017му році. Про це не треба доповідати одразу. А ось про склад сім'ї треба. 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Іван88 сказал:

Просто от що я прочитав 

1. Продаж квартири або будинку не входить в перелік критеріїв, які позбавляють права на отримання субсидії.

Більш того, про факт продажу квартири громадяни не зобов'язані інформувати органи соцзахисту. У той же час, дохід від продажу квартири повинен бути задекларованим у наступному році. Він буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії на наступний період. 

 

Тож хотілося дізнатися детально.

Вы прочитали правильно, но там идёт речь только про продажу, а Вы спрашиваете и про продажу и про покупку квартиры, Вам Kometa всё правильно написал, если квартира которую купили стоит больше чем 50 тыс грн, то субсидию, человек который потратил 50 тыс грн ( или больше ) за один раз, можете начать получать, через год от момента покупки.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

п.с. я не юрист, но кроме продажи и купли квартиры, есть ещё:  обмен, дарения.

Но как эти способы " получить" квартиру - влияют на субсидию, я не знаю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это все теория. На практике читал, что пенсионерка продала  трешку и купила двушку. Подала заявление на субсидию и получила ее. Но ее заявку рассматривала комиссия, которая решила, что можно дать субсидию. Пенсионерка аргументировала тем, что ей тяжело платить за трешку и она таким образом уменьшила жилплощадь.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×