Перейти к публикации

Suhoy

Форумчанин
 • Публикации

  358
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

806 Душка

О Suhoy

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

3 487 просмотров профиля
 1. Треба зажди розуміти, що 2*2=4. Сьогодні шайка патріотів розгромили "наливайку", яка незаконна, шкідлива і т.д. Завтра така ж шайка розгромить того ,кого треба - причину вигадати дуже легко. А коли таких шайок стане в достатній кількості ,чекайте і до себе в гості, питання часу. Коли поліція не виконує свої функції, треба займатися поліцією, а до чого призводить заміна закону на "народну справедливість" в 90і надивились.
 2. Suhoy

  Прогноз курса доллара к гривне

  Постає питання:чи теперішнє падіння є різким? Чи знали в НБУ 3-5 місяців назад, що бюджет буде рахуватись з середнього курсу 29,5? У них в любому випадку є інструкції за якої динаміки і при якому курсу виходити на аукціон і інструкції ці змінюються. Так як МВФ вимагає всюди максимально ринкових реформ, то логічним є вимога до НБУ взагалі не чіпати курс. Ну а стаття Закону про НБУ, що він має забезпечувати стабільність гривні така смішна, що і згадувати про неї не варто.
 3. Suhoy

  Прогноз курса доллара к гривне

  Питання до спеціалістів валютних спекуляцій: Чи є сенс НБУ палити валюту, якщо для бюджету девальвація необхідна? Теоретично можна дати гривні падати і до 32 без будь-яких дій, з подальшим сезонним відкатом до 28-29. Коли замаячить 30 грн за 1 дол, це зіграє на руку Міхо і Ко, це ,як мені здаєтсья , це найвагоміший аргумент на користь тушіння аукціонами.
 4. Suhoy

  Прогноз курса доллара к гривне

  Зима найкращий період для філософських роздумів, особливо в нашій країні. Що до гривні, як нашої крові, то очевидно, що кров у нас фіговенька ( хоча порівняння погане). Бо перша (на мою думку) функція грошей - це здатність накопичення майбутніх благ. Саме ця функція робить папірці, записи на рахунку чи монети грошима. Гривня таку функцію не виконує. Якщо точніше - людей ,які розглядають гривню як інструмент накопичення майбутніх благ так мало, що фактично їх не має (якщо чумою хворі 95% населення, можна сказати хворі всі). Що до українського соціуму як системи економічної (здатної до створення конкурентних благ) - організована вона не найкращим чином, якщо без матюків. Створювати щось достойне уваги у нас не виходить (у масштабах інших успішних країн). Девальвація нашої валюти - практично єдина перевага над конкурентами, тільки ця перевага зі знаком мінус для нас. Країна , що має науково-інноваційну основу може бути успішною з міцною валютою, інші - тільки за рахунок дешевої раб. сили і викачуванні ресурсів для експорту. Як можна надіятись на зміцнення грошей, якими користуються лише під примусом, зберігати в них майбутнє населення не хоче - дурнів не має, а їх стабільність в першу чергу залежить від урожаю?
 5. Suhoy

  Прогноз курса доллара к гривне

  НБУ підняв % ставку на 1% https://korrespondent.net/business/economics/3917964-natsbank-povysyl-uchetnuui-stavku півтора місяця назад співав іншу пісню: https://korrespondent.net/business/economics/3890070-nbu-net-osnovanyi-povyshat-uchetnuui-stavku
 6. Suhoy

  "Синдром Васыля"

  Патріотизм вічна тема, ніхто не знає, що це таке. Тому стільки дискусій, стільки книжок, а істинної точки зору немає. Треба зрозуміти, що любити цілу країну неможливо - як її уявити? "Я люблю Україну" - це я люблю що? Карту на політичному глобусі? Любити жінку, дитину, батьків - тут все ясно. Любов до рідного району, де було багато важливих подій, що відклались у пам’яті - теж можна зрозуміти. В голові пробігають ці картинки/відео і дають потрібні нам емоції, що ми вкупі називаємо любов’ю. Навіть любити своє місто уже складно, це любов деяких місць де вам було добре, чи вони просто запам’ятались. Не можливо любити місто, де ніколи не був. Це міф. Саме через це і вигадали прапор, гімн, герб - символи потрібні ,щоб об’єднувати населення під одним куполом державності. Я уже писав, що патріотизм у кожного свій, і це нормально. Біда починається тоді, коли деяка група людей кучкуєтсья, і їх патріотизми дуже схожі - їм це подобається, вони почувютсья "єдиним цілим" і вірять, що їхній патріотизм істинний, один для всіх. В що виливається така ситуація - відомо. Мене завжди цікавило - як можна люто ненавидіти цілу державу? Путіна - ясно, Сталіна чи будь-кого з минулого - теж. А от державу - тут проблеми. Щоб ненавидіти треба уявити,а запхнути в голову ненависть до абстрактного об’єкту важко, тому така ненависть схожа на кашу. А мозок наш любить класти все по полицям. Люди з такою кашею в голові ризикують мати проблеми з психікою.
 7. ситуація з переворотом\революцією вирішується дуже просто. Хоча це все просто термінологія, (будь-яка незаконна зміна влади несе в першу чергу негатив, а позитив може бути через кілька десятиліть, а може і не бути - як карта ляже, скільки "гідності" не намазуй на цю подію), але так як частина населення "на нервах" саме через терміни, то треба події на майдані назвати "Переворот Гідності". А якщо по суті, то все більше фактів, як економічних, так і суспільних вказують на плавне розчинення держави України серед сусідніх держав. Це може зайняти 50 і більше років, але тенденція поки така.
 8. Наскільки я зрозумів найбільший кіпіш підняло в цьому законі положення,яке не дає можливості вивчати предмети на рідній мові. Наприклад математику, фізику і т.д. тільки українською. Одне діло вимога знати українську, інше - не давати можливості вчитись на рідній. Якщо це правда, то закон продовжить розколювати нашу таку "єдину і монолітну" країну. В мирні часи їздив в Донецьк спостерігачем на вибори Тимошенко/Янукович (акція Схід і Захід разом) було дуже цікаво і дещо екзотично. Люди там живуть нормальні, як і всюди по Україні (і не тільки). Був кадр ,який хотів кинути нас на гроші, були привітні і доброзичливі люди з якими спілкуватись було цікаво і приємно, двоє приїхало потім в гості. Один нюанс - для них російська мова рідна ,а українська як вимушене навантаження. Спостерігачем я був в школі, вчителька української була російськомовна, це було помітно. Вона ставилась до української , як до англійської ставиться викладача іноземної. Погано це чи добре? Це нормально, якщо дивитись на історію того самого Донбасу і України в цілому. Українська влада не вміє працювати з реальним станом речей, вигадує всяку фігню, а ми потім страждаємо. "Щоб стати націоналістом, треба уявити собі націю" - фразу цю я почув від одного російського економіста, фраза дуже влучна. Нації, народу як єдиного моноліту не існує, її не можна побачити - це середовище проживання, і у кожного вона своя. В киянина своя Україна, в рівнянина своя, в одесита своя. І коли влада ,яку і так мало хто любить, починає зверху силою змінювати цю свою Україну, доброго з цього чекати безперспективно. До-речі, у нас всі учні з якими я спілкувався підтверджують, те що я і передбачав - в контакті сидять всі , це стало ще крутіше ніж раніше, бо дорослі забороняють. Не сидять тільки задроти і інші лохі, як формуютсья відносини у підлітків , думаю, всі в курсі. Весь це патріотичний натиск вилізе через 5-10 років спротивом молоді, об’єктивно.
 9. Suhoy

  Политическая ситуация в России

  консерваторы защищают себя, тут, как не крути, выходит то же самое. Некоторую часть молодых и энергичных можно забрать себе, что всегда и делалось, но всех под себя не "запрограмируешь". Консеравторы просто тормозят перемены, они проигривают всегда, просто где-то быстрее , а где-то очень медленно. Про спираль можно спорить, тут скорее всего цыклы, которые отличаются качеством и количеством, но траектория похожа. Но это уже подвалиы философии - тут можно часами искать истину. Россисйкая власть поставила себя в статическое в положение , и это плохая позиция. Виденья будущего нет (в СССР была четкая идея, в которую хоть пару десятков лет верили, сейчас - пусто. ). Это устроит тех, кто нашел свое место в жизни. А молодежь будет подпиарть и с каждым днем их сила будет расти. Можно окопаться, сделать свой интерент ,свою платежную систему, ученых не пускать за границу и т.д. - отгородитсья от всей "вредной" информации из вне. Вот только где хоть одна история успеха человека или народа, который отгородился от всего мира? Априори проигрышная позиция. Это лишь даст немного времени, а потом рванет.
 10. Suhoy

  Политическая ситуация в России

  Не хочу начинать дискусию - она не будет конструктивной. Просто скажу: ваши дети\внуки (в зависимости сколько вам лет) на мир будут смотреть совсем другими глазами. Ваши ценности разделять не будут, что есть нормой. Информация 30 лет назад и сейчас - две большии разници: количество ,качество, источники. Те, кому сейчас 20 лет и меньше - это люди живущие уже вдругом мире, то что вам большинство из них не нравятсья, нормально. Обьективный процес - это когда новаторы (молодые) зачищают мир от консерваторов (котоыре их учат жить и находятся при власти). Это если по сути в двух словах
 11. Suhoy

  Политическая ситуация в России

  Это все из оперы "мне не нравиться как устроен мир", чисто детское заболевание. Ничего личного, это касается почти каждого. Поясню: личность Навального, и тех кто за ним стоит или не стоит - не важна вообще. Это декорации. Есть обьективный ход вещей.И то , что есть групы людей, которые умеют этот обьективный ход истории использовать в своих целях - вторично. Не будет Навального - будет другой. Не будет госдепа - будет другая организация. Успех - это умение эфективно работать с эволюцией. А кто ее отрицает, ну тот занимет свое, не самое лучшее место в мире. Понятно всемь, что даже без малейшего подстрекания из вне нормальные образованые люди будут выступать против воров и за свободу. Что не исключает такого подстрекания.
 12. Suhoy

  Политическая ситуация в России

  Все обсуждение митингов сводиться к количеству и качеству учасников а так же личности Навального. А по-настоящему важна суть вопроса, а именно: то, что накопал на премьера Навальный и Ко вполне достаточная база для разследования. Его обязаны провести и, или посадить виновника со всеми подельниками или привлечь Навального за клевету. Учитывая резонанс и высоту должности, это должно быть публично. Скорее всего - это правда (может немного приукрашеная, но похоже что так и есть: все знают как живут российские и наши чиновники), поэтому у Кремля выбор будет сложный. Скорее всего они это будут забалтывать, что лишь усугубит ситуацию в дальнейшем (экономическая ситуация будет лишь накаливать обстанвоку) Можно сказать с 100% точностью: общество в мире и в России в часности будет делитсья на 2 лагеря: телезрители и интрнет-юзеры. Первые будут умирать, вторые рождатсья, реузльтат противостояния очевиден. Те кого сегодня называют хибстерами, малолтеками и т.д. построят свой новый мир на костях чесных роботяг, интелегентов и т.д. Это обьективный исторический процес - вопрос времени, 10, 20 или 30 лет. А Навальынй просто понял ,как с ними работать, и это его преимущество в борьбе за власть в перспективе.
 13. Из всего выступления президента есть один интересный момент: через некоторое время будет экономичесткое ухудшение, причем сильное, и в этом всем виновны Садовой и Тимошенко. То ,чо я наблюдал на это со стороны, будучи президентом страны, не в счет. Ну и теперь все, кто кричал: "Минск-2 мертвый" могут быть довольны. Интрига лишь в том, посадят нас за стол новых переговоров, или сочтут это лишним и не нужным.
 14. Suhoy

  Анархо-примитивизм

  Есть процес эволюции (усложнения, развития) вселенной и мы ее часть. Все эти желания вернутсья в беззаботное и счастиливое прошлое - желание естественное, особенно на сломе эпох ,как было подмечено (будуще представить очень сложно в такие моменты). Во все эпохи есть свои + и -, и в древности, боюсь, минусов было куда быльше, просто люди в силу своего тогдашнего развития к этому привыкали. Остуствие иерархии - бред, она даже у крыс есть и у муравьев, у всех социальных животных. Она небоходима для выживания. А если почитать про Адама и Еву внимательно, то можно увидеть другую сторону поступка змея: он сделал с них людей, дал познать им все оттенки жизни. До этого взрослый мужик и баба бегали по саду голые, и даже не знали зачем им "причендалы". Тоесть это были по развитию дети 2-3х годов. Так что этот библейский рай был очень старнным местом. Это с самой книги выплывает - не я придумал. Подметить можно лишь одно - интернет и возможное развитие энергетики (когда она станет доступной и автономной) дадут деревне новое дыхание. Многие "+" большого города придут в сельсткую месность. И жить в коробке подвешенной в воздухе не будет смысла - все блага цивилизации станут доступны ближе к природе.
 15. Suhoy

  Девальвація в Україні

  Гривня не є грошима, тому девальвувати може безкінечно. Гривня лише - лише інструмент для вимушених короткотривалих економічних операцій. Щоб стати грошима - вона має "вміти" зберігати купівельну спроможність. Тобто, щоб у ній люди заощаджували. Навіть коли вона була "стабільна" і коштувала 8 грн/ за долар, таку функцію вона не виконувала. У гривні тримали лише на депозитах (а це інвестиція, а не збереження) за рахунок високих ставок і фіксованому курсу. Реальні збереження людей були завжди в доларах. Висновок простий - девальвація буде продовжуватись з невеликим корекціями. Діра в бюджеті і "рішучі реформатори" при владі цей процес будуть лише усугубляти.
×