Перейти до вмісту
Заяц

Когда настанет "дно" цен на недвижимость: лучшее время для покупки с целью инвестирования (не для "жить").

Рекомендовані повідомлення

"Среднестатистическая зарплата" в Киеве в 2007 г. составляла 2300 грн. http://e-news.com.ua/show/163021.html (примерно $455). Если правильно понял, то, следуя логике прорицателя, "однушка" в столице должна была стоить $16400. Сколько же стоила тогда однокомнатная квартира в Киеве...

так и 2300? Разве что белая, а в конвертах
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"Среднестатистическая зарплата" в Киеве в 2007 г. составляла 2300 грн. http://e-news.com.ua/show/163021.html (примерно $455). Если правильно понял, то, следуя логике прорицателя, "однушка" в столице должна была стоить $16400. Сколько же стоила тогда однокомнатная квартира в Киеве...

добавте сюда еще 4000т. грн. конвретной зарплаты. Тогда и цена однушки  более менее будет близка к стоимости 2007г. Но нужно еще иметь ввиду, что в 2007 был пик инвестиций в недвижимость - все считали это лучшим активом в мире, и покупали ее "на всі гроші".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю чи взагалі можна говорити про дно,так як на нормальні квартири ціни ніхто навіть не думає знижувати,наприклад 3 кімнатна, 70кв ,не центр , без ремонту,ставлять 40-42$, на ділі і нижче 38-37 не віддають,без посередників,і це райцентр львівськ.області

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
нe віддають
и никто не берет. Может людям нравится бесплатные экскурсии водить )))

Ради интереса, позвоните не знакомому риелтору и спросите, за сколько можно продать подобную квартиру (якобы она у вас есть). Услышите очень интересные цифры

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю чи взагалі можна говорити про дно,так як на нормальні квартири ціни ніхто навіть не думає знижувати,наприклад 3 кімнатна, 70кв ,не центр , без ремонту,ставлять 40-42$, на ділі і нижче 38-37 не віддають,без посередників,і це райцентр львівськ.області

Подтверждаю реальная продажа, г. Сокаль Львовская область (20тыс населения живого), 2-комнатная не чешка (9-ти этажка, 3 этаж), ремонт середины 2000, в городе 2 предприятия еле дышат, все остальные торговля (Польша), и заработки. Так друзья купили за 23000 евро (еле-еле уболтали, торговали месяцев 6). Дурдом как дорого!!!! Во Львове ситуация не лучше, вторичка цены держат зубами, сам уже год жду не могу купить приличную квартиру Франковский р-н по приемлимой цене. Когда русские и евреи бежали с города (выезжали на ПМЖ) в конце 90-х, начало 2000-х поинтереснее был выбор))))

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В моєму місті Нововолинськ Волинської обл. схожа ситуація з ціноутворенням на квартири. Минулого року в вересні я продав 2-х кімн. хрущ, кутова перший поверх з космет ремонтом, замінені вікна двері, кухня і ванна в плитці за 21500 дол. Відразу не знайшов варіант на заміну тому вирішив перечекати з надією на зниження цін. І ось пройшов рік а ціни на тому самому рівні. Неліквід буває скидають по нижчій ціні, а нормальна 3-ьох кімнатна з автономним так і коштує 43-45 тис у.о., двохкімнатні покращенного планування з космет ремонтом 24-26. Так де те дно?

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дно буде тим , хто вміє чекати (тут як в покері, треба стальні нерви і трошки фарту). При такій ситуації в  економіці було б логічно поступове щоквартальне просідання цін. Але у нас економіка в тіні  (50% як мінімум), тому і закони в нас тіньові + в  ціноутворенні вторинної нерухомості психологічний фактор  найголовніший. Не хочу продавати дешевше чим стільки-то і все :  буду чекати рік, 2, 5.  Доводи про курс гривні, зарплати, рівень життя тут не мають сенсу.

 

Чим довше ціни тримаються на одному  рівні, тим більше зжимається пружина відкладеної пропозиції. І коли продавцю треба продати швидко, а на ринку продавців буде  в кілька разів більше ніж покупців - ось тоді буде обвал. По термінах прогнозувати - тикати пальцем в небо. А зараз всі зайняли вичікувальну позицію: по одну сторону барикад виставили ціни і не опускають, по іншу - чекають просідання.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В теме недвижимости возможен вариант как и с "железобетонное дно" по 25 за доллар!!!!!1

Если спроса нет, рано или поздно тем кому нужно продать. цену опустят! Роста пока не видно!

Все кто хотел, уже похватал квартиры давно

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вот чисто имхо:

как-то так вышло, что в те пики 2005-2006 гг. люди жилья набрались как бы вдоволь...

и с целью потом продать...(многие именно брали в новостроиках), в 2009-2010 гг многие стройки встали из-за кризиса, ну а сейчас то уже всё достроили и посдавали в экспл-ию.... 

люди боялись утратить кровные, банкам недоверяют уже давненько, ещё со времён "Оранжевой"

брали квартиры не за последние деньги... соответственно и могут ждать и цену вбили себе в голову мол должно выйти ххххх у.е. и всё....

просто от безвыходя сейчас не продают, единичные случаи, уезжают меньше, вот и стопор пока...

2016 год - покажет

думаю через год, мы тут отпишемся (если дадут) и даже кого-то поздравим с новосельем :) .....

с продажей удачной  - вряд ли :( (((((

терпение и выдержка - больше ничего добавить

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дно буде тим , хто вміє чекати (тут як в покері, треба стальні нерви і трошки фарту). При такій ситуації в  економіці було б логічно поступове щоквартальне просідання цін. Але у нас економіка в тіні  (50% як мінімум), тому і закони в нас тіньові + в  ціноутворенні вторинної нерухомості психологічний фактор  найголовніший. Не хочу продавати дешевше чим стільки-то і все :  буду чекати рік, 2, 5.  Доводи про курс гривні, зарплати, рівень життя тут не мають сенсу.

 

Чим довше ціни тримаються на одному  рівні, тим більше зжимається пружина відкладеної пропозиції. І коли продавцю треба продати швидко, а на ринку продавців буде  в кілька разів більше ніж покупців - ось тоді буде обвал. По термінах прогнозувати - тикати пальцем в небо. А зараз всі зайняли вичікувальну позицію: по одну сторону барикад виставили ціни і не опускають, по іншу - чекають просідання.

Я дивлюсь на графіки зміни цін на нерухомість у Києві, обласних центрах і всюди за рік відбулось зниження ціни а у районних містечках західної України застой. Роботи не має, живуть одні контрабандисти. В мене все частіше виникає ідея профінансувати будівництво новобудови в Києві, щось типу Аркади на етапі котлован, чекати два роки але на даний момент я не в Україні і можу почекати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×