Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Мариупольский меткомбинат им. Ильича увеличил производство металлопроката на 22,1%

Мариупольский металлургический комбинат им. Ильича (ММКИ, Донецкая обл.), входящий в группу «Метинвест», в январе-мае текущего года увеличил выпуск общего проката, по оперативным данным, на 22,1% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года - до 1,65 миллиона тонн.

Как сообщили агентству «Интерфакс-Украина» на предприятии, производство стали за этот период возросло на 12,3% - до 1,75 миллиона тонн, чугуна – на 8,6%, до 1,96 миллиона тонн, агломерата – 17,1%, до 5,71 миллиона тонн.

 

 

  • Дякую 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Президент дав старт масштабному залісненню України

Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна-30. Екологія» підписав Указ «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». 

Документ з 2021 року започатковує на всеукраїнському рівні ініціативу масштабного заліснення України – «Зелена країна».

Володимир Зеленський: «Україна розпочинає проєкт «Зелена Країна». Ми поставили перед собою амбітну, але я переконаний, досяжну мету: за найближчі 10 років плануємо збільшити площі лісів на 1 000 000 гектарів. У рамках цієї задачі за найближчі 3 роки ми посадимо 1 мільярд дерев».

За словами Романа Абрамовського, ліс був і залишається нашим головним головним союзником у боротьбі з кліматичними змінами. Лише значно збільшивши площі заліснення, ми зможемо збільшити абсорбцію СО2. Тому Найближчі 10 років, я би назвав роками збереження та відтворення лісів в Україні»

Півстоліття лісова галузь не зазнавала жодного реформування. За цей час Україна набула незалежності, у нас змінилося 6 Президентів та 9 скликань народних депутатів. Однак до цього моменту у жодного з них не доходили руки до реформування лісової галузі. 

Президент України під час виступу акцентував на важливості ліквідації «сірого» ринку деревини, який існував десятки років. 

“Український ліс, більше не повинен бути “темним лісом”. Саме тому ми запроваджуємо нові правила продажу деревини. Онлайн, прозоро, зрозуміло і головне без жодних корупційних ризиків - саме так має реалізуватися 100% необробленої деревини в Україні. Це вже принесло свої результати - лише за 1 квартал цього року плюс 1 мільярд доходів державних лісгоспів”, - зауважив Володимир Зеленський.

Національна ініціатива «Зелена країна» передбачає:

  • збереження та відтворення лісів, у тому числі самосійних;
  • збільшення площі лісів;
  • стимулювання лісорозведення;
  • збереження та відновлення природних екосистем;
  • удосконалення системи управління державними лісогосподарськими підприємствами;
  • залучення школярів, студентів та громадські організації до лісорозведення, збереження та відновлення лісів.
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, stan100 сказал:

Ну на сегодня как я понимаю уже посадили 2 000 000 деревьев?

Что бы посадить 2млн деревьев, нужно сначала посадить и вырастить 2,5млн саженцев, на что уйдет несколько лет.

Змінено користувачем Садовник_
  • Лайк 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Садовник_ сказал:

Что бы посадить 2млн деревьев, нужно сначала посадить и вырастить 2,5млн саженцев, на что уйдет несколько лет.

или скупить по всему миру. Иначе я правда не понимаю где взять такое количество.. Но даже если будут саженцы - кто их садить будет? сколько нужно людей этим занять? Где взять деньги на оплату этой работы?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, marinf_pr сказал:

кто их садить будет?

Для посадки 1млд саженцев за один весенний и один осенний месяцы при 8 часовом рабочем дне потребуется всего 3 000 человек. Если посадку проводить в течении 3 лет, то рабочих потребуется 1тыс человек.

Змінено користувачем Садовник_
  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Садовник_ сказал:

Для посадки 1млд саженцев за один весенний и один осенний месяцы потребуется всего 3 000 человек. Если посадку проводить в течении 3 лет, то рабочих потребуется 1тыс человек.

1000000000 / 2 (месяца) / 3000 (человек) / 30(дней) = 5555,555555555556 деревней в день на 1 человека. Ну ну... Я прям посмотреть хочу на посадку одним человеком пяти с половиной тысяч деревьев в день.

  • Лайк 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, marinf_pr сказал:

Я прям посмотреть хочу на посадку одним человеком пяти с половиной тысяч деревьев в день.

 

 

Посмотрите.

  • Дякую 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, marinf_pr сказал:

или скупить по всему миру

На эту программу выделено 2млрд грн, наверное считали 1 грн на саженец и 1грн за работу.

Если человек будет сажать по 5555 деревьев в сутки, то получится под 170000грн в месяц, вполне себе европейская зарплата 👍

 

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Садовник_ сказал:

 

 

Посмотрите.

Справедливости ради тут минимум 3 человека... 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×